כיצד לבחור מחסנים להשכרה בתל אביב?
צפיות: 1188 \\ מילים: 438 \\ פורסם בתאריך: 02.05.16
שאלת האחסון חשובה בכל מעבר דירה, נסיעה לחו"ל, שיפוצים או פתיחת עסק. מציאת פתרון מתאים יכולה להיות מאתגרת, במיוחד באזור עמוס כמו תל אביב, בו שילוב הצפיפות והעלויות הגבוהות הופכים את כל העסק למורכב יותר. לצורך הנוחות והפשטות נחפש מקום נגיש בעל זמינות גבוהה שיאפשר גישה לתכולה בכל שעות היממה. אזור המרכז מציעה מספר אפשרויות אחסון שונות שחלקן מתאימות יותר למגזר הפרטי ואילו חלקן האחר למגזר העסקי. 

אילו אפשרויות אחסון עומדות לרשותינו במרכז?

השכרת מחסנים מסודרים וגדולים נעשית בעיקר על ידי חברות גדולות ותאגידים בשל העלויות הגבוהות המעורבות בתהליך. את המחסנים ניתן למצוא בפרברים, אזורים תעשייתיים ומחוץ לעיר. אנשים פרטיים ועסקים בסדר גודל קטן-בינוני יעדיפו אפשרויות אחרות. 
בתוך העיר ניתן למצוא חברות המשכירות חדרים לאחסון. אפשרות זו תתאים בעיקר לאחסון ציוד מועט, שלא דורש תנאי אחסון מיוחדים, לפרקי זמן שאינם ארוכים במיוחד. בין הלקוחות נראה בעיקר אנשים פרטיים ועסקים קטנים. היתרון של חדרי אחסון הוא הקירבה לאזורי המגורים והגישה המהירה לתכולה.
אחסנה בקונטיינרים גם היא הפכה לפתרון פופולארי. ניתן למצוא בקלות קונטיינרים למכירה או להשכרה ולהקים אותם בשטח הפרטי או במתחמים יעודיים לאחסון במכולה. האפשרות יכולה להתאים לא רק לאנשים פרטיים אלא גם לעסקים בסדר גודל בינוני, לסוחרים וליבואנים. עלות ההשכרה לטווח קצרה יכולה להיות גבוהה יותר מזו של חדר, אך לטווח הארוך פתרון זה משתלם יותר כלכלית. 

קריטריונים עיקריים לבחירת מקום האחסון

מקום נקיא, ומשופץ שנראה מתוחזק ומסודר הוא נקודת התחלה טובה המבטיחה כי התכולה שלנו תשמר בתנאים אופטימליים. חשוב להקפיד על כך במיוחד כשמאחסנים תכולה שמתקלקלת בקלות, ציוד יקר ערך, חפצי אומנות ועוד. 
מומלץ גם לשוחח עם הצוות המנהל את המקום כדי לעמוד על מידת הרצינות והמקצועיות שלהם. קיימים לא מעט סיפורים על תכולה שנהרסה בגלל חוסר ידע מקצועי של הצוות או חוסר הבנה במהות היחודית של הסחורה. שאלו שאלות, בקשו לראות פרטים, בקרו בתאי האחסון וערכו סיור במקום. כל אלה יעזרו לכם להחליט אם זה המקום המתאים בשביל התכולה שלכם. 

מיקום ונגישות

מיקום ורמת הנגישות לשטח האחסון הם קריטיים בבחירת המקום. הגעה מסודרת ופשוטה למתחם תבטיח כי התכולה שלכם תגיע במצב טוב יותר ותקטין משמעותית סיכון לנזקים. גם העלויות משחקות כאן תפקיד - נסיעה קצרה ופשוטה יותר לצורך העברת הציוד תעלה פחות כסף מנסיעה ארוכה יותר. גם בהעברה של תכולה פרטית יש חשיבות לזמינות וליכולת לגשת לפריטים המאוחסנים בכל עת, במיוחד לאור העובדה שאנשים רבים מאחסנים את תכולת הבית לא כי אין להם יותר צורך בחפצים האלה בבית ולא כי הם נוסעים או עוברים דירה, אלא פשוט כי אין להם מקום בבית לכל הדברים שלהם. 
ביחרו מקום שנמצא סמוך לצירי תנועה ראשיים וקרוב לערים המרכזיות בעאזור המרכז. 

שירותים נלווים

חלק גדול מהחברות המציעות מחסנים להשכרה בתל אביב משלבות גם שירותים אחרים בחבילת האחסון, כגון העברה במשאית, שימוש במנוף, שירותי אריזה ופריקה מקצועיים ועוד. הדבר מתאים במיוחד למעברים במגזר העסקי אך גם אנשים פרטיים יכולים להפיק מהם תועלת. 
אבי דור
אבי דור
כחלון  אס.אי.אי אחסנה בע"מ הינה חברה המתמחה בשירותי אחסנה, אחסון ציוד, השכרת מכולות  וכדומה. בחברה מכולות בכל גודל ונפח להשכרה או מכירה. המכולות מאוחסנות במתחם ענק, שמור ומוגן מתאים לתכולת דירה או תכולת משרד, ציוד לפרקי זמן קצרים וארוכים.
מאמרים נוספים מהקטגוריה
המומחים לבעלי מקצוע
תהליך הובלה
יום הובלות הדירה יקבע על פי ההזמנה שכבר בידי חברת ההובלות, אך כדי שהובלה דירה תיהיה בצורה מסודרת ומהירה כדי שהמוביל יהיה מוכן לכל תכולת הבית
נכתב ע"י המומחים לבעלי מקצוע בקטגוריה מעבר דירה בתאריך 19.06.13
דפנה ראם
ניקיון דירה חדשה
כמו דירה אחרי שיפוץ, גם דירה חדשה אינה מאפשרת כניסה בלי ניקיון יסודי. איך מנקים את הדירה החדשה לפני כניסה?
נכתב ע"י דפנה ראם בקטגוריה מעבר דירה בתאריך 24.09.14
מעוניינים ליצור קשר עם אבי דור? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*