לומדים להתקדם
צפיות: 1282 \\ מילים: 302 \\ פורסם בתאריך: 31.01.16
כל היום מדברים על הכפר הגלובלי. בכל מקום באינטרנט נמצאת לה השפה האנגלית ובבית הספר הבינו מזמן את החשיבות של שפה זו עבור התלמידים בכך שזה מקצוע חובה לבגרות. החדירה של שפה זו אל העולם של כולנו מתחילה באופן בסיסי כבר בכל המכשירים שבהם הילדים מבצעים שימוש כמו טלפונים חכמים, מחשבי לוח ומחשבים אישיים שמצריכים ידע בסיסי באנגלית על מנת לתפעל אותם, עוד לפני שהספיקו ללמוד את היסודות של האנגלית ביסודי הם כבר יודעים מילים בסיסיות ואף יותר מכך, כאשר רכישת השפה מוטמעת מסביבם מכל מקום אפשרי כמעט. השליטה בשפה זו הינה הכרחית לכל אדם שרוצה להתקדם, ומי שעדיין לא הטמיע את השפה מכל סיבה שהיא בגילאים המוקדמים יצטרך לגשת אל קורסים באנגלית כדי להשלים את החסר ההכרחי שהוא ידע בסיסי נדרש בכל מקום עבודה כמעט.

ללמוד אנגלית כדי לתת הזדמנות לקריירה לצמוח

כיום אין כמעט מקום שאינו דורש ידע בסיסי באנגלית והיכולת לכתוב באנגלית, להבין את השפה על מנת לקיים שיחה עם דובר אנגלית ולקרוא את השפה ברמה טובה נדרשים כמעט בכל תחום אפשרי, במיוחד כאשר עולים בדרג במקום העבודה. ככל שמדובר בעבודה שבה רמה המיומנות עולה כך הדרישה עבור בקיאות בשפה האנגלית הולכת וגדלה אף היא, ואדם אשר לא ידע לספק את הדרישות הללו במלואן לא יוכל להתקדם עוד וייכנס אל נקודה בה הקריירה שלו עוצרת בגלל רכישה של שפה זרה, שלמען האמת רוב הישראלים יודעים בצורה בסיסית.

מה עושים? ברור שלא מוותרים על האפשרות להתקדם עוד במקום העבודה ורוכשים את מירב הכלים האפשריים כדי לעמוד בתחרות מול אנשים כישרוניים לא פחות, כיום יש לא מעט אפשרויות לקחת קורסים באנגלית שמותאמים לקהל מבוגר יותר אשר זקוק לידע זה לשם ניהול שיחות עסקיות. חשוב מאוד להבין כי הכפר הגלובלי מביא עימו התעסקות הולכת וגדלה עם לקוחות דוברי אנגלית ועם ממשקים שכתובים בשפה זו, ולכן הדבר הכי חכם לעשות עבור קריירה מבטיחה בתחום שאוהבים הוא להגדיל את הציפיות וללמוד את השפה ברמה הכי טובה שניתן.
מאמרים מאת ניר שרמן
משתמשים באלטרנטיבות
זוגות אשר מתגוררים באזור חיפה יכולים לאתר בקלות יתרה עורך דין לענייני משפחה שגם הוסמך בתור מגשר ולהתחיל תהליך של גישור בחיפה על מנת להימנע מכל מיני סיטואציות
פורסם בקטגוריה גירושין בתאריך 06.03.16
איך לבחור מתקנים מתנפחים לאירוע לילדים
מתקנים מתנפחים לאירוע יש לבחור בצורה אחראית תוך מחשבה על בטיחות הילדים והתאמת המתקנים לגילאי האורחים הקטנים.
פורסם בקטגוריה ימי הולדת בתאריך 18.09.14
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*