ייעוץ לרכישת חלונות בלגיים
צפיות: 1378 \\ מילים: 332 \\ פורסם בתאריך: 05.08.14
חלונות בלגיים הם מוצרי איכות לשדרוג המראה החיצוני של הבית שלכם. בחירת החלונות הבלגיים והתאמתם יכולים להתאפשר בכל בית אב, אך יש לשים למספר כללי אצבע והמלצות שישדרגו את איכות האטימה של החלון ואיכות עיצוב הבית כתוצאה מנוכחותו.

גודל החלון וצפיפות משבצות הפרופיל

נתונים אלו מהווים למעשה את צורתו החיצונית של החלון. ישנם מקרים בהם מתאים יותר חלון עם משבצות גדולות ומעטות לעומת מקרה בו חלון עם משבצות קטנות ורבות יחדד בצורה את רמת העיצוב הביתי בצורה טובה יותר. הדבר תלוי בסוג הנוף שנשקף מבחוץ, ובנעשה בפנים הבית. התייעצות עם מעצב פנים מטעם חברת חלונות בלגיים תוכל להקל עליכם את המלאכה ולסייע לכם לרכוש חלונות בלגיים איכותיים.

צבע הפרופיל

צבע הפרופיל הוא רכיב קל להתאמה באופן יחסי. בחלק הפנימי – יש להתבונן בפנים החדר ולרכוש פרופיל בעל צבע שישתלב היטב עם הנעשה בבית, וייצור את התרחיש הרצוי לכם: ניגוד צבעים בין החלון לתכולה או המשכיות של הצבעים הקיימים בחדר. באשר לחלק החיצוני, יש לשים לב לצורתה של החצר ולנופיה, ולבחור בדרך דומה כיצד ייראה הפרופיל החיצוני. ישנם חלונות בהם הפרופיל הפנימי הוא כמו הפרופיל החיצוני וישנם חלונות בהם הצבע והחומר ממנו הם עשויים – שונים.

דוגמאות לפרופילי חלון בלגי

ניתן לרכוש פרופיל חלון בלגי שכל כולו עשוי אלומיניום או עץ. פרופיל זה הוא בעל יתרון באי יצירת ניגוד עיצובי בין חלקי החוץ והפנים, ולכן מהווה ערובה בטוחה מבחינת מרקם העיצוב הפנימי, אך פונקציונלית, עדיף לרכוש פרופיל חלון אלומיניום ועץ: כך תוכלו ליהנות מכושר השרידות של האלומיניום כפרופיל חוץ ומכושר הבידוד האקוסטי של העץ כחומר פנים. יצויין כי פרופיל מעץ מלא יכול לשמש עבור הבתים שלכם, אך חשוב לבחור בעץ איכותי כמו טיק או סקויה, עץ אשר ידוע בכושר שרידות גבוה, עם אחריות רבת שנים נגד ריקבון.

היתרונות בהוספת חלון בלגי

בכך שתראו לנכון להוסיף לבתים שלכם חלונות בלגיים, תיהנו מעיצוב בית אורבאני עם אלמנטים ארכאיים קלאסיים: מצד אחד, החלון משדר מודרניזציה, אך מנגד – חלונות של בתים בעיצוב מודרני כיום הם חלונות חד מסגרתיים, בעלי פרופיל בהיר. הוספת חלון בלגי לבית מעלה את ה CLASSשלו וגורמת לו להיראות כבית בעיצוב מעט יותר קלאסי ומיוחד.

לפרטים נוספים בקרו בפורטל המפתחים - http://www.miftachim.co.il
מאמרים מאת shiri tayari
המדריך לרכישת סורגים לחלונות לבית
במאמר זה נלמד כיצד יש לרכוש סורגים לחלונות לבית .
פורסם בקטגוריה חלונות בתאריך 24.09.14
השוואת מחירי סורגים
כאשר אנו נדרשים לרכוש סורגים לביתנו – הדילמה שבבחירה אינה קלה. יש לבחור את סוג הסורגים הרצוי לנוף ולאחר מכן – לנסות להתחקות אחר משווקים המספקים זאת במחירים נוחי
פורסם בקטגוריה חלונות בתאריך 18.06.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אורי בראון
סורגים שקופים לבית שלך
סורגים שקופים נחשבים בעולם העיצוב והבנייה לפתרונות האסטטיים ביותר שניתן לראות כיום בעיצוב ושמירה על הבטיחות.
נכתב ע"י אורי בראון בקטגוריה חלונות בתאריך 18.03.14
ניר שרמן
וילון לכל חלל
וילונות קיימים במגוון רחב של דוגמאות, בדים וסוגים ולכן תמיד ישנה ההתלבטות הטבעית אל מול שלל של דגמים שנמצאים בכל חנות אליה נכנסים באזור בו גרים. מה החשיבות של
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה חלונות בתאריך 02.05.16
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*