טיפול בגלי הלם מקצועי
צפיות: 1729 \\ מילים: 302 \\ פורסם בתאריך: 06.08.14
טיפולים בגלי הלם – על מה מדובר ובאיזה מצבים רפואיים ניתן לטפלמה הם טיפולים בגלי הלם?

טיפול בגלי הלם הוא טיפול לא פולשני (דגש על לא פולשני) אשר בא להחליף אופציה של ניתוח במקרים של מטופלים הסובלים מכאבים הנובעים מבעיות וממחלות הפוגעות ברקמות הרכות שבגוף – אנשים שסובלים מכאבי שרירים, מדלקות בגידים, מכאבים בעקבות בעיות בכליות, מכאבים ברקמות השונות בגוף בעקבות הסתיידותן וכדומה.

גלי הלם הם גלים אקוסטים אשר הרופא המטפל שולח באופן מדויק וישיר לאזור הפגוע מבלי לחתוך בעור המטופל.  גלי ההלם פועלים כמו גלי קול בטיפול נגד אבנים בכליות ובעם גורמים לרעד פתאומי של המקום וכתוצאה מכך ההסתיידות של הרקמה מתפוררת.

באילו מצבים רפואיים מטפלים באמצעות גלי הלם?

מצבים רפואיים שבהם מטפלים באמצעות גלי הלם במרפאת אלטרנטיבה לטיפול בגלי הלם כוללים כאבי שרירים כתוצאה מדלקות, כאבים בכפות הרגליים כתוצאה מדורבן (הסתיידות של ורידים וגידים בכף הרגל), דלקות שרירים וגידים, כאבים בעקבות אבנים בכליות, היצרות של כלי הדם, טיפול באבנים בכיס המרה, טיפול באבנים בשלפוחית השתן ובפרוטזה ועוד.

איך עוזרים גלי ההלם לטפל בבעיות אלה?

במקרים של דלקות, של היצרות של כלי הדם ושל נמק בשרירים וברקמות הרכות של גוף האדם ישנו מצב של חוסר מעבר דם לאזור הפגוע ולכן אין באפשרות האזור הפגוע לרפא את עצמו ולחדש את הרקמה המתה ברקמה בריאה יותר. טיפולים בגלי הלם מעודדים זרימה חזקה יותר של כלי הדם לעבר אותן הרקמות הפגועות וכך עולות רמות הדם והחמצן ברקמות הפגועות והן יכולות לחדש את תאיהן המתים. כמו כן, באמצעות פעולה זו לא רק שמתגבר קצב זרימת הדם לרקמה הפגועה אלא נוצרים כלי דם חדשים המסייעים בתגבור זרימת הדם לאזור.בנוגע להסתיידות, טיפול בגלי ההלם הוא אידיאלי לטיפול בכאבי הנובעים מהצטברות של סידן ברקמות – במצבים כמו היווצרות אבנים ברקמות השונות או במצבים של הסתיידות של כלי הדם כמו שקורה כשנוצר דורבן. גלי ההלם מרעידים את האזור וגורמים להתפוררות של שכבת הסיד הזו העוטפת את הרקמה וכך משתחררת הרקמה מן מעטפת הסידן העוטפת אותה.
מאמרים מאת shiri tayari
המדריך לטיפולים בגלי הלם
במאמר זה תוכלו למצוא את מיטב המידע על טיפולים בגלי הלם. השירות מיועד לאנשים הסובלים מכאבים באיזוריי המפרקים והגפיים, כאבים שאובחנו ככאבים אורטופדיים.
פורסם בקטגוריה טיפול בכאב בתאריך 11.02.14
מערכות ישיבה מעוצבות
במאמר זה נלמד כיצד לבחור מערכות ישיבה מעוצבות בהתאם לסוג העיצוב הביתי.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.06.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
seo top
טיפול למיגרנה
מיגרנה ע"פ הגדרת המילון מיגרנה היא כאב ראש חזק וטורדני שגורם לאדם לכאב חזק באונות של המח, לעיתים בחצי ראש ולעיתים באזור הרכות.
נכתב ע"י seo top בקטגוריה טיפול בכאב בתאריך 31.05.14
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*