טיפים שימושיים לבחירת חולצות לחתונה
צפיות: 1408 \\ מילים: 306 \\ פורסם בתאריך: 29.12.15
החולצות לחתונות הן גימיק משעשע, שימו לב לטיפים הבאים ותצליחו ליהנות מאוד מהחולצות. הניסיון שלנו יאפשר לכם להימנע מטעויות וליהנות מחולצות נוחות, חולצות אותן תרצו לשמור בהמשך וללבוש מעת לעת. חולצות לחתונה נהוג להדפיס בעבור החתן, בני משפחות והחברים, הגורם שיוזם את הדפסת החולצות הוא שקובע את סוג ההדפס.

כמה חולצות כדאי להזמין?

תחילה עליכם לבחור חולצה ייחודית בעבור החתן, אפשר יהיה להזמין חולצה ייחודית גם בעבור אחיו של החתן או אביו. בשביל החברים ניתן להזמין חולצות בהדפס אחיד. תמיד כדאי להדפיס עוד 2 חולצות מעבר לכמות הדרושה לכם, מדובר בתוספת של כמה עשרות שקלים בלבד, במהלך האירוע תוכלו תמיד למצוא עוד מעוניינים בחולצות.

למה כדאי להדפיס חולצות?

ראשית, חולצות לחתונה הן אטרקציה משעשעת ולא יקרה, בהוצאה כספית מינימלית תצליחו לשמח את החתן והכלה. שנית, חולצות לחתונה מעניקות לכם תירוץ נהדר להחליף את החולצה המכופתרת החמה בחולצה נוחה יותר, יהיה לכם הרבה יותר נעים לרקוד ולשמוח עד אור הבוקר עם חולצת טריקו נוחה.

אלו חולצות לחתונה כדאי להזמין?

שימו לב לאיכות הבד של החולצה ולמידות. כדאי לתת עדיפות לחולצות עשויות 100% כותנה. באשר למידה, אם תרצו גזרה צמודה תוכלו להזמין את המידה הרגילה שלכם, אם תרצו מידה גדולה יותר למראה משוחרר ורפוי בצעו הזמנה בהתאם. נדגיש כי אם החלטתם לכבס את החולצות טרם האירוע עשו זאת בהתאם להנחיות היצרן, לא כדאי יהיה לייבש חולצות עשויות 100% כותנה בטמפרטורה גבוהה או לייבש אותן במייבש כביסה.

מתי כדאי להזמין את החולצות?

בצעו את ההזמנה מוקדם ככל האפשר, כך תוכלו לישון בשקט בידיעה כי החולצות לחתונה כבר אצלכם במחסן. ההכנות לחתונה רבות, הזמנה מוקדמת תאפשר לכם להסיר משימה אחת מהרשימה. 

איזה הדפס כדאי לבחור?

האתר מציע עשרות דגמים של חולצות לחתונה, חפשו את ההדפס אשר מעלה חיוך על פניכם. בתוך מבחר העיצובים וההדפסים תוכלו בוודאי למצוא הדפס מתאים. אם לא הצלחתם למצוא הדפס מתאים מבין כל ההדפסים הקיימים יש אפשרות להדפיס חולצות לחתונה עם עיצוב אישי שלכם. על גבי החולצה תוכלו להדפיס תמונות, מסרים, ברכות ואיורים בעיצוב אישי שלכם.
אבי דוידי
אבי דוידי
הדפסת חולצות לחתונה עם הומור, שנינות, שירות אדיב והרבה חן. 
מאמרים מאת אבי דוידי
טיפים חיוניים בדרך אל ייצור אב טיפוס פטנטים ורישום
מידע חיוני לאלו המבקשים לפעול לרישום פטנט כקניין רוחני תחת שמם או לייצור של אב טיפוס, כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות נפוצות.
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 06.03.16
עניינים שכדאי להפנים - בעיצוב פנים
כולנו מכירים את החיידק הקטן הזה בבטן שקורא לנו לשנות ולאתגר את החלל המוכר. מי מאתנו שתמיד חלם לעצב את מקום מגוריו או את מקום עבודתו, יודע עד רחוק הסוף לדמיון. א
פורסם בקטגוריה עיצוב בתאריך 13.10.15
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ענת משה
שאלות נפוצות על טבעות אירוסין
עולם טבעות האירוסין הוא גדול ונרחב, והרבה שאלות צצות כאשר יוצאים לחפש את טבעת האירוסין החלומית. לפניכך ריכוז השאלות הנפוצות בנושא טבעות אירוסין.
נכתב ע"י ענת משה בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 02.04.13
מזכרות בטעם
מתנות לאורחים - הוצאה מיותרת או לא?
עכשיו תשמעו את הדבר העיקרי והחשוב שיעזור לכם לעשות כסף באירוע, ויחד עם זאת אתם הופכים את האירוע שלכם ליוקרתי, לאופנתי ולרווחי! דבר שהרבה זוגות חושבים...
נכתב ע"י מזכרות בטעם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 30.06.13
מעוניינים ליצור קשר עם אבי דוידי? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*