ייעוץ פיננסי לעסקים
צפיות: 1560 \\ מילים: 312 \\ פורסם בתאריך: 10.04.14
תהליך של ייעוץ פיננסי לעסקים מתחיל באבחון של העסק על מנת שנוכל לזהות נקודות תורפה המחייבות טיפול דחוף. יש לקבוע יעדים ברורים ואת הצעדים למימוש של אותם היעדים. במסגרת של ייעוץ פיננסי לעסקים יכללו תחומים רבים כמו ניהול של תזרים מזומנים ניהול התקציב ועוד. יש לבדוק מי המתחרים שלנו בעסקים דומים. יש לבצע ניתוחים כלכליים ובדיקה של כדאיות העסק כמו ניהול סיכונים פיננסיים כמו בדיקת הרווח ורמת ההוצאות בעסק. יש הרבה עסקים שיש להם פוטנציאל טוב אבל הם אינם מצליחים לייצר רווחים, ש מצבים בהם אותם העסקים מגיעים למצבים מסוכנים כמו הפסדים שמצטברים כך שיובילו את העסק למשבר פיננסי חמור ביותר ולגרום לעסק לקרוס.

על ההישרדות הנמוכה של העסקים בארץ

יש סטטיסטיקה ידועה כמו למשל כמה עסקים מצליחים לשרוד בתוך חמש שנים מיום פתיחתם, הסטטיסטיקה המראה על 58% מהעסקים ששורדים ושמהם בסופו של דבר נותרים רק 30% שמצליחים לשרוד. הסיבות הידועות של עסקים כושלים, זה ניהול כושל של תזרים המזומנים. ניתן למנוע את כל הכשלים הללו באמצעות ייעוץ פיננסי לעסקים שיעזור לניהול נכון ואקטיבי של עסקים בכל הגדלים. יש לציין , כי ייעוץ פיננסי לעסקים יינתן באמצעות יועץ פיננסי מקצועי שיש לו את ההכשרה המתאימה לכך. יועץ פיננסי מומחה, יקנה לכל בעל עסק את הכלים הנכונים לניהול נכון ושוטף של העסק והגדלת הרווחים וכמובן להגדלת מאגר הלקוחות בעסק.

מי זקוק לייעוץ פיננסי?

היום יש לציין כי לא רק ייעוץ פיננסי לעסקים הוא רלוונטי אלא גם ייעוץ פיננסי לאנשים פרטיים על מנת שיידעו לנהל נכון את משק הבית שלהם. היום כל משפחה בכל מצב כלכלי שהוא, חיבת לדעת לנהל את התקציב שלה. היום בעולם המודרני, רמת החיים עלתה וההוצאות שלנו הפכו להיות גבוהות יותר, אם אין לנו מספיק ידע פיננסי, חשוב כי נפנה לאנשי מקצוע שיערו לנו לנהל נכון את התקציב שלנו מחשבון מהיר לחישוב הלוואה .קשה להתנהל היום במיוחד בארץ ברמת חיים או יוקר מחיה גבוה כאשר המשכורות נשארות נמוכות, גם אנשים המבינים קצת בתחום הכלכלה, יתקשו לבצע ניסים וזו הסיבה שכולם פונים היום ליועצים פיננסיים.
מאמרים מאת shiri tayari
יועצי תזונה
יועצי תזונה הינם יועצים אשר מכוונים אנשים בעלי משקל עודף או אנשים שאורח החיים שלהם לא בריא לאכילה בריאה. בזכות יועצי תזונה אפשר לרדת בקלות במשקל ולעבור לאורח חי
פורסם בקטגוריה קוסמטיקה בתאריך 22.04.14
טיפים להכנת מתכוני חומוס
במאמר זה תמצאו מקבץ טיפים ישים עבור מתכוני חומוס. מקבץ הטיפים ידון בסוגים שונים של מתכוני חומוס ורמת הביצוע שלהם ביחס למתכונים אחרים.
פורסם בקטגוריה מתכוני תוספות בתאריך 09.09.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
שחר אלוני יועץ מס
ביטוח לאומי- כל מה שרצית לדעת
כל שצריך לדעת בעת פתיחת תיק עצמאי במוסד לביטוח לאומי.rnrn
נכתב ע"י שחר אלוני יועץ מס בקטגוריה יעוץ מס בתאריך 30.07.14
שחר אלוני יועץ מס
תכנון מס ושמירת חשבוניות
שמירת חשבוניות מתחנות דלק והתאגדות נכונה כתכנון מס מנצח
נכתב ע"י שחר אלוני יועץ מס בקטגוריה יעוץ מס בתאריך 30.07.14
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*