טיפים לבחירת מפיק אירועים
צפיות: 1364 \\ מילים: 307 \\ פורסם בתאריך: 14.06.15
איך לבחור מפיק לנשף סיום י'ב?
גם אם הגעתם להחלטה של לשכור איש מקצוע שיסיר מעליכם את העולם של תכנון נשף סיום עדין לא תוכלו להתחמק מאחריות של עצם בחירת אותו בן אדם. אתם מטילים עליו אחריות כבדה מאוד ומשקיעים ממון רב בערב ולכן חשוב לדעת לבחור את האדם הנכון כזה שישא באחריות הכבדה ולכן חשוב שתעשו את הבחירה הנכונה.

ניסיון ניסיון ניסיון
"אין חכם כבעל ניסיון". בתחום כמו הפקת אירועים אין שום תואר או תעודה שאתם יכולים לדרוש מבעל האירוע. הדיפלומה היחידה שהוא יכול לזקוף לזכותו הם עשרות או מאות אירועים שהוא אירגן.
עליכם להתעניין היטב אצל לקוחות קודמים ולבדות אם הם היו מרוצים מהתוצאה ואף יתר מכך האם האורחים באירוע נהנו ממנו.
זכותכם המלאה לדרוש מהמפיק הפוטנציאלי טלפונים של אנשים שהעסיקו אותו בעבר ולשמוע מהם חוות דעת. כמובן שהוא יתן לכם טלפונים של לקוחות מרוצים לכן חשוב לאתר כמה לקוחות לבד ולבדוק האם הוא באמת כמו שהוא מציג את עצמו.

לבוא לאירוע שהוא מפיק
אם קיימת האפשרות רצוי לבוא לאירוע אותו הוא מפיק, כך בוחנים אותו ותוכלו להתרשם ממנו. 
אל תתביישו לבדוק בדקדוק גם את הפרטים הקטנים ביותר כמו עיצוב שולחנות וסידור המנות. חשוב מכך, נסו לראות כיצד הוא מתנהל במהלך האירוע. האם הוא שולט במתרחש? האם הוא מתוח? האם יש לו את הכישרון לנצח על האירוע שלם ולדאוג שהלהקה תתחיל לנגן בנקודה מסויימת במהלך הערב ושהמנות יוגשו בזמן?
 
האם הוא קולט אתכם?
הדבר הכי קריטי כשבאים לבחור איש מקצוע הוא לדאוג שהוא באמת מבין את האופי שלכם. מפיק טוב יודע לקלוט ישר. לכן חשוב שפבגישה הראשונה איתו יהיו כמה נוכחים וולא רק שני אנשים. מפיק טוב הוא כמו פסיכולוג, ישר יודע לקלוט האם האנשים שמולו ירצו שיפריחו יונים בתום הנשף שלהם או שאולי הם רוצים להקת רוק מהסבנטיז על הבמה שתקפיץ את האירוע.

לעשות מחקר מקיף, לאסוף המלצות, לבוא לראות לבד, לבוא בטוחים במה שרוצים ולבסוף רק בוחרים את האדם הנכון אחרי שמרגישים שהבין אתכם עד הסוף.

אנה עידן
הפקת נשפי סיום י'ב במרכז, בצפון, בשפלה ובדרום.

http://www.annamariar.esy.es/
מאמרים נוספים מהקטגוריה
גרפולוג יובל בן בסט
מה עדיף לבחור לערב נשים – גרפולוג, כירולוג, נומרולוג או אסטרולוג
אל תתבלבלי ! גרפולוג מפענח כתב יד. נומרולוג מפענח דרך שמות, כירולוג מפענח על סמך כף היד. אסטרולוג על פי גרמי השמים. גרפולוג לערב נשים זאת חוויה מצחיקה, מושלמת ו
נכתב ע"י גרפולוג יובל בן בסט בקטגוריה הפקה בתאריך 21.07.14
מעוניינים ליצור קשר עם אנה עידן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*