טיפים חיוניים בדרך אל ייצור אב טיפוס פטנטים ורישום
צפיות: 1481 \\ מילים: 320 \\ פורסם בתאריך: 06.03.16
הליך רישום פטנטים בישראל הוא הליך לא פשוט כלל, בכדי להפוך פטנט לקניין רוחני יש להשקיע לא מעט מאמץ. היכרות עם חוק הפטנטים בישראל, ניסיון קודם וליווי מקצועי של יועץ פטנטים יסייעו לכם לסיים בהצלחה את התהליך במהרה. כאן תוכלו למצוא מידע שימושי על רישום פטנטים ועל השלב בו כדאי להתחיל לעבוד על אב טיפוס פטנטים בכדי לזרז את הרישום.

מתי כדאי להתחיל לייצר אב טיפוס פטנטים?

עם אב טיפוס פטנטים תהיה לכם אפשרות להציג טוב יותר את הפטנט שלכם בפני משקיעים ובפני רשם הפטנטים. נציין כי אין חובת הצגה של אב טיפוס פטנטים בתהליך הרישום, אך אין כל ספק כי הצגת אב טיפוס או כל הצגת מוחשית אחרת של הפטנט חיונית לקבלת אישור מהיר. תהליך הפיתוח שלכם וגיוס המשקיעים יוכל ליהנות מייצור אב טיפוס ראשוני, כך תוכלו להסיק מסקנות טוב יותר ולקבל החלטות נכונות יותר בדבר המשך הפיתוח. ההמלצה שלי, אב טיפוס פטנטים מתחילים לייצר מוקדם ככל האפשר.

מסמכים דרושים להגשה לרשם הפטנטים

רישום פטנטים בישראל הוא הליך בירוקרטי, אל הבקשה לרשום את הפטנט כקניין רוחני שלכם עליכם לצרף את המסמכים הבאים : שם ומען המבקש, פירוט הפטנט בשני עותקים, טופס בקשה לרישום פטנט בשני עותקים, קבלה על תשלום אגרת הרישום. אם יש לכם אב טיפוס פטנטים מוכן הציגו אותו. 

איך ממלאים את טופס בקשת רישום הפטנט?

אם חשבתם כי מדובר בטופס פשוט מאוד כדאי לכם לחשוב שוב, את טופס הרישום עליכם למלא באמצעות מדפסת ולא בכתב יד. את הפטנט עליכם לכנות בשם קצר ותמציתי. חשוב לציין מען למכתבים בישראל בעברית ובאנגלית. שימו לב, עליכם להקפיד לחתום על הטופס, אם אתם מבקשים לרשום פטנט תחת כמה אנשים על כולם לחתום על הטופס.

את פירוט הפטנט עליכם לכתוב בצורה ברורה ככל האפשר תוך צירוף של שרטוטים ותיאור דרכי ביצוע. את הפירוט אפשר להגיע בעברית, אנגלית וערבית בלבד. גם שלב זה עליכם להדפיס ולא להגיש בכתב יד. את פירוט הפטנט יש לנסח כך : מבוא הכולל סקירה של התחום בו ישתלב הפטנט, תיאור של הפטנט ויתרונותיו עם שרטוטים, תיאור התביעה שלכם תוך הגדה מדויקת ככל האפשר של הפטנט.
מאמרים מאת אבי דוידי
איך לחסוך ללא פשרות איכות עם שירותי ענן לעסקים
שירותי ענן הם העתיד של המחשוב העסקי בישראל ובעולם כולו. עם מחשוב ענן יש לכם אפשרות לחסוך תוך קבלת שירות טוב יותר.
פורסם בקטגוריה מיחשוב ארגוני בתאריך 29.12.15
המשרד המיוחד שלך
משרדים להשכרה בתל אביב הם כמו אש בשדה קוצים. אולי משום שתל אביב היא עיר ללא הפסקה, אשר בה מתקיימים אינספור פעילויות מידי יום, היא גם מהווה את בירת העסקים של מדי
פורסם בקטגוריה תעשייה בתאריך 13.10.15
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אנה כהן
המטבח הירוק – כלי אחסון מזכוכית
אחרי שנים של פיתוחים, התפתחות ופיתוח המודעות לאיכות הסביבה אנחנו חוזרים אחורה בזמן , לשנים בהם הכל היה פשוט וקצת יותר זול. האנרגיה הירוקה והשמירה על הסביבה מתחי
נכתב ע"י אנה כהן בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 31.05.14
shiri tayari
טיפים לקנייה נכונה של מקרר
מקררים הם עם מוזר. זה נראה די מובן מאליו לרוב האנשים עד שנראה שמקררים הם משהו שהיה קיים מאז ומתמיד.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 10.08.14
מעוניינים ליצור קשר עם אבי דוידי? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*