טיפים לרכישת דלתות מעוצבות
צפיות: 1440 \\ מילים: 309 \\ פורסם בתאריך: 31.05.14
במאמר זה נספק לכם, קוראים יקרים, טיפים חשובים בנושא רכישת דלתות מעוצבות. הטיפים נוגעים לכל סוגי הדלתות: פנים וכניסה. חשוב לעקוב מקרוב אחר העצות, על מנת להבטיח לעצמכם את סט הדלתות האופטימלי עבור ביתכם, תוך מתן תשומת לב מיוחדת לאלמנטים כמו בטיחות, גרירת דלת קלה, וכמובן – עיצוב מבטיח.

גוף הדלת
על גוף הדלת להתאים לנוף הביתי מבחינה עיצובית. יש להיעזר בשירותיו של מעצב פנים מטעם חברת שיווק דלתות. במסגרת טיפים לרכישת דלתות מעוצבות, נמליץ לכם לערוך שרטוט כללי של הדלת שברצונכם לרכוש ולהציגו למעצב הפנים אשר יסייע לכם לתכנן את הגוף של הדלת: ממה יהיה עשוי, כמה ישקול, ומהן המידות הרצויות שלו.

פרזול הדלת
פרזול הדלת צריך להכיל ידית נשיאה נוחה, ומספר פריטים המעוצבים בנוסח של הידית: פרופילי מסגרת מעוצבים הצבועים בצבע דומה, ומערכת צירים שנראית באופן זה. גם בנושא הפרזול יש להיוועץ במעצב הפנים אשר יסייע לכם לבחור פריט שישביח את רמת עיצוב הפנים שלכם הן בהתבסס על דלתות כניסה והן בהתבסס על דלתות פנים.

תוספים לדלת
חשוב להתקין בדלתות מעוצבות תוספים שונים החיוניים לכל דלת: חור הצצה במרכז החלק העליון של גוף הדלת, ואף מספר תוספים לצרכי קישוט כמו פרופילים מזכוכית וחור מעוצב למנעול. חשוב להחליט על טיב התוספים הללו באמצעות ישיבה עם מעצב פנים והתייצות עמו בטרם תרכשו את הדלת ממשרדי החברה.

פרטים נוספים על דלתות מעוצבות
מחירן של דלתות מעוצבות נקבע לפי רמת העיצוב האדריכלי שלה, שם המעצב ורמת העיצוב אשר הנחיל לדלת, סוגי התוספים המותקנים עליה, והחומרים מהם היא עשויה. ניתן לנבא שדלת ברזל קלה לפתיחה תהיה יקרה יותר מדלת עץ כבדה וקשה לפתיחה, שכן בדרך כלל ההיפך הוא הנכון בהשוואות מתודולוגיות מעין אלה, וברור, אפוא, שדלת העשויה מחומר עמיד כמו ברזל, עם מנגנון פתיחה קל יוצרת יתרון שמתבטא בתוספת מחיר. אנו סבורים שחשוב להתייעץ גם עם מעצב פנים, וגם עם מומחה דלתות שיספק עצות בנושא בטיחותן של הדלתות השונות.

לתיאום ביקור מעצב פנים מטעם חברת דלתות דלתות רב מגן יש ליצור קשר עם משרדי החברה בטלפון או לשלוח הודעת דואר אלקטרוני!
מאמרים מאת shiri tayari
ספות לחדר המגורים
בחירת ספות מתאימות עבור חדר המגורים הינה משמעותית עבור עיצוב מרחב המחיה שלנו ושיפור השהייה בו.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 07.07.14
ריהוט משרדי מודרני
ריהוט משרדי כולל בתוכו את כל סוגי הריהוט שמתאימים לחלל העבודה. ריהוט משרדי שונה לא פעם מהריהוט הביתי בשל הצרכים ההשונים והברורים של הבית ושל המשרד. ריהוט משרדי
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 20.01.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מיכל ז
שיפוצים ועיצוב הבית
שיפוצים ועיצוב הבית הם שני דברים חשובים כדי שנוכל ליהנות מאיכות מגורים הכי גבוהה שיש.
נכתב ע"י מיכל ז בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 19.05.13
מיכאל עזרא
עיצוב חדרי ארונות אופנתיים
ככל שארונות הבגדים מתאימים יותר לצרכים שלנו ויכולים להכיל יותר בגדים , מקום לאחסון שמיכות או מצעים- הרווחנו מקום נוסף בחדר וסדר בחדר, כאשר כל הפריטים נכנסים לאר
נכתב ע"י מיכאל עזרא בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 17.04.14
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*