כיצד בוחרים מעצבי פנים
צפיות: 1619 \\ מילים: 368 \\ פורסם בתאריך: 28.10.14
יש דבר מה המשותף לסביבת מגורים ולסביבת עבודה גם יחד. לא משנה אם מדובר בבית מגורים פרטי, בדופלקס או בדירה, לא משנה אם מדובר על משרדים פירמה לראיית חשבון, משרד פרטי של עורך דין, או כל משרד אחד, כולם רוצים לחיות ולעבוד בסביבה נוחה ונעימה.

כמעט לכל אחד יש רעיון כלשהו אודות בית המגורים האידיאלי או המשרד המושלם. עם זאת, מכיוון שלא כולם קיבלו הכשרה של מעצבי פנים ורק מעטים סיימו לימודי אדריכלות בהצלחה, אין ספק שמרבית הציבור שרוצה עיצוב מושלם צריך לשכור את איש או אשת המקצוע הנכונים עבורו.

בשורות הבאות נראה מדוע חשובה כל כך הבחירה באנשי העיצוב – אדריכלים או מעצבים העוסקים בעיצוב פנים. בנוסף, נראה כיצד בוחרים נכונה את מומחי העיצוב הללו.

לא רק טעם טוב

לא מעט אנשים ניחנו בטעם טוב. לא מעט אנשים ניחנו בחוש לאסתטיקה, אבל לא די בקורטוב של סטייל בכדי להגשים רעיון לכדי עיצוב מקורי, מעניין ומיוחד. אדריכלים מצוינים ואנשי עיצוב ותכנון מן המעלה הראשונה חייבים להיות לא רק בעלי כישרון ויכולת. בנוסף, הם חייבים להיות בעלי ידע מקצועי, בעלי מעוף ודמיון, בעלי מיומנויות נרכשות ורצון מתמיד ללמוד ולהתעדכן בכל החידושים.
על מנת להצליח בבחירה הנכונה, על מנת להיטיב לבחור מעצבי פנים בלי טעויות כדאי להקפיד על כמה כללים:
  • ניסיון מקצועי – ככל שמדובר על פרויקט מורכב ובעל חשיבות, כך יש להקפיד יותר על בחירה באדריכלים או במעצבי פנים בעלי ניסיון ניכר. חשוב לברר מראש כמה שנים עוסק המעצב במקצוע.
  • פרויקטים קודמים – שנות ניסיון הם תנאי הכרחי אך לא מספיק. חשוב מאוד לבחון את תיק העבודות של אנשי העיצוב. בין אם מדובר על עיצוב סביבת עבודה ובין אם מדובר על עיצוב בית מגורים, חשוב לראות בעיניים דוגמאות של פרויקטים גמורים.
  • תקשורת פתוחה – ישנם מעצבים שמרוכזים מאוד ב"אני מאמין" שלהם. גישה כזאת נכונה עבור אמן יוצר ולא עבור איש מקצוע שנשכר לביצוע עבודה. כל מעצב שלא רוצה לחטוא לתפקידו חייב לנהל תקשורת פתוחה עם הלקוח, כדי להיות קשוב להעדפותיו ולהגשים את רצונותיו. 
  • יכולת עמידה בזמנים – חשוב לבחור באנשי עיצוב אשר יודעים לנהל פרויקטים כהלכה, לעמוד בזמנים בלי לחרוג.
  • עמידה בתקציב - אדריכלים ומעצבי פנים צריכים לעיתים להעמיד את החלום לרגלי המציאות. במילים אחרות, היכולת לתרגם אילוץ כספי בלי שהדבר יהיה ניכר בתוצאה הוא חלק חשוב מאומנות המקצוע.
DSD STUDIO
DSD STUDIO
חברת DSD מתמחה בהקמה וקידום של אתרי אינטרנט. חבילות קידום אתרים המוצעות לעסקים גדולים וקטנים שמטרתם היא אחת: חשיפה אפקטיבית ממושכת ורחבה במנוע החיפוש של גוגל!
מאמרים מאת DSD STUDIO
ציפוי אמבטיה, חידוש והלבשה
האמבטיה שלכם מבקשת תשומת לב, וכדי שהיא תוכל לתת לכם את המענה המלא והמושלם היא צריכה לקבל מעט אהבה בעצמה.איך עושים את זה?
פורסם בקטגוריה ריצוף וחיפוי בתאריך 12.08.14
שירותי ניקיון למשרדים ומוסדות
משרד נקי ומאורגן משפיע לטובה על תפוקת העובדים ומספק אווירה נעימה ללקוחות המגיעים לעסק.
פורסם בקטגוריה עסקים קטנים ובינוניים בתאריך 29.08.15
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ניר שרמן
מה שכל עסק צריך
ישנה שורה רבה של פעולות שאותן ניתן לבצע בצורה הכי טובה על ידי קבלה של איש מקצוע שיכין את בית העסק למקום יעיל בכל אספקט אפשרי. דבר זה כולל בצורה עיקרי
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 17.03.16
ליעד רוזנברג
מקורות ההשראה לעיצוב הבית
בבואנו לבנות, לשפץ או אפילו לרענן את ביתנו הפרטי הרבה פעמים עולה השאלה מהיכן נקבל רעיונות לעיצוב הבית? מהיכן נקבל השראה?
נכתב ע"י ליעד רוזנברג בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.08.13
מעוניינים ליצור קשר עם DSD STUDIO? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*