ייצור צינורות פלסטיק
צפיות: 1435 \\ מילים: 300 \\ פורסם בתאריך: 21.07.14
חשיבות מחיזור פלסטיק פוליאתילן
מסקירת המוצרים המרכזיים בחיי היומיום שלנו בהם משתמשים בפוליאתילן כחומר הגלם העיקרי ניתן ללמוד על מקומו וחשיבותו בעולם המיחזור.
הפוליאתילן נחשב לפלסטיק שאינו מתכלה באופן טבעי וזו אחת הסיבות המרכזיות לחשיבות מיחזור פלסטיק, כאשר גם כעבור למעלה מ-100 שנים הפוליאתילן נותר בטבע והופך לפסולת מה שעלול לגרום לנזק כבד לסביבה בה אנחנו חיים.
גם בהיבט הכלכלי למיחזור הפלסטיק יש חשיבות עצומה, ידוע כי משאבים רבים בעולם כיום אוזלים בקצב מעורר דאגה, הפלסטיק למשל מקורו בנפט, אחד המשאבים היקרים ביותר בעולם כיום. כאשר ממחזרים את כל פסולת הפלסטיק מקטינים למעשה את השימוש במשאבים היקרים מן הטבע מה שעוזר בטווח הארוך לשמור עליהם. סיבה נוספת היא עלות תהליך המיחזור שנחשב לזול יחסית לעומת ייצור הפלסטיק מחדש. ייצור מחדש של צינורות פוליאתילן דורש כמות עצומה של אנרגיה ומשאבים פי כמה מאשר לייצר מוצרים מפלסטיק ממוחזר שבו המשאבים קיימים כבר.

מיחזור פלסטיק פוליאתילן – כך זה מתבצע
חשוב להדגיש כי אין ביכולתו של הצרכן הממוצע להבדיל בין סוגי הפלסטיק השונים וכמו כן גם במוצרי צינורות פוליאתילן למיניהם. אבל מחובתו ומתפקידו של האזרח הרגיל הוא לאחסן את מוצרי הפלסטיק על כל סוגיו במיכלים של איסוף פלסטיק.
בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית באכיפת ושמירה על המיחזור בישראל, הותקנו מספר רב יותר של פחים המיועדים לאיסוף פלסטיק, בכל הערים והרשויות ברחבי הארץ.
כאשר מניחים את המוצרים בפחים המיועדים לאיסוף פלסטיק , מתאפשר תהליך המיחזור שכן הפלסטיק ממוין לסוגיו השונים ומשם עובר למיחזור. ההליך מבוסס על גריסת המוצרים או צינורות פוליאתילן , את פתיתי הפלסטיק מתיכים ומשטחים אותם ובשל כך מתקבל חומר גלם פלסטי חדש, המוכן לשימושים השונים שלשמם הוא מיועד. הקפדה על תהליך זה תאפשר סביבה ירוקה יותר לכולנו.

צינורות פלסטיק מיוצרים בעקבות מיחזור חומרי גלם העשויים מפלסטיק אשר מובאים אלינו למפעל. במפעל תהליך ייצור הצינורות עובר תהליכים רבים אשר בסופו של דבר מיוצר צינורות פלסטיק איכותיים לענף הבנייה בארץ. 
אנו כחברה בין לאומית אשר מתגאה בייצור צינורות מחוזר ממוחזר ודוגלת בסביבה ירוקה ומסודרת.
רואי קלבו
רואי קלבו
רואי קלבו R&R Solutions
0584244848
מאמרים מאת רואי קלבו
חנות תאורה - אלומה עיצוב בתכנון תאורה
חנות תאורה בירושלים עם מגוון סגנונות ועיצוב תאורה ממיטב המעצבים הקיימים.
פורסם בקטגוריה מיתוג בתאריך 21.07.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ניר שרמן
ניקוי חלונות בבתים פרטיים – מה חשוב לדעת?
עבודות ניקוי חלונות מתבצעות היום ללא כל מאמץ, הן מתבצעות תוך שכירת צוותים מקצועיים המונעים מכם ומשאר בני הבית את מטלת הניקיון המסורבלת והמתישה.
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 14.11.14
אדיר אלול
בתי קפה וקניון פארק הקרח - אייסמול אילת
בין האטרקציות הייחודיות של הפארק תוכלו למצוא את האייס שואו. במרכז חלל הפארק משתרע מגרש החלקה אולימפי ובו מתקיים מופע קרח מדהים שמבוצע ע"י מחליקות מקצועיות ומצל
נכתב ע"י אדיר אלול בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 30.03.14
מעוניינים ליצור קשר עם רואי קלבו? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*