כיצד לתכנן ולעצב חדר ילדים תחת התקציב הנכון
צפיות: 1463 \\ מילים: 307 \\ פורסם בתאריך: 10.08.14
בבניית בית חדש הצרכן כמובן צריך גם לעסוק בתכנון של אותם חדרי ילדים. מספרם של חדרי ילדים תלוי כמובן במספר הילדים הנוכחי של הצרכן אך בו בזמן במידה ומדובר בזוג צעיר מספר חדרי ילדים תלוי גם במספר הילדים העתידי שמתכנן להביא הצרכן עם זוגתו לעולם. מדובר בנושא חשוב מאוד משום שקל מאוד לבנות חדרי ילדים כשהבית בשלבי הבנייה אך קשה מאוד להרחיב את הבית לאחר מכן כדי להגדילו (צריך לקבל אישורים רבים ושונים מסוכנויות שונות ומרובות – ברוך רציני).

נקודה שנייה החשובה בתכנון של אותם חדרי ילדים היא בניית חדרי ילדים אלה תחת תקציב מסוים שעליו החלטתם מראש. בוודאי שישנן הוצאות רבות על הבית – מטבחים, אמבטיות, חדר ההורים, הסלון, החצר, הריצוף, הריהוט, אמצעים אלקטרוניים, מכונות שונות וכו' אך אין לשכוח את נושא זה של חדרי ילדים ואת חשיבותו. לאחר שקבענו תקציב מתאים נקבע את מיקום של אותם חדרי ילדים. חדרי ילדים אלה צריכים להיות ממוקמים קרוב להורים (רצוי לפחות) במידה ומדובר בילדים קטנים וזאת כדי שההורים יוכלו לשמוע את הילדים בוכים בלילה או מביעים חוסר שביעות רצון מתנאי השינה שלהם או מצמיחת שיניים כואבת.

נקודה שלישית בנושא זה של תכנון חדרי ילדים היא עניין גודל החדר. במידה וחדר מסוים מכיל שני ילדים אזי צריך להיות מדובר בחדר מספיק שיאפשר לילדים זמן משחק וחופש ולא ילחץ אותם אחד לשני ועל ידי כך יצית חיכוכים לא רצויים (ומדובר בילדים, תמיד יש חיכוכים בלתי רצויים).

נקודה נוספת, מקומות אחסון נגישים ומתאימים לילדים, נכון שלילדים יש המון משחקים בחדר, והם זקוקים למקומות אחסון בהם יוכלו לשים את כל הצעצועים שלהם. חשוב שמקומות אחסון אלה יהיו בגובה שלהם כדי שתהיה להם יכולת ניוד גדולה יותר. לאחר השימוש בהם פשוט מאוד מחזירים את כל המשחקים למקום שלהם ובכך החדר הרבה יותר מסודר. ניתן למצוא מגרות או כוורות המותאמות לחדרי ילדים בחנויות שונות של ריהוט לחדרי ילדים, יש גדלים שונים וכדאי לבחור מקומות אחסון שיתאימו לגודל החדר וכמובן שלא יתפסו מקום רב.

לפרטים נוספים בקרו בריביירה http://www.riviera.co.il
מאמרים מאת shiri tayari
מיטות נוער איכותיות מעץ מלא
עץ מלא, הוא בעצם עץ טבעי שלא עבר הליכים כמו עץ טחון, חלול וכדומה. עץ מלא, עמיד בהרבה יוצר ומחזיק מעמד להרבה שנים משאר החומרים.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 14.11.14
סלוני עור
מתעניינים ברכישת סלוני עור? חושבים לרהט את כל הסלון שלכם בעור אף חוששים מהמחיר?
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 07.05.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ליעד רוזנברג
ההבדל בן מעצב פנים לאדריכל
מתי לקחת מעצב פנים? האם לכל שיפוץ צריך אדריכל? ואיך עובדים האדריכל ומעצב הפנים יחד באותו פרויקט?
נכתב ע"י ליעד רוזנברג בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 30.07.13
ליעד רוזנברג
עיצוב הבית מבלי לפשוט את הרגל
עברתם לבית חלומותיכם ועדיין מרגישים שמשהו חסר?rnבמאמר זה אתן לכם מספר טיפים לריענון ושדרוג הבית ללא הוצאות גדולות.rn
נכתב ע"י ליעד רוזנברג בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 30.07.13
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*