למה אתה צריך עיצוב לאינטרנט לחנות או לאפליקציה
צפיות: 1521 \\ מילים: 479 \\ פורסם בתאריך: 16.12.13
למה אתה צריך עיצוב לאינטרנט, חנות אינטרנט או עיצוב GUI?
הלקוחות שלך לא רק מסתכלים באתר האינטרנט שלך , בנייד או במחשב העבודה - הם גם משתמשים בו. כך חוויית משתמש היא גורם מפתח להצלחה של המוצר שלך. הפונקציונליות , האינטואיטיביות ,גורמים להרגישה טובה ובטוחה . כל הדברים חייבים לעבוד יחד כדי ליצור אתר אינטרנט משכנע.

בהתבסס על הניסיון שלנו בעיצוב הנרחב באינטרנט אנו מסוגלים לנתח ולגלות פגמים בממשק המשתמש (UI ) העיצוב. המטרה העיקרית של החברה שלנו היא לעזור לך לעצב את האתר שלך ולשרת יותר טוב את המשתמשים שלך על ידי צמצום טעויות שימוש ושיפור נגישות ללקוחות. אנו מספקים שירותי אפיון ועיצוב ומייעצים לשיפור חוויית משתמש, שיכול לעזור במהירות לכוונן את המוצר הקיים שלך או היישום , מה שהופך את זה יותר שמיש ומוצלח.
כל מעצבי ממשק המשתמש צריכים ליצור ממשק משתמש גרפי (GUI ) שהוא עיצוב מכוון קהל יעד ,נגיש ונוח למשתמשים. עיצובים גרפיים עם כללים ושימוש ב GUI הם ייחודיים ,נעימים , מניעים לפעולה, ברורים , וכן מאפשרים לך למקסם את רווחים באמצעות שביעות רצון הלקוחות מהשימוש במוצר.
כשאתה עושה מוצר נכון , מעוצב לפי כללים ויש בו חווית משתמש טובה , אתה גורם להרגשה חיובית ללקוחות הפוטנציאליים באופן כמעט מיידית . טכנולוגיה לבד לא יכולה לנצח על הממשק ולגרום לו אמינות בשוק . חווית המשתמש, העיצוב הנכון מכוונים בצורה טובה ללקוחות שלך.
ייעוץ שימושיות באינטרנט וניתוח תוכלו לקבל אצלינו .
היעד החשוב ביותר של יזם , הוא לתת עיצוב ממשק גרפי איכותי שהוא גם מרתק וידידותי למשתמשים (ללקוחות) שלו . ואנחנו כאן כדי שזה יקרה.
בתהליך הפיתוח של אתרים :
תהליך הפיתוח הנכון הוא לעבוד עם חברת פיתוח שברשותה גם יושבים בודקי קוד QA. אנחנו לא חברת פיתוח וגם לא נהיה, כי זה לא נכון לנו ולתהליכי החברה שלנו . אבל יש לנו ידע בפיתוח ובבדיקות ולכן אנחנו פונים ומפנים פרויקטים מורכבים שדרוש להם תהליך של עבודת פיתוח מורכבת לחברות פיתוח שיש לנו איתן קשרים וניסיון עסקי טוב. מה כן, אנחנו עובדים על מערכות קוד פתוח לפרויקטים מורכבים פחות , שלא דורשים את התהליכים שהזכרנו קודם לכן.

אנחנו עובדים עם גיומלה ונופקומרס באופן שותף , פתוחים לאמץ כל מערכת קוד פתוח אחרת.

ובנוסף גם מערכות לבניית אתרים שהם לא קוד פתוח כמו WIX למשל.

חשוב שתדעו כי כל דבר חדש, אנו שמחים להכניס לבדיקה אצלינו ולבחון את היכולות של המערכת וכמה היא טובה. יש לנו ידע רב בקוד ואנחנו תמיד שמחים לבנות גם משהו לבד או לשלב בתוך מערכת קיימת.


כל התוכן הויזואלי לאתר צריך להיות שלכם ורק שלכם גם שאתם פונים לבנק תמונות עדיין מישהו אחר יכול לקנות את אותה התמונה אז איפה היחודיות והבלעדיות של האתר שלכם ?

אנחנו מאמינים שמוצרים שלכם צריכים להיות מצולמים בצורה הכי מקצועית, לכן שירותי הצילום, הם חלק משירותי הסטודיו. זה נגיש וזה נוח לא צריך לרוץ אחרי אף אחד :) אנחנו כבר נדאג שהתמונות יצאו כמו שצריך ישולבו באתר שלכם והנראות שלכם תהיה בלעדית רק לכם .

בשירותי צילום ניתן לקבל שירותי צילום אישיים , לאירועים ולעסק .

אנחנו נשמח לעשות לכם צילום מקצועי שעונה על הציפיות שלכם וגם מעבר.


הצוות שלנו
מאמרים מאת גדי קבקוב
מאמרים נוספים מהקטגוריה
איתי אדרי
לוגו לעסק - הפתרון המושלם לכל עסק הרוצה להצליח
כל עסק הרוצה להצליח בעולם האינטרנט צריך למתג ולשווק את עצמו באופן מקצועי. במאמר זה יוסבר כיצד עושים זאת.
נכתב ע"י איתי אדרי בקטגוריה עיצוב אתרים בתאריך 08.11.12
מעוניינים ליצור קשר עם גדי קבקוב? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*