כיצד לבחור חברת ייעוץ משכנתאות?
צפיות: 935 \\ מילים: 347 \\ פורסם בתאריך: 15.07.18
חיינו מורכבים מהחלטות חשובות רבות שיש להן השפעה מרחיקת לכת על עתידנו. אחת ההחלטות היותר חשובות, שהשלכותיה ילוו אותנו לתקופת זמן ניכרת מחיינו, היא המשכנתא. ליווי מקצועי לבניית המשכנתא ולניהול משא ומתן אפקטיבי מול הבנקים, מומלץ מכל בחינה ועשוי לחסוך עשרות אלפי שקלים בעלויות המשכנתא, אך חשוב לדעת כיצד לבחור את חברת הייעוץ הנכונה שתתכנן עבורכם את תמהיל המשכנתא האופטימלי ותוביל אתכם לחיסכון מוכח במשכנתא.

ערכו סקר שוק יסודי ומקיף

תחום ייעוץ המשכנתאות איננו שונה מכל תחום צרכני כזה או אחר, וגם כאן, סקירת שוק מקדימה ויסודית הינה הדרך הבטוחה ביותר למציאת חברת ייעוץ המשכנתאות המקצועית והאמינה ביותר שתספק לכם משכנתא בהתאמה אישית מושלמת ובתנאים האטרקטיביים ביותר.

למדו את השטח, תשאלו מכרים ובני משפחה שרכשו דירה בשנים האחרונות, ודאו שהחברה מנוסה ובעלת ותק מרשים בענף המשכנתאות, בדקו את רמת שביעות רצון הלקוחות, בררו מהו היקף שירותי הייעוץ של החברה, ערכו השוואת מחירים בהשוואה לתעריפים המקובלים בשוק ואל תתפשרו על חברת ייעוץ משכנתאות שאיננה ממוקמת בשורה הראשונה בתחום. חשוב שתבינו, כי ככל שחברת ייעוץ המשכנתאות הינה ותיקה ומקצועית יותר, היכרות יועציה עם שוק המשכנתאות מעמיקה ורחבה יותר, ורמת המיומנות הגבוהה שלהם תאפשר לכם לקבל תמהיל משכנתא איכותי יותר הממקסם את פוטנציאל הרווח שלכם במלואו.

יתרון הגודל

גם אם בתחומים אחרים לקוחות מעדיפים, לעתים קרובות, חברות בוטיק המעניקות שירות אישי, הרי שבתחום המשכנתאות, בדרך כלל, כדאי לחשוב בראש גדול ולתעדף את חברות ייעוץ המשכנתאות הגדולות אשר מנהלות תיקי משכנתאות בהיקפים גדולים מול הבנקים השונים למשכנתאות, ועל כן, יכולות להשיג עבורכם תנאים תחרותיים ואטרקטיביים יותר בהשוואה להצעות שישיגו עבורכם יועצים פרטיים או חברות ייעוץ קטנות יחסית. 

פגישת ניסיון – זה לא עולה כסף

אם אתם מתלבטים בנוגע לשכירת שירותיה של חברת ייעוץ משכנתאות, תוכלו תמיד לערוך פגישת ניסיון ללא תשלום, היות וחלקן הגדול של חברות הייעוץ למשכנתאות מציעות ייעוץ ראשוני חינם. בפגישת ייעוץ ניסיונית תוכלו לעמוד מקרוב ובאופן בלתי אמצעי על רמת השירות בחברה, להתרשם מרמת המקצועיות ומרמת היעילות של יועציה ולקבל תמונה ראשונית על תמהיל המשכנתא המומלץ בעיניהם. תוכלו לחזור על התהליך במספר חברות ייעוץ במקביל, כשעל הדרך, תקבלו כיווני חשיבה מגוונים והצעות שונות, מתוכן תוכלו לבחור את ההצעה המותאמת באופן המקצועי ביותר ליכולותיכם הכלכליות ואשר מציעה את הרווח המקסימלי בעלויות המשכנתא.

המאמר באדיבות קבוצת אלדד פרי
מאמרים מאת ליאור הורן
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אורי בראון
כיצד לבחור הלוואה חוץ בנקאית שמתאימה לך
במאמר הקרוב ננסה להסביר מהיא הלוואה חוץ בנקאית וכיצד לבחור באחת שמתאימה לך.
נכתב ע"י אורי בראון בקטגוריה משכנתאות בתאריך 21.07.14
oren levi
הלוואה לרכב – גם אתה יכול
rnהאוטו מקרטע באמצע הנסיעה?rnרוצה לשדרג את הרכב, אבל לא יודע איך?rnיש לנו פתרון עבורך – הלוואה לרכב תאפשר לך להשיג את המטרה.rnלרבים מאיתנו אין יכולת כלכלית
נכתב ע"י oren levi בקטגוריה משכנתאות בתאריך 27.08.13
מעוניינים ליצור קשר עם ליאור הורן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*