ים המלח - הרבה יותר מהמקום הנמוך בעולם
צפיות: 1216 \\ מילים: 307 \\ פורסם בתאריך: 14.07.16
ים המלח הוא הנו ללא ספק המקום הנמוך ביותר בעולם והוא יעד פופולרי ומוכר לתיירים רבים מרחבי העולם וגם ישראלים רבים המגיעים מידי שנה. תיירים רבים באים בשביל להיות במקום הכי נמוך בעולם, להתנקות באמצעות שיטת הבוץ הנמרחת על כל הגוף, לצוף על פני המים, אגם שאינו מכיל אפילו לא דג אחד, הנופים המקסימים המשקיפים על הרי אדום והחופים המטופחים.
בעזרת מאגרי הבוץ הנמצאים במקום, אנשים רבים נשטפים ונמרחים בחומר ובכך מונעים מחלות רבות, מחזקים את הגוף בין אם המחלה קיימת בגוף, מטפחים את הפנים ואת העור וגורמים להחלקתו והמראה המבריק. ים המלח נבחר להיות אחד מ"שבעת פלאי עולם הטבע" ומידי שנה תיירים רבים מכל רחבי העולם נמשכים למקום המופלא הזה.
 
מקום נמוך עם ציפיות גדולות
ים המלח נקרא בשמות רבים והם למשל ים המוות, הים המלוח, הים המת או המקום הכי נמוך בעולם. כל שמות אלו באות מסיבות רבות כמו למשל שהשם ים המוות מגיע מהסיבה שאין אפילו לא דג אחד החי בים זה בשל מליחותו הרבה והתקיימות כל יצור חי אינו מאפשר זאת. המקום הנמוך ביותר בעולם כשמו, עומד על 427- מגובה פני הים ומפני כך נופש בים המלח לא רק נותן את הטיפוח לעור אלא גם יכול להיות אחד מהמקומות החשובים והמומלצים להיות בהם. המליחות הרבה שיש בים עומדת על כ-34.2% ומונה מספר גדול יותר מאשר המליחות של הים התיכון. ים המלח שוכן ליד מדינות רבות כמו ישראל, סוריה, ירדן, לבנון, מצרים והרשות הפלסטינאית. בצד הישראלי, חופשה בים המלח מאפשרת פינוק, טיפוח, נופים משגעים וחופים מטופחים. לים המלח יש פוטנציאל גדול להיות אחד ממרכזי התיירות הבינלאומיים הגדולים בעולם בשל סגולות המרפא שהוא מכיל.
 
חופשה בים המלח
נופש בים המלח כולל שהייה במלונות יוקרתיים ומפוארים, עיסויים, קרמים ומשחות המגיעות ממפעלי ים המלח ומיוצרות היישר מן המים הטבעיים, מאגרי בוץ בו מתנקים בעזרת משיחת ומריחת כל הגוף בבוץ הנותנים לגוף את המראה והמגע החלק, המבריק והבריא. טבילה בים המלח נותנת בריאות, ניקיון וחיזוק הגוף ובנוסף מרפאת בעזרת המלחים מחלות עור למיניהן. 
מאמרים מאת אלי גולד
שיפוץ של מבנה בטון אינו דבר של מה בכך
כיום אפשר למצוא את הבטון בכל מבנה. עקב חוזק הבטון הוא משמש לבניית יסודות לבניינים, מרפסות, תקרות וממדים. ניסור בטון עוזר לעצב את הבטון לצרכים שלנו.
פורסם בקטגוריה אדריכלות בתאריך 14.07.16
שיפור איכות הסביבה באמצעות בניה קלה
כיום יש שיטת פעולה חדשה, המאפשרת לשפר בצורה משמעותית את תהליך הבנייה המשדרגת ולהפוך את התהליך לנעים וקל לכל הצדדים, וגם להעלות את מחירי הנכסים שבהם נעשות עבודות
פורסם בקטגוריה בנייה אקולוגית בתאריך 14.07.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
יחי כ
אבטחת טיולים בחופשת החגים
גם בחגים חשוב לשמור על הביטחון בחגים, כדי לעשות זאת בצורה מקצועית קראו את המאמר...
נכתב ע"י יחי כ בקטגוריה טיולים בארץ בתאריך 14.11.14
סוזן בר הפקות
טיול חברה בארץ
טיול חברהrnהרוח על הפנים, השמש מלטפת, המשקאות הקרים מצננים את הגרון, האווירה טובה. טיול חברה נתפס פעמים רבות כטיול סתמי ומשעמם אבל בעצם, טיול חברה יכול להיות חוו
נכתב ע"י סוזן בר הפקות בקטגוריה טיולים בארץ בתאריך 23.03.15
מעוניינים ליצור קשר עם אלי גולד? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*