טיפים להכנת מתכוני חומוס
צפיות: 1612 \\ מילים: 327 \\ פורסם בתאריך: 09.09.14
במאמר זה תמצאו מקבץ טיפים ישים עבור מתכוני חומוס. מקבץ הטיפים ידון בסוגים שונים של מתכוני חומוס ורמת הביצוע שלהם ביחס למתכונים אחרים. כידוע, תחום כמו מתכוני חומוס מכיל יצירת פלאפל, יצירת חומוס ביתי ויצירת מרקים שונים. מדובר בסוגי מתכונים אשר אופיים שונים ורמת הקושי שלהם שונות. אשר על כן, החלטנו להפיק עבורכם מקבץ טיפים שמיש אשר יסייע לכם להגיע למתכוני חומוס המתאימים לצרכים שלכם, ואשר תוכלו להתמודד איתם ללא מאמץ רב מדי:

מתכוני מרקים
ישנם עשרות סוגים של מרקי חומוס, הנובעים בעיקר מהמטבח המרוקאי. מתכונים אלו נחשבים ללא מסובכים, ומתבססים על אופן הכנה זהה למרקים מסוגים אחרים. מרקי חומוס יכולים להיות מוקרמים: מבוססים על נוזלים שמופקים ממצרכי המרק, או נוזליים – המבוססים על מים. שני סוגי המרקים קלים ונגישים להכנה. מתכוני חומוס אלו מצריכים אתכם לקנות גרגירי חומוס בקופסאות שימורים ולרוקן את תוכן הקופסא מנוזלים בטרם ההכנה.

מתכונים ליצירת מאכלים מבוססי חומוס
הסיפור מאחורי החומוס, מדובר על מתכוני חומוס שמלמדים כיצד יש לייצר חומוס או פלאפל. מדובר על מתכונים המצריכים ניסיון גסטרונומי כלשהו ואינם ישימים עבור הגסטרונום המתחיל. יצירת חומוס, קוסקוס או פלאפל מצריכה לקיחת מידות מדויקות של רכיבים, ומדידת זמני חימום קצובים. היא מצריכה ביצוע פעולות מקדימות אשר לעתים לא מופיעים במתכונים עצמם. למי שבכל זאת מעוניין לייצר חומוס או פלאפל בעצמו, מומלץ להיעזר בגסטרונום בינוני או מנוסה אשר יעקוב מקרוב אחר פעולותיו ויתערב בביצוע ההכנה. מומלץ לרשום הערות אלו על מנת לצבור ניסיון דומה בענף הגסטרונומיה.

בדומה למרקי החומוס, המתכונים המנצחים של סוגת, גם מתכונים אלו מתחילים מקניית גרגירי חומוסים שלמים בקופסאות שימורים, אבל דרך החימום, האידוי והטיפול בגרגירים שונה וארוכה יותר מאשר בהכנת המרקים.

חשיבות מתכוני חומוס
מתכוני חומוס הם בעלי חשיבות עליונה, שכן גרגירי החומוסים השלמים, בשונה מהחומוס התעשייתי הקנוי, מכילים חלבונים רבים ביחס למאכלים מקבילים. חלבונים אלו עשויים לשמש אוכלוסיה טבעונית רבה שאינה צורכת ביצים. גם מתכוני חומוס המופקים מגרגירי חומוס אלו מכילים חלבונים אלו אך חשוב להיזהר בכמויות השמן והביצים על מנת להימנע מתוספת כולסטרול. הכולסטרול ייווצר גם אם נוספו החומרים הללו במשורה, והוא חיוני לתפקוד הגוף, אך כולסטרול עודף עשוי להיות ממית אסון ולגרום לסתימת עורקים עקב שמנוניות.
מאמרים מאת shiri tayari
השוואת מחירי סורגים
כאשר אנו נדרשים לרכוש סורגים לביתנו – הדילמה שבבחירה אינה קלה. יש לבחור את סוג הסורגים הרצוי לנוף ולאחר מכן – לנסות להתחקות אחר משווקים המספקים זאת במחירים נוחי
פורסם בקטגוריה חלונות בתאריך 18.06.14
כיצד נתאים לנו מערכת לאנרגיה סולארית
אם אתם שוקלים על התקנת מערכת לייצור אנרגיה סולארית, יש לחשוב על כמה צעדים על מנת לבדוק שהמתקן הסולארי יתאים לנו.
פורסם בקטגוריה חשמל בתאריך 20.02.14
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*