טקס ברית מילה
צפיות: 1474 \\ מילים: 320 \\ פורסם בתאריך: 14.01.15
במאמר זה יסופק כל המידע על טקס ברית מילה. טקס זה מסמל את הגעת הרך הנולד לגיל 8 ימים, בו הוא ייכנס לברית אברהם אבינו. במאמר שלפנייך נסקור מספר פרטים על האולם הרצוי לטקס – על מאפייניו השונים: גודל האולם, רמת הריהוט באולם, רמת האקוסטיקה והסאונד, והאטרקציות באולם.

גודל האולם
האולם צריך להיות גדול מספיק כדי להכיל את כל האורחים שהוזמנו לטקס ברית מילה. אנו ממליצים לספק לעצמכם פעם של 20 אנשים ליתר בטחון: אם האולם מכיל מקום ל 60 אנשים לפי המפרט הטכני, ואתם תכננתם להזמין 60, מוטב כי תסגרו עסקה באולם ל 80 איש לפחות.

רמת הריהוט באולם
רמת הריהוט צריכה להיות נאותה ונוחה לכם – מארגני הטקס. בדקו שהריהוט ממוקם במקומות הגיוניים המאפשרים מעברים רחבים ככל האפשר לכל באי הטקס. כמו כן בדקו שאין הצבת שולחנות במקומות חריגים ולא רצויים כמו לייד השירותים, לייד המקלחת או בקרבת האיזור של המוהל. חשוב לוודא את הפרטים הללו מבעוד מועד ולא להגיע לטקס ברית מילה אשר ערכתם – כשאתם מופתעים.

רמת האקוסטיקה והסאונד
צריכה להיות טובה וקליטה: יש לשמוע בהגברה גם אם הנוכחים בטקס ברית מילה נמצאים בצדו השני של האולם. על מערכת ההגברה לספק צלילים איכותיים ללא DISTORTION כשהיא מצויידת במיטב הרמקולים, המוניטורים והמיקרופונים שילוו את הטקס לכל אורכו.

אטרקציות האולם
בדרך כלל יש גן אירועים באולם, אך מכיוון שמדובר בברית מילה באולם האירועים בשרון, שהוא טקס קצר וצנוע יותר מחתונה, אין לו חובה. אטרקציה נוספת העלולה למשוך תשומת לב היא נוכחות שירותי הסעדה (קייטרינג) באולם אשר אחראיים על הכנת האוכל וחלוקתו לסועדים. בתחום זה חשוב להיות מוכנים מראש ולהזמין, לצד המנות שביקשתם, גם תרפיטים מיוחדים: צמחוני, טבעוני, וכו' – עבור כל אורח שעשוי להתגלות ככזה.

חוזה ההתקשרות
חוזה ההתקשרות עם אולם ברית מילה הוא חוזה סטנדרטי ופשוט בו מתוארת שעת כניסת בעלי השמחה, ושעת יציאתם מן האולם, תוך אזכור נהלים ותקנונים שונים לגבי הפרת מי מהצדדים את ההסכם. חשוב לוודא שזה תוכנו של ההסכם והוא אינו מכיל סעיפים חורגים ומפלים לרעה מי מהצדדים: האורח או בעלי האולם חשוב לוודא זאת היטב ולקרוא את החוזה עד תומו בטרם החתימה.
מאמרים מאת gila asayag
דודי שמש המתאימים לשימוש מוסדות
בכל מקום בארץ אם בבתים פרטיים ואם בבתי עסק או מוסדות, ישנם דודי שמש המתאימים למוסדות, כמו בתי מלון, צימרים, בתי חולים ועוד.
פורסם בקטגוריה דודי שמש בתאריך 31.01.15
בנייה מתועשת – ייעול תהליך הבנייה
אם שמעתם פעם את המושג בנייה מתועשת - ייעול תהליך הבנייה ולא הבנתם מה זה בדיוק, אוכל להסביר לכם באמצעות מאמר זה מה המושג.
פורסם בקטגוריה בנייה אקולוגית בתאריך 23.03.15
מעוניינים ליצור קשר עם gila asayag? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*