טיפים לקנייה נכונה של מקרר
צפיות: 1534 \\ מילים: 389 \\ פורסם בתאריך: 10.08.14
מקררים הם עם מוזר. זה נראה די מובן מאליו לרוב האנשים עד שנראה שמקררים הם משהו שהיה קיים מאז ומתמיד. אז נכון- סביר להניח שגם הקדמונים גילו שכשמים מאכלים בתוך המעיין הקר האוכל נשמר למשך יותר זמן, או בחורף שהאוכל נוטה פחות להתקלקל, אבל לא הייתה להם האפשרות לעשות את זה בצורה רצונית בעזרתם האדיבה של מקררים.

מקררים פועלים על כוח חשמלי, ועד שזה לא הומצא (או כל כוח אחר שהיה מסוגל לקרר באופן עקבי) אולי לא היה אפשר בכלל לחשוב על מקררים.

עם זאת, בתקופה המודרנית, מקררים הפכו כמעט להכרח- עכשיו אי אפשר לצאת אל השדות ולרעות בקר כל היום, לצוד או לטפל בחווה. פשוט מהסיבה שהרבה אנשים, ובפרט אלה שגרים בתוך ערים, פשוט לא גרים בסביבה שבה יש טבע (אלא אם אתם מחשבים את העיר בתור טבע עירוני ואתם נוטים לאכול יונים וזקנות). הדבר הזה יצר חסרון ותלות מצד אחד וכמה יתרונות מצד שני.

החסרונות ברורים- אנחנו נעשים תלויים בסופרים, בעבודה כדי לפרנס את עצמנו, בביטוח לאומי ומס הכנסה (ועוד מיני דברים מוזרים שהבירוקרטיה היא חלק מהם), בעוד בטבע היינו יכולים להיות (עם היכולות והמיומנויות המתאימות) להיות אדונים לעצמנו- לאכול מתי שבא לנו, לשתות מתי שבא לנו וכו'. עכשיו זה לא אפשרי פשוט מהסיבה שאין שטחים טבעיים כמעט, וגם אם יש סביר להניח שמקורות המים שבהם מזוהמים.

מקררים יוצרים פתרון פשוט לתלות שלנו באוכל. בעוד אנחנו לא יכולים להשיג בעצמנו אוכל במובן הקלאסי של המילה, עכשיו אנחנו הולכים "לצוד" בסופר מרקט, בעזרת כסף במקום חנית וכרטיס אשראי במקום פגיון אנחנו שולחים את חצינו לכל פריט רצוי בתוך הסופר וחוזרים עם השלל הביתה.

היתרונות של מקררים במקרה הזה הוא לאפשר לנו לשמור על האוכל הזה למשך הרבה יותר זמן (בעוד בלעדיו היינו צריכים לבקר בסופר כל כמה ימים במקום האפשרות לעשות קניה מרוכזת פעם בשבוע או שבוע וחצי).

מקררים גם הותאמו לצרכים הספציפיים של כל בנאדם, שאלה בד"כ תלויים בגודל המקום שבו הוא גר, בתכולה שהוא צריך למקררים (משפחה מרובת ילדים, רווקים, זוגות או אנשים בריאים שאוהבים לאכול הרבה)- מקררי מיני התחילו להציף את שוק דירות החדר כדי להבטיח מספיק מקום מחיה ועם זאת לספק את הצורך במקרר בתוך הדירה. אז נכון- אמנם מקררים שכאלה לא נוחים במיוחד והתכולה שאפשר להכניס לתוכם היא נמוכה בעליל, אבל הם עושים את העבודה. במיוחד אם אנחנו רווקים הם יותר ממספיקים.

מקררים צריכים להיות מותאמים מבחינת עיצוב מטבחים - אם אתם יודעים מה אתם רוצים ומוכנים להשקיע בזה כמה שנדרש, כל מה שנשאר לכם הוא ללכת על זה. בהצלחה!
תגיות: מקרר , מקררים ,
מאמרים מאת shiri tayari
משחקי לגו לילדים
אתם בטח יודעים את חשיבות המשחק עבור הילדים, בשבילנו המבוגרים, המשחק הוא עבור שעות הפנאי ובריחה משגרת החיים הכבדה.
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 23.06.14
בחירת ארון לחדר ילדים
ארון ילדים, ישמש את ילדיכם למשך הרבה שנים ויש לבחור אותו בקפידה. חשוב כי תשתפו את ילדכם ברכישת הארון היות ולכל ילד או ילדה יש את הטעם האישי.
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 03.02.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
דמיטרי אסכינדזה
החדשנות שמציעה כיום דיבורית לרכב
הכירו את החדשנות שניתן למצוא בדיבוריות של היום, בניגוד לדיבוריות שהכרנו ממש לפני כמה שנים
נכתב ע"י דמיטרי אסכינדזה בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 26.02.13
ניר שרמן
איך בוחרים מזרן אורטופדי
איך יודעים לעשות סדר בכל הסוגים הללו כאשר רק רוצים לישון בנעימים על גבי מזרן שיספק את התחושה הנדרשת לאורכן של שנים רבות?
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 25.07.16
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*