כיצד בוחרים עורך דין מקצועי?
צפיות: 1888 \\ מילים: 412 \\ פורסם בתאריך: 06.11.12
גירושין, חלוקת רכוש ומשמורת על הילדים; תאונת עבודה חו"ח; תאונת דרכים חו"ח; מקרה של רשלנות רפואית לא עלינו; בקשת אזרחות ודרכון של מדינה זרה; תביעה להשבת רכוש המשפחה שהושמדה בשואה; חברת ביטוח מעצבנת שמנסה להתנער מחובותיה; עבודה חדשה עם חוזה העסקה חדש;  בוס חומס זכויות; בעל בית שמנסה לחסוך על גבו של השוכר ומתכחש לחובותיו; דיירי בניין המבקשים לבצע פרוייקט תמ"א 38; שוכר שחירב את הדירה ונעלם; קוני דירה שתובעים את הקבלן על ליקויי בנייה; המתבגר הפרטי שהתחבר עם השפעה רעה ומצא את עצמו במעצר, או כל הסתבכות פלילית אחרת; הסדרת המעמד האישי מול הצבא; שלילת רישיון בגלל הרבה עבירות תנועה; ביקור לא נעים של עובדי ההוצאה לפועל; זוג חד מיני שנאלץ להיאבק על זכויותיו; מאבק ירושה בתוך המשפחה; בקשת אפוטרופסות על בן משפחה סיעודי, וגם עניינים אופטימיים יותר כמו חתונה והסכם ממון, או זוג המבקש שירותיה של אם פונדקאית או של עמותת אימוץ - הרבה צמתים ומעגלי חיים מזמנים לנו מפגשים עם עורך דין.

פעילות עסקית – מסחרית – כלכלית – תעשייתית דורשת ליווי צמוד של עורך דין או משרד עורכי דין מהצעד הראשון ולאורך פעילותה בעשרות אם לא מאות של צעדים ומהלכים: תהליכי הקמת עסק, שותפות, מיזוג, פירוק על כל מורכבויותיהם, גיוס עובדים, ניסוח חוזים עם ספקים ולקוחות, פעילויות מימון וגיוס הון שונות, עסקאות מקומיות ובינלאומיות, השתתפות במכרזים, סוגיות מונופול והגבלים עסקיים, הובלת מטענים, סוגיות מיסוי, גביית חובות ועוד ועוד.

מי שמתגרש נזקק לעורך דין המתמחה בדיני משפחה.
מי שמקים עסק זקוק לעורך דין מסחרי.
מי שרוצה להוציא דרכון רומני צריך עורך דין שמתמחה באזרחות רומנית ובדרכון רומני.
חברה שיוצאת לבורסה צריכה עורך דין שמתמחה בהנפקות.
וכן הלאה וכן הלאה – לכל עניין צריך לבחור עורך דין המתמחה בתחום הרלבנטי – הרי לא נפקיד את שיפוץ הבניין שלנו במסגרת תמ"א 38 בידי עורך דין המתמחה בדיני נזיקין ולא נתבע את חברת הביטוח שלנו באמצעות עורך דין המתמחה בדיני מקרקעין.

הרבה מאוד משרדים לעריכת דין ועורכי דין עצמאיים מציעים את שירותיהם המשפטיים. איך בוחרים מתוך כל השפע הזה?

מתחילים באינטרנט... המדריך המוביל לבחירת עורכי דין Martindale מאפשר קודם כל לעשות חיתוכי חיפוש לפי תחום עיסוק ומיקום גיאוגרפי – אמנם קיבלנו מחברים המלצה על עורך דין תותח בנושא רשלנות רפואית, אבל המשרד שלו בבאר שבע ואנחנו גרים בחדרה; בבניין מולנו יושב עורך דין שמתמחה בירושות ובצוואות, אבל המאבק המשפחתי שלנו על הירושה של הדודה מפריז מחייב התערבות של עורך דין דובר צרפתית על בוריה ומתמחה בדיני הירושה הצרפתיים. פרופילים שעולים בחיפוש מאפשרים לנו לקרוא וללמוד על עורכי הדין ועל פעילות המשרד, על הניסיון והוותק, על ההתמחויות הספציפיות, על חברות בארגונים משפטיים ובלשכות זרות ולהפוך את תהליך הסינון והבחירה למושכל ואפקטיבי.
Martindale עורכי דין
Martindale עורכי דין
Martindale ישראל הינו המדריך המוביל בישראל לאיתור וחיפוש עורכי דין בכל תחומי המשפט. באמצעות האתר ניתן לחפש עורך דין לפי מיקום, התמחות, שפות ועוד.
מאמרים מאת Martindale עורכי דין
Martindale - המדריך המוביל לבחירת עורכי דין בישראל
ריבוי אנשי מקצוע בכל קטגוריה בתחום המשפטים, הפך את משימת איתור עורך הדין למורכבת ולכן רובנו פונים לרשת האינטרנט על מנת לאתר את המידע הרלוונטי אודות עורכי הדין.
פורסם בקטגוריה ייעוץ משפטי בתאריך 02.11.12
ייעוץ משפטי בנושאי עבודה, פיטורים והתפטרות
עורכי דין לענייני עבודה מעניקים שירות בקשת רחבה של נושאים הנוגעים לחיי היום יום המקצועיים שלנו, החל מהלנת שכר, קבלת פיצויים וכלה בפיטורים והתפטרות.
פורסם בקטגוריה דיני עבודה בתאריך 22.10.12
מאמרים נוספים מהקטגוריה
איתמר כוכבי
מהי משכנתא
בישראל מסדירים את זכויות הצדדים להסדרי המשכנתא מספר החוקים בחוק המקרקעין תשכ"ט -1969. בס'' 4 לחוק המקרקעין נקבע: "משכנתה היא מישכון של מקרקעין".rnrnחוק המקרקעין
נכתב ע"י איתמר כוכבי בקטגוריה ייעוץ משפטי בתאריך 31.01.16
אליחי רובין
אבנר הייזלר מציג: נפגעתם בתאונות עבודה – מהן הזכויות המגיעות לכם?
תאונת עבודה היא תאונה המתרחשת במקום העבודה או בדרך אליה ובחזרה ממנה. גם אם נפצעתם בעת שליחות מטעם העבודה, תוגדרו כנפגעי תאונת עבודה
נכתב ע"י אליחי רובין בקטגוריה ייעוץ משפטי בתאריך 27.08.14
מעוניינים ליצור קשר עם Martindale עורכי דין? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*