טיפים שימושיים לבחירת חולצות לחתונה
צפיות: 1458 \\ מילים: 306 \\ פורסם בתאריך: 29.12.15
החולצות לחתונות הן גימיק משעשע, שימו לב לטיפים הבאים ותצליחו ליהנות מאוד מהחולצות. הניסיון שלנו יאפשר לכם להימנע מטעויות וליהנות מחולצות נוחות, חולצות אותן תרצו לשמור בהמשך וללבוש מעת לעת. חולצות לחתונה נהוג להדפיס בעבור החתן, בני משפחות והחברים, הגורם שיוזם את הדפסת החולצות הוא שקובע את סוג ההדפס.

כמה חולצות כדאי להזמין?

תחילה עליכם לבחור חולצה ייחודית בעבור החתן, אפשר יהיה להזמין חולצה ייחודית גם בעבור אחיו של החתן או אביו. בשביל החברים ניתן להזמין חולצות בהדפס אחיד. תמיד כדאי להדפיס עוד 2 חולצות מעבר לכמות הדרושה לכם, מדובר בתוספת של כמה עשרות שקלים בלבד, במהלך האירוע תוכלו תמיד למצוא עוד מעוניינים בחולצות.

למה כדאי להדפיס חולצות?

ראשית, חולצות לחתונה הן אטרקציה משעשעת ולא יקרה, בהוצאה כספית מינימלית תצליחו לשמח את החתן והכלה. שנית, חולצות לחתונה מעניקות לכם תירוץ נהדר להחליף את החולצה המכופתרת החמה בחולצה נוחה יותר, יהיה לכם הרבה יותר נעים לרקוד ולשמוח עד אור הבוקר עם חולצת טריקו נוחה.

אלו חולצות לחתונה כדאי להזמין?

שימו לב לאיכות הבד של החולצה ולמידות. כדאי לתת עדיפות לחולצות עשויות 100% כותנה. באשר למידה, אם תרצו גזרה צמודה תוכלו להזמין את המידה הרגילה שלכם, אם תרצו מידה גדולה יותר למראה משוחרר ורפוי בצעו הזמנה בהתאם. נדגיש כי אם החלטתם לכבס את החולצות טרם האירוע עשו זאת בהתאם להנחיות היצרן, לא כדאי יהיה לייבש חולצות עשויות 100% כותנה בטמפרטורה גבוהה או לייבש אותן במייבש כביסה.

מתי כדאי להזמין את החולצות?

בצעו את ההזמנה מוקדם ככל האפשר, כך תוכלו לישון בשקט בידיעה כי החולצות לחתונה כבר אצלכם במחסן. ההכנות לחתונה רבות, הזמנה מוקדמת תאפשר לכם להסיר משימה אחת מהרשימה. 

איזה הדפס כדאי לבחור?

האתר מציע עשרות דגמים של חולצות לחתונה, חפשו את ההדפס אשר מעלה חיוך על פניכם. בתוך מבחר העיצובים וההדפסים תוכלו בוודאי למצוא הדפס מתאים. אם לא הצלחתם למצוא הדפס מתאים מבין כל ההדפסים הקיימים יש אפשרות להדפיס חולצות לחתונה עם עיצוב אישי שלכם. על גבי החולצה תוכלו להדפיס תמונות, מסרים, ברכות ואיורים בעיצוב אישי שלכם.
אבי דוידי
אבי דוידי
הדפסת חולצות לחתונה עם הומור, שנינות, שירות אדיב והרבה חן. 
מאמרים מאת אבי דוידי
עניינים שכדאי להפנים - בעיצוב פנים
כולנו מכירים את החיידק הקטן הזה בבטן שקורא לנו לשנות ולאתגר את החלל המוכר. מי מאתנו שתמיד חלם לעצב את מקום מגוריו או את מקום עבודתו, יודע עד רחוק הסוף לדמיון. א
פורסם בקטגוריה עיצוב בתאריך 13.10.15
עורך דין משפחה מסביר על משפחות חד הוריות
משפחות חד הוריות בישראל זכאיות להטבות ושאר הקלות וקצבאות, בואו לגלות האם גם אתם זכאים לכספים והקלות משמעותיות. גידול הילדים יהפוך הרבה יותר פשוט.
פורסם בקטגוריה דיני משפחה בתאריך 10.01.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אפיק אפיק
השכרת ציוד לאירועים- המדריך
כדי לבחור את החברה שתיתן את הערך המוסף הטוב ביותר, ותסייע בהתנהלות של האירוע, יש להתייחס למספר קריטריונים חשובים בעת בחירת חברה להשכרת ציוד לאירועים.
נכתב ע"י אפיק אפיק בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 16.10.13
shiri tayari
השכרת ציוד לאירועים בדרום
אם גם אתם מעוניינים לדעת כיצד ניתן לאתר חברת השכרת ציוד לאירועים בדרום, מאמר זה יסייע לכם, תושבי באר שבע, דימונה והסביבה, להשיג את היעד המבוקש.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 07.07.14
מעוניינים ליצור קשר עם אבי דוידי? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*