ייצור כחול לבן
צפיות: 1532 \\ מילים: 362 \\ פורסם בתאריך: 14.06.15
אין ספק שחברת "ניו לייט" בע"מ –  שהינה חברה יצרנית כחול-לבן לגופי תאורה מקצועיים וטכניים, עם היצע מרשים שמתחדש תדירות לפרקים של גופים חדשניים ועדכניים הנמכרים כבר כ-30 שנה, בעיצובים ובחומרים שונים, בהתאם לדרישות השוק, תוך הקפדה על איכות ייצור גבוהה ועמידה בתקני האיכות הישראלים האפשריים ,בשמירה על איכות הסביבה, יחד עם שירות לקוחות, שנותן את לבו ונשמתו כדי לרצות את לקוחותיו – היא הצלחה כחול-לבן.

אנו משקיעים מאמצים רבים בפיתוח ובייצור של גופי תאורה פונקציונליים, שבאים לידי ביטוי מהדרישה המקומית בשוק לגופים איכותיים כגון: גופי תאורה מוגני מים, פסי תאורה ותעלות לנורות T5, שלטי יציאה המיוצרים בטכנולוגיות לד ,שקועים לתקרה ולקיר ,תאורות חירום ועוד המיוצרים בטכנולוגיה חדשנית המבוססת על השקעות רבות וגדולות במחקר , בפיתוח ובעיצוב- ללא תקדים בענף התאורה בישראל.

תשומת הלב המירבית שלנו, ניתנת לאיכותם ולאמינותם הגבוהה של המוצרים ולחשיבה הרבה במציאת פתרונות ייחודיים ,לצורך נוחות הרכבת הגופים והשימוש השוטף בהם. אנו גאים להדגיש ולפרסם , שמוצרי המפתח שלנו הינם כחול-לבן, וכחברת ייצור ישראלית חשוב לנו, שלקוחותינו ידעו בוודאות ,שהאיכות ,העיצוב ואופי המוצרים הם ברמה הגבוהה ביותר, בשימוש בחומרים המשובחים ביותר ובעיצוב המתאים לטעם הישראלי כיאה לחברה כחול-לבן.

עם כל הקושי והתחרות עם המזרח אנו מודעים לכך, שחשוב מאוד להשקיע בתוצרת המקומית-האיכותית, ומאמינים, שאם כולנו נדע להעדיף מוצרי כחול-לבן , נוכל יחד לפתח את המשק והתעשייה בישראל, לקדם את החברה שלנו ע"י ריבוי מקומות פרנסה ולחזק את הגאווה הלאומית שכה חשובה לנו.

http://new-light.co.il/

קצת על "ניו לייט" -
"ניו לייט" נוסדה בשנת 1984 ונמצאת במגמת תנופה, פיתוח, התקדמות והתחדשות מקצועית.

חברתנו משקיעה מאמצים רבים בפיתוח ובייצור מקומי של גופי תאורה חדשניים ועדכניים כגון: גופי תאורה מוגני מים, פסי תאורה ותעלות לנורות T5, שלטי יציאה בטכונלוגית לד, שקועים לתקרה ולקיר ועוד…
גופי התאורה מיוצרים בטכנולוגיות חדשניות המבוססות על השקעות רבות במחקר,בפיתוח ובעיצוב-ללא תקדים בענף התאורה בישראל.
תשומת הלב ניתנת לאיכותם ולאמינותם הגבוהה של המוצרים, ולחשיבה הרבה במציאת פתרונות יחודיים, לצורך נוחות הרכבת הגופים והשימוש השוטף בהם.

לכל המוצרים, פרי פיתוח חברתנו, מדגם רשום ואישור מכון התקנים הישראלי.


לפני כ-10 שנים, נפתחה חנות הדגל שלנו בראשל"צ, ובה- בנוסף לייצור המקומי-מגוון רחב של גופי תאורה יחודיים לפנים ולחוץ הבית, המיועדים להענקת חווית תאורה לחללים השונים.
בין לקוחותינו נמנים: מהנדסי חשמל, אדריכלים, מתכנני תאורה קבלני חשמל וכן- בתי מלון, בנייני ציבור, אולמות אירועים ותצוגה,מרכזי קניות ,בתי כלבו וחנויות.
בנוסף, אנו מייצאים את מוצרינו ללקוחות נבחרים בחו"ל. 
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אורי בראון
כך תארגני לבד מסיבת רווקות בלתי נשכחת
אם את מתחתנת בקרוב, את ודאי מעוניינת לערוך מסיבת רווקות לך ולחברותיך, כזו שעוד רבות ידובר בה. הנה איך לעשות זאת.
נכתב ע"י אורי בראון בקטגוריה עיצוב בתאריך 10.04.14
אפיק אפיק
חדרי ארונות מעלים את ערך הדירה
בשנים האחרונות כמעט בכל בית יש לפחות חדר ארונות אחד. בעבר, נהוג היה לבנות חדרי ארונות רק בבתים של עשירים משום שהעלות הייתה גבוהה.
נכתב ע"י אפיק אפיק בקטגוריה עיצוב בתאריך 03.10.13
מעוניינים ליצור קשר עם דור לסרי? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*