כסאות עץ לגן
צפיות: 1656 \\ מילים: 313 \\ פורסם בתאריך: 01.05.14
זקוק לסיוע ברכישת כסאות עץ לגן? במאמר שלפנייך תוכל לדעת את כל הפרטים אודות כסאות עץ מסוג זה. כסאות עץ לגן הנם כסאות מעצים עבים ואיכותיים אשר אינם צוברים ריקבון בקלות. יחד עם זאת, חשוב לדאוג לכיסויים בחורף בשל אי הכדאיות שבחשיפתם למים, שיכולים להחיש ריקבון זה. במאמר זה נלמד על סוגים שונים של כסאות עץ לגן. כסאות אלו נמצאים בכל בית אב שיש בו גן או חצר אחורית:

כסאות עבים
הכסאות העבים משמשים ככורסאות גן. הם עשויים קורות עץ וניתן לרכוש להם ריפודים ניידים להצבה עליהם. חשוב מאד להתייעץ עם אדריכל נוף בטרם בחירת כסאות עץ לגן מסוג זה. כסאות עץ אלו צריכים להשתלב עם תכולת הגן, ובשל הכובד שלהם מומלץ שהם יוצבו על משטח בטון ולא על המדשאה עצמה על מנת לא לפגוע בתהליך צמיחת הדשא.

כסאות דקים וגבוהים
משמשים כמקבילים לכסאות פינת האוכל או חדר האורחים. כסאות אלו משמשים לעריכת אירועים בגן, אכילת ארוחות צהריים סביב שולחן הגן, וביצוע כל פעולה הקשורה להנאה אקטיבית, בשונה מהנאה פסיבית כמו מנוחה – לשמה מומלץ להיעזר בכסאות עץ לגן בעלי מבנה עבה יותר כמתואר בפסקה הקודמת. גם במקרה של כסאות דקים – חשוב להתייעץ עם אדריכל נוף לשם צבירת ידע ועצות חכמות בדבר בחירת הכיסאות והצבתם בלוקיישן משכנע מבחינה עיצובית.

מחירים של כסאות עץ לגן
המחירים תלויים בסוג העץ ובשאלה האם הוא מצופה בלקה או לא. גם בקרב כסאות עץ לגן מצופים בלקה ישנם הבדלי מחיר התלויים בסוג הלקה של העץ. חשוב לקרוא על כמה שיותר סוגי עצים ניתן להתרשם ממבחר רהיטים בסגנון כפרי ולהתייעץ עם מומחים כמו מוכרים בחנויות כסאות עץ לגן ומעצבי פנים מטעם חנויות אלו. ניתן להתייעץ גם עם צוות מחסנאי עצים בדבר החומרים הדרושים והאיכותיים – על מנת להגביר את הסיכוי לרכוש מוצרים עמידים.

תחזוקת כסאות עץ לגן
כפי שצויין בפסקה הראשונה, חשוב להרחיקם ממקורות מים זורמים, עומדים או משקעים מן השמים. מומלץ לכסות בעונות הגשמים. כיסויים מומלצים הם כיסויי בד או ברזנט העמידים בפני הגשם. בדרך כלל לרוכשים כסאות עץ לגן ניתנים כיסויים אלו במבצעים מיוחדים.
מאמרים מאת shiri tayari
דגמי בריכות שחיה ביתיות
כאן תוכלו להגיע לכל המידע אודות דגמי בריכות שחיה ביתיות. המאמר יציג שלושה דגמי בריכות שחיה שכאלו, המתאימים לסוגים שונים של צרכנים.
פורסם בקטגוריה גינון בתאריך 05.08.14
אולם אירועים יוקרתי בגליל
בחיים שלנו יש הרבה שמחות ואירועים שונים, אותם נהיה מעוניינים לחגוג באופן מושלם. אירועים כמו חתונות, בר מצוות, בריתות וכדומה, נרצה לחגוג ברוב הדר ופאר על מנת שהא
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 07.07.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
יחי כ
עיצוב גינות והכנת השטח לעבודה
הכנות מקדימות לעיצוב הגינה, במאמר זה נעסוק במספר נקודות חשבות שצריך להכיר לפני שמעצבים את הגינה
נכתב ע"י יחי כ בקטגוריה גינון בתאריך 28.10.14
יובל בן סימון
תולעים אדומות - Eisenia fetida
מאמר זה יתן הסבר על זן התולעים Eisenia fetida, או בעברית תולעים אדומות.
נכתב ע"י יובל בן סימון בקטגוריה גינון בתאריך 01.12.14
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*