טיפים שימושיים לעיצוב ובחירת שקיות נייר לשימוש עסקי
צפיות: 1426 \\ מילים: 301 \\ פורסם בתאריך: 27.09.14
בתחום עיסוק רגיש כמו מיתוג עסקי ישנה חשיבות רבה לכל החלטה, גם השקיות בהן תעשו שימוש משמעותיות לקביעת התדמית העסקית. אחרי שבחרתם נכונה שקיות נייר תוכלו לעשות בהן שימוש מוצלח במשך שנים רבות וגם להדפיס שקיות בגדלים שונים. שקיות ושאר מוצרי אריזה הם צורך בסיסי של כל עסק, יש להקפיד על הזמנות תכופות וקבועות של שקיות וגם להחזיק מלאי ביטחון במחסן. לא תרצו להיקלע למצב בו אין ברשותכם שקיות להציע ללקוחות.

כמה עולה לעצב שקיות נייר?

רגע לפני שאתם בוחנים את המחיר כדאי להבהיר כי עיצוב שקית מוצלח יוכל ללוות אתכם במשך שנים רבות. אין כל סיבה להחליף עיצוב מנצח. אם יש לכם לוגו מוכן של בית העסק אפשר יהיה לעשות שימוש בלוגו עם כמה שינויים פשוטים. אם עבודת העיצוב הגרפי פשוטה אין כל סיבה שתשלמו מחירים גבוהים. הקפידו לקבל עבודה טובה ולבחור עיצוב גרפי פשוט, ברור ויפה, עיצוב גרפי המיצג אתכם בצורה הטובה ביותר.

עיצוב מנצח של שקיות לעסק הוא דווקא עיצוב פשוט ונוח. כל הדרוש הוא הדפסה של לוגו בית העסק, כתובת ומספר טלפון. אין כל צורך בשימוש מרובה בצבעים או אלמנטים מורכבים מבחינה גרפית, הפשטות היא סוד ההצלחה. המעצבים הגרפיים ויועצי השיווק ממליצים על בחירת עיצובים פשוטים המעבירים מסרים ברורים ללקוח.

מדוע כדאי לבחור דווקא שקיות נייר?

א. מראה יוקרתי ומסוגנן.
ב. תרומה לאיכות הסביבה, קיימות שקיות נייר ממוחזרות.
ג. שימוש נוח, בשקיות הנייר ניתן לעשות שימוש חוזר.
ד. אחסון נוח של שקיות בחנות וגם במחסן החנות.

שימו לב, שקיות נייר פחות מתאימות לנשיאת מוצרים כבדים או מוצרי מזון העלולים לפלוט נוזלים או שמן. יש להקפיד להתאים את סוג השקית לסוג המוצרים אותם מציע בית העסק. שקיות נייר לעסק עשויות להיות יקרות יותר בהשוואה לשקיות ניילון רגילות אך כאשר בוחנים את היתרונות התדמיתיים של שקיות הנייר ישנם עסקים בהם לא ניתן יהיה לוותר על שקיות הנייר. אם אנכם בטוחים באלו שקיות לבחור זה הזמן לבחון מה מציעים המתחרים, להגדיר את התקציב העומד לרשותכם ולהתייעץ עם איש מקצוע.
מאמרים מאת ניר שרמן
מהו שיווק ישיר – למי זה מתאים?
בחירת אפיקי שיווק ישיר מתאימה לאותם בעלי עסקים המחפשים אחר פתרונות מהירים ומקצועיים. שיווק ישיר חכם הוא אומנות של ממש.
פורסם בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 05.08.14
שלט שמזמין לקוחות פנימה
rnכמו בכל דבר שבו השקעתם מחשבה רבה לפני שבחרתם את בעל המקצוע ואת מה שאתם רוצים ממנו עבור העסק, כך גם צריך לחשוב היטב איזה סוג של שלטים מוארים יעשה את העבודה בצור
פורסם בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 02.05.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ישראל רף
מתנות לטו בשבט
מתנות לטו בשבט, המתנות שמציגות את רוח החג, המון רעננות והמון חן, אפשרות מצוינת לחלק מתנה מרשימה, כל אחד ישמח לקבל
נכתב ע"י ישראל רף בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 29.12.15
אוריה בן מנחם
המדריך לפלייר המושלם
אחת מאבני הפינה לאירוע מצוין הוא הפלייר שהכנתם לאירוע, אצלנו אתם תיהנו מ 10 שנים ניסיון בהדפסת פליירים לאירועים ועיצובם. משיכת אנשים דווקא לאירוע שלכם יכול להיו
נכתב ע"י אוריה בן מנחם בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 31.05.14
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*