כל מה שרציתם לדעת על שואב אבק רובוטי
צפיות: 1732 \\ מילים: 345 \\ פורסם בתאריך: 03.06.13
כל מה שרציתם לדעת על שואב אבק רובוטי

שואב אבק רובוטי הוא רובוטיקה משוכללת שבאה להחליף את השימוש בשואבי אבק רגילים. איך?

בניגוד לשואבי אבק אחרים, שואב אבק רובוטי הוא רובוט שמיועד לשאוב את השטיחים והמשטחים שלכם באופן עצמאי. כשמו כן הוא: רובוט. שואב אבק זה הוא בעל מימדים קטנים, קוטרו 32 ס"מ- מה שמאפשר לו להגיע גם למקומות קשים כמו למשל מתחת לרהיטים או בפינות. מצדדיו קיימות מברשות שבעזרתן הוא מסוגל לשאוב "גם מסביבו", כלומר, לשאוב לתוך מיכל האיסוף שלו גם את הלכלוך  והאבק שמצדדיו. מברשות אלו למעשה מגדילות את שטח השאיבה שלו. שואב אבק רובוטי הוא בעל אפשרות טעינה לחשמל, כך שניתן להשתמש בו על בסיס יומיומי. כמו כן, כאמור, הלכלוך נאגר לתוך מיכל איסוף, ובו הוא מחולק לשני מיכלים קטנים, כאשר אחד מהם קולט את הלכלוך הגדול יותר ואילו השני קולט את האבק. כל שתצטרכו לעשות הוא לתכנת ולהגדיר עבורו מה אתם רוצים שישאב עבורכם, ולאחר סיום עבודתו לרוקן את מיכל האיסוף ולהטעינו בחשמל למשימה הבאה.

שואב אבק רובוטי מיועד לכל סוגי האוכלוסייה:

היותו קל ונוח לשימוש היא ערך מוסף וממש המצאת המאה גם לאוכלוסיות מוגבלות כגון נכים, קשישים וכדומה, אבל גם צעירים שאוהבים בית נקי אבל מעדיפים ש"מישהו אחר ינקה עבורם, ובחינם"- יכולים ליהנות ממנו. בפרט כשמדובר בזוגות צעירים המטופלים בילדים קטנים ותינוקות או במשפחות שמגדלות חיות מחמד. ילדים, תינוקות וחיות מחמד בהחלט מייצרים עבורנו מטלות של ניקיון: חול, גרגירים, פירורים, פרוות של חיות מחמד ועוד. לא הייתם מעדיפים לשחק עם הכלב שלכם בזמן  שהבית שלכם נשאב ומתנקה מעצמו? לא הייתם מעדיפים לשחק עם הילדים שלכם, לצאת איתם מהבית, ולהניח את העבודה בידיו של שואב אבק זה?

מה צריך לעשות על מנת לתפעל שואב אבק רובוטי?

שואב אבק רובוטי ניתן לתכנות ומאפשר לכם לתת לו הוראות מדויקות בנודע למשטחים שאתם רוצים לשאוב. תוכלו להשאיר לו את מטלות שאיבת השטיחים (שטיחים מכל סוג) ורצפות (רצפות מכל סוג) ופשוט להתפנות לעניינים חשובים ומעניינים יותר. פעולת התכנות היא פשוטה והיא בבחינת "כל אחד יכול". כך שגם אם אתם חוששים מהמצאות טכנולוגיות או "לא מבינים במחשב"- אין כל מקום לדאגה. פעולת ההפעלה מגיעות גם בעברית, אגב, וללא קשר, מדובר בפעולה פשוטה שאינה דורשת מכם ידע מקדים או ידע טכנולוגי מכל סוג.
מאמרים מאת eli levy
שואב אבק רובוטי - טיפול יסודי בקרדיט האבק
קרדיט האבק הוא יצור מיקרוסקופי שחי בסביבה ביתית וניזון מתאי עור מתים שלנו שנשרו. קרדיט האבק נמצאת בכל בית: בין הרצפות, על שטיחים, מזרנים ובמצבורי אבק.
פורסם בקטגוריה ניהול ואחזקת מבנים בתאריך 27.03.13
מה כדאי לדעת לפני שמאמצים גור?
בחנויות רבות שמוכרות גורים ניתן לקבל אינפורמציה לגבי גידול גורים. מגדלי הגורים או אלה מביניכם ששוקלים לאמץ גור, את כל מה שעליכם לדעת או לרכוש.
פורסם בקטגוריה חיות בית בתאריך 21.04.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
DSD STUDIO
ניקון חניונים וטיפול בהצפות
חניונים גדולים ומגרשי חניה הם חלק חשוב משגרת החיים של כל מדינה מתקדמת. יש צורך באנשי מקצוע ובחברות מתמחות שעוסקות במתן שירותים של ניקיון חניונים.
נכתב ע"י DSD STUDIO בקטגוריה ניהול ואחזקת מבנים בתאריך 10.08.14
דוד רז
התחדשות הבית בזכות שירותי ניקיון שטיחים וספות
שירותי ניקוי לבית ניקוי שטיחים, ניקוי ספות עור , ניקוי ספות
נכתב ע"י דוד רז בקטגוריה ניהול ואחזקת מבנים בתאריך 26.02.13
מעוניינים ליצור קשר עם eli levy? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*