כל הסיבות לבחור דשא סינטטי
צפיות: 1467 \\ מילים: 307 \\ פורסם בתאריך: 12.07.15
כולנו חולמים על מקום ירוק ונעים שכיף לבלות בו בזמננו הפנוי. אלו מאיתנו שזכו להנות מגינה פרטית בבית מתחבטים גם הם בשאלה איך להקים את הגינה בצורה יעילה, חסכונית וקלה לתחזוקה. לכן, הפך הדשא הסינטטי לחלק בלתי נפרד מעיצוב הגינה. משחר האנושות אחד הדברים הנפוצים ביותר ברב סוגי הגינה הוא מרבד הדשא. מרבד הדשא מכסה לרב שטח נכבד מהגינה, ולכן העלויות של תחזוקת הגינה עולות. הדשא דורש כמויות גדולות של מי השקייה, בעיקר בימי הקיץ בהם השמש קופחת. מלבד השקייה מרובה, הדשא הסינטטי  דורש כמובן תחזוקה שוטפת שבועית הכוללת גיזום, כיסוח וניקוש עשבים.

וגם אם תקפידו למלא אחר שלל המטלות, לא בטוח שהדשא שלכם יבטיח להישמר ירוק ויפה לאורך השנה כולה. לכן, הפתרון האולטימטיבי לבעיה זו, הוא שילוב דשא סינטטי בגינה.

 דשא סינטטי שומר על גינה נקייה ומטופחת לאורך זמן, אך חשוב מאוד לזכור, כי בחירת מרבד דשא סינטטי איכותי הוא תנאי מינימאלי לעמידות לאורך זמן. קיימים כיום מרבדי דשא סינטטי במגוון רחב של סוגים ובקשת רחבה של מחירים, עד שאנו ממהרים להתפתות לרכוש מרבד דשא סינטטי בעלויות נמוכות במיוחד. עלינו לזכור כי יש מקרים בהם הזול עולה ביוקר, ודשא סינטטי הוא אחד מהם.

העלויות אינן מסתכמות בעלויות מרבד הדשא הסינטטי אותו בחרנו. לעלויות אלו מתווספות עלויות ההתקנה והעזרים הדרושים להתקנה. בחירת מרבד דשא סינטטי לא איכותי, יתבלה תוך זמן קצר, והנאתנו ממנו תיפגם עם הגשם הראשון. דשא סינטטי זול, לרב בעל סיבים קצרים, דוקרניים ולא נעימים למגע, מתפוררים תחת קרני השמש או בימים גשומים, גורמים ללכלוך, ולרב, הבסיס שלהם אטום לחלחול נוזלים מה שיגרום לשלוליות והצפות שקשה מאוד להיפטר מהן בדרך אחרת. עוד דרך להאריך את חייו של מרבד הדשא הסינטטי הוא להקפיד על התקנה מקצועית ויעילה. התקנת דשא סינטטי בצורה חובבנית עשויה לגרום לנזקים רבים. מלבד העובדה שהתקנה לא נכונה מקצרת משמעותית את חיי המרבד, התקנה חובבנית עשויה לגרום להצפות ולשטפונות, לבלאי מואץ ותשתית רופפת עשוי הלגרום לתאונות מצערות. חשוב מאוד להקפיד על התקנת הדשא הסינטטי בצורה קפדנית.
דפנה ראם
דפנה ראם
דפנה ראם
עולם שלם של תוכן
מנקים - פורטל הניקיון של ישראל
מדורים.נט - מדורים בכל מיני צבעים
מאמרים מאת דפנה ראם
פוליש לרצפה ישנה
החלפת רצפה ישנה אינה עניין פשוט. קיימים היום פתרונות זולים ונוחים יותר כמו פוליש לרצפה ישנה.
פורסם בקטגוריה ריצוף וחיפוי בתאריך 18.09.14
הוספת חדר ביטחון לדירה או לבית הפרטי
חדר ביטחון הוא הכרח שאינו עומד בספק בימים אלו. מדינת ישראל היא מדינה עתירה בימים מתוחים ועלינו להיות מוכנים. כל מה שרציתם לדעת על תמ"א 38 לתוספת חדרי מיגון
פורסם בקטגוריה בטיחות וביטחון בתאריך 24.09.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
יובל בן סימון
תולעים אדומות- מידע למתחילים: טיפול בסיסי בתולעים
מאמר מפורט ומורחב יותר על תולעים אדומות, המפרט גם כללים בסיסיים לגידולן.
נכתב ע"י יובל בן סימון בקטגוריה גינון בתאריך 31.01.15
אורנית אייל
שילוב דשא סינטטי בגינה
לשלב דשא סינטטי בגינה זה כמו "לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה". אנו גם נהנים ממרבד דשא ירוק ויפה וגם לא צריכים לטפח, להשקות ולתחזק אותו.
נכתב ע"י אורנית אייל בקטגוריה גינון בתאריך 04.07.15
מעוניינים ליצור קשר עם דפנה ראם? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*