כל מה שרציתם לדעת על שואב אבק רובוטי
צפיות: 1860 \\ מילים: 345 \\ פורסם בתאריך: 03.06.13
כל מה שרציתם לדעת על שואב אבק רובוטי

שואב אבק רובוטי הוא רובוטיקה משוכללת שבאה להחליף את השימוש בשואבי אבק רגילים. איך?

בניגוד לשואבי אבק אחרים, שואב אבק רובוטי הוא רובוט שמיועד לשאוב את השטיחים והמשטחים שלכם באופן עצמאי. כשמו כן הוא: רובוט. שואב אבק זה הוא בעל מימדים קטנים, קוטרו 32 ס"מ- מה שמאפשר לו להגיע גם למקומות קשים כמו למשל מתחת לרהיטים או בפינות. מצדדיו קיימות מברשות שבעזרתן הוא מסוגל לשאוב "גם מסביבו", כלומר, לשאוב לתוך מיכל האיסוף שלו גם את הלכלוך  והאבק שמצדדיו. מברשות אלו למעשה מגדילות את שטח השאיבה שלו. שואב אבק רובוטי הוא בעל אפשרות טעינה לחשמל, כך שניתן להשתמש בו על בסיס יומיומי. כמו כן, כאמור, הלכלוך נאגר לתוך מיכל איסוף, ובו הוא מחולק לשני מיכלים קטנים, כאשר אחד מהם קולט את הלכלוך הגדול יותר ואילו השני קולט את האבק. כל שתצטרכו לעשות הוא לתכנת ולהגדיר עבורו מה אתם רוצים שישאב עבורכם, ולאחר סיום עבודתו לרוקן את מיכל האיסוף ולהטעינו בחשמל למשימה הבאה.

שואב אבק רובוטי מיועד לכל סוגי האוכלוסייה:

היותו קל ונוח לשימוש היא ערך מוסף וממש המצאת המאה גם לאוכלוסיות מוגבלות כגון נכים, קשישים וכדומה, אבל גם צעירים שאוהבים בית נקי אבל מעדיפים ש"מישהו אחר ינקה עבורם, ובחינם"- יכולים ליהנות ממנו. בפרט כשמדובר בזוגות צעירים המטופלים בילדים קטנים ותינוקות או במשפחות שמגדלות חיות מחמד. ילדים, תינוקות וחיות מחמד בהחלט מייצרים עבורנו מטלות של ניקיון: חול, גרגירים, פירורים, פרוות של חיות מחמד ועוד. לא הייתם מעדיפים לשחק עם הכלב שלכם בזמן  שהבית שלכם נשאב ומתנקה מעצמו? לא הייתם מעדיפים לשחק עם הילדים שלכם, לצאת איתם מהבית, ולהניח את העבודה בידיו של שואב אבק זה?

מה צריך לעשות על מנת לתפעל שואב אבק רובוטי?

שואב אבק רובוטי ניתן לתכנות ומאפשר לכם לתת לו הוראות מדויקות בנודע למשטחים שאתם רוצים לשאוב. תוכלו להשאיר לו את מטלות שאיבת השטיחים (שטיחים מכל סוג) ורצפות (רצפות מכל סוג) ופשוט להתפנות לעניינים חשובים ומעניינים יותר. פעולת התכנות היא פשוטה והיא בבחינת "כל אחד יכול". כך שגם אם אתם חוששים מהמצאות טכנולוגיות או "לא מבינים במחשב"- אין כל מקום לדאגה. פעולת ההפעלה מגיעות גם בעברית, אגב, וללא קשר, מדובר בפעולה פשוטה שאינה דורשת מכם ידע מקדים או ידע טכנולוגי מכל סוג.
מאמרים מאת eli levy
שואב אבק רובוטי - מה מיוחד בו?
שואב אבק מסוג זה הוא חידוש טכנולוגי במטרתו להקל עלינו את תחזוקת הבית השוטפת. מהיום תוכלו לצאת הבית לעבודה או לסידורים ולתת לשואב הרובוטי שלכם לנקות עבורכם את...
פורסם בקטגוריה ניהול ואחזקת מבנים בתאריך 19.05.13
כל מה שצריך לדעת על הובלות המשרד
הובלות משרדים כרוכות בהובלות של ציוד עדין ורגיש כגון מחשבים, צגי, מסכי פלסמה וכדומה. כמו כן, רוב המשרדים מכילים ברמה כזו או אחרת חומר חסוי. אלו שתי סיבות...
פורסם בקטגוריה מעבר דירה בתאריך 19.05.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אליעזר מוניץ
תחזוקת מערכות בטיחות אש בבתים משותפים
כשלים בתחזוקת מערכות בטיחות אש בבנינים משותפים מסכן את חיי הדיירים בבניין,rnמאמר קצר זה מפרט את הגורמים לכשלים אלו וכלים להתמודדות יעילה עמם.
נכתב ע"י אליעזר מוניץ בקטגוריה ניהול ואחזקת מבנים בתאריך 18.06.14
לאוניד פילי
שירותי ניקיון משרדים – מהו ניקיון טוב?
שירותי ניקיון למשרד בכל מקום, ניתן למצוא בחיפוש קצר באינטרנט ולהזמין תכף ומיד.
נכתב ע"י לאוניד פילי בקטגוריה ניהול ואחזקת מבנים בתאריך 25.08.13
מעוניינים ליצור קשר עם eli levy? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*