כל המידע על לימודי טכנאי שיניים
צפיות: 1423 \\ מילים: 303 \\ פורסם בתאריך: 11.02.14
טכנאי שיניים הוא מקצוע מוערך מאוד, היום קיים מחסור בכוח העבודה בתחום. בעקבות המחסור בעבודת טכנאי שיניים, פתח משרד הבריאות קורסים ללימודי טכנאות שיניים. קורסים שאמורים להפוך סטודנטים תוך שנתיים בערך לטכנאי שיניים מקצועיים. הקורס פותח דלתות בפני אנשים שלא יודעים היכן הם עומדים מבחינת עבודה, או שקיימים אצלם בעיות במציאת עבודה. בעזרת הקורס יוכלו למצוא עבודה, לפתח מקצוע טוב וחשוב, ולעבוד באחת ממרפאות השיניים או אפילו במפעלים המספקים חומרים למרפאות השיניים. תפקידם של טכנאי שיניים חשוב, הוא עוזרים לרופאי השיניים, בלעדיהם הם לא יוכלו להסתדר. לא יהיה מי שיבנה את כל המבנים לשיניים ובכלל מי שיערוך את העבודה הטכנית בתחום.

קורס טכנאות שיניים מעניק את כל הידע הדרוש בכדי שכל סטודנט יוכל לעבוד בתור טכנאי שיניים מוסמך ומקצועי, כל שעליו לעשות הוא לצבור ניסיון בעבודה שמגיע עם הזמן. טכנאי שיניים בעל תעודה והסמכה שלאחר הקורס יכול לעבוד במרפאות שיניים ציבוריות או פרטיות, ואפילו בשלב מסוים לפתוח מרפאת שיניים שלו עם רופא שיניים קולגה למקצוע. למרות שעבודתו של טכנאי שיניים היא טכנית בלבד, היא חשובה מאוד, המון אנשים היום זקוקים לשיניים תותבות, לשתלים, למבנים מיוחדים אשר רק הוא יכול לעשות. רופא השיניים לא יידע לעשות את עבודתו של טכנאי שיניים ולהפך. רופא השיניים פועל ישירות בתוך הפה. הוא עושה את העבודה הסופית, טכנאי שיניים, עובד על מה שקודם לכך.

המון אנשים נוהגים לחשוב שתפקיד השיננית במרפאות שיניים דומה לעבודת טכנאי שיניים, הדבר אינו נכון כלל, שיננית היא יד ימינו של רופא השיניים, היא עובדת בסמוך אליו, ועבודתה הרבה יותר פשוטה ופחות חודרנית בפה. טכנאי שיניים לעומת זאת, בונה שיניים תותבות, גשרים ליישור שיניים, מבנים ושתלים, וכל מה שקשור לתוך הפה ממש. המרכז להשתלות שיניים הוא לא עושה טיפולי שיננית בחניכיים וכד'. הוא עובד טכנית בלבד. טכנאי שיניים הוא הכרחי בכל מרפאת שיניים שמכבדת את עצמה ואת לקוחותיה ללא טכנאי שיניים מרפאת שיניים לא יכולה להתנהל כראוי, לא משנה אם היא פרטית או ציבורית נוכחותו היא חובה.
מאמרים מאת shiri tayari
מערכות ישיבה
מערכות ישיבה הן הדבר הזה שאנחנו שמים עליו את התחת. נכון, זה אולי נשמע כמו השירותים, ואולי שירותים הן גם מערכות ישיבה מסוג כזה או אחר, אבל באופן כללי אני מדבר על
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 07.07.14
טיפולי ספא אלטרנטיביים
מעוניינים בשירותי טיפולי ספא אלטרנטיביים? במאמר זה תוכלו למצוא את הדרך היעילה והמהירה להגיע לשירותים אלו.
פורסם בקטגוריה ספא בתאריך 31.05.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
קטיה סטרלינג
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים
השתלות שיניים נחשבות לאחד התהליכים המרתיעים ברפואת השיניים, אך למעשה מדובר בשיקום פה הכרחי. מה חשוב לדעת לפני שפונים למומחה?
נכתב ע"י קטיה סטרלינג בקטגוריה רפואת שיניים בתאריך 06.10.16
Web Time
היגיינת חלל הפה וצחצוח שיניים נכון
הסבר מפורט כיצד ניתן לצחצח שיניים וטיפים לשמירת ההיגיינת חלל הפה. מניעת מחלות שיניים.
נכתב ע"י Web Time בקטגוריה רפואת שיניים בתאריך 29.12.13
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*