טיפים לרכישת רכבי רנו יד שניה במרכז
צפיות: 1372 \\ מילים: 471 \\ פורסם בתאריך: 02.05.16
זה תמיד מאתגר למצוא רכב שנחשב למבוקש באזור עמוס כמו המרכז. הקושי נובע דווקא בגלל היקף ההיצע שמקשה על בחירת הרכב המתאים.  חשש נוסף שרבים מתמודדים אתו הוא התמודדות עם סוחר שאינו אמין או הוגן. ניתן להפחית את החשש באופן משמעותי כשמגיעים מוכנים לסוכנות או למוכר הפרטי, עם ידע בסיסי אודות הרכב ויכולת בסיסית לוודא שהוא במצב טוב התואם את מה שהובטח לכם. ברור שתמיד ניתן לפנות למכון בדיקה מקצועי בשביל לאמת את דברי הסוחר, אך הבנה בסיסית על מה כדי להיסתכל תמנע מכם לבזבז זמן וכסף על בדיקת רכב שמראש ניתן להבין כי אינו מתאים. קיימים מספר דברים פשוטים יחסית שמומלץ לשים עליהם דגש בכל פעם שמחפשים לקנות רכב מיד שניה. 

הגדירו מראש את הדגם והתקציב הרצויים - לפני שאתם מתחילים את החיפוש אחר רכב רנו הנכון עבורכם, בדקו איזה דגם מכלל הדגמים הזמינים רלוונטי לכם מבחינת גודל, תקציב, ייעודת צריכת דלק ועוד. את רוב המידע ואת הפידבקים המתאימים ניתן למצוא באינטרנט. חשבו עם עצמכם איזה רכב דרוש לכם - רכב משפחה, רכב חברה, לשעות הפנאי, לנסיעות בתוך העיר, לטיולי שטח וכו'. הגדרה זאת תמקד אתכם לדגמים המתאימים ותאפשר לכם לקבל מושג כללי לגבי התקציב הדרוש לרכישת רכב זה. נקודת התחלה זו טובה בשביל מיקוח וגם תמנע מכם להתפזר כשתראו את כל מגוון הרכבים המוצעים למכירה בסוכנות. בין דגמי הרנו הנחשבים למבוקשים יותר בארץ ניתן לציין את קליאו, מגאן, סניק, קנגו, קפצ'ר ואת רנו פלואנס למכירה.

קבעו את זמן המפגש לשעות הצהריים המוקדמות - המצב האופטימלי להתרשמות מרכב הוא בשעות הצהריים המוקדמות תחת אור שמש טבעית. הסיבה נעוצה בעיקר בכך שלתאורה מלאכותית יש יכולת לטשטש או להעלים פגמים של הרכב. סוכנויות יודעות לשחק עם מיקום ואור כדי לגרום לרכב להיראות טוב יותר ולטשטש פגמים שאולי היו מונעים מכם מלהתעניין ברכב מלחתכילה. זה גם מאפשר לאנשי המכירות לתת לכם מחירים גבוהים יותר מהשווי האמיתי. התרשמות מהרכב תחת אור שמש טבעית תאפשר לכם לקבל תמונת מצב מדוייקת יותר מבחינת הצבע, שלמות השילדה, ועוד.

 בדקו את ההיסטוריה של הרכב - בקשו לראות את היסטוריית הטיפולים המלאה של הרכב על מנת לוודא כי הוא אינו עבר תאונות או היה מעורב במצבי תיקון נרחבים. רכבים רבים המגיעים לסוכנויות יד שניה שימשו במקור כרכבי עבודה בחברות השכרה, חברות ליסינג, משרדים ממשלטיים ושירותי הבטחון. 

נסיעת התרשמות - חשובה וחיונית לפני קבלת ההחלטה. חשוב לקחת את הרכב לנסיעת מבחן על מנת לוודא כי הרכב נוח לכם, שיש לכם מספיק מקום לרגליים וכי אין משהו הגורם לכם לחוסר נוחות. שימו לב לתחושת ההגה בידיים, לבלמים, ולריחות ורעשים מוזרים בזמן הנסיעה. כל אלה יכולים לתת לכם אינדיקציה לתקינות של הרכב. מומלץ לקנות רק את הדגם שאתו אתם מרגישים הכי בנוח ויכולים לראות את עצמכם מבלים נסיעות ארוכות בתוכו.

כשמחפשים רכב למכירה במרכז ניתן גם לקבל פידבקים על הסוכנויות באזור באתרי האינטרנט. פנו למקום שמקנה לכם תחושת בטחון ואמינות. מקום שתרגישו בנוח לפנות אליו בל מקרה של תקלה או בעיה ברכב שנרכש. סוכנויות אמינות רבות מעניקות תקופות אחריות שבמהלכן תוכלו לקבל תמיכה נרחבת בתקלות השונות.  
איציק קמי
איציק קמי
אוטו קאר טרייד אין הינה סוכנות רכבים בחדרה המובילה בשירות ובמקצועיות. אנו מציעים מבחר איכותי של רכבים אמינים במצב מעולה ובתנאי תשלום משתלמים במיוחד.
מאמרים מאת איציק קמי
מאמרים נוספים מהקטגוריה
penhas abarzel
הובלות בחיפה מחירים
הובלות בחיפה מחירים עם התחרות שיש באיזור חיפה כך גם המחירים משתנים , רכזנו עבורכם את כל הפרמטרים שצריך לשים אליהם לב , הובלות בחיפה מחירים.
נכתב ע"י penhas abarzel בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 08.06.14
דודי חלבני
האם להזמין מנעולן רכב רק כשיש בעיה?
ישנם מקצועות עליהם אנחנו לא חושבים באופן יומי, כזה הוא עולמם של מנעולני הרכב בישראל ובעולם. אתה לא חושב על מנעולן רכב כי כבר יש לך מפתח עכשיו. חשוב שנית!
נכתב ע"י דודי חלבני בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 29.12.15
מעוניינים ליצור קשר עם איציק קמי? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*