טיול לפורטוגל
צפיות: 1244 \\ מילים: 356 \\ פורסם בתאריך: 14.07.16

אחרי שספרד הפכה להיות אחד מיעדי התיירות הפופולאריים ביותר, הן על ישראלים והן על תיירים ממקומות שונים בעולם, אחרי שהעיר ברצלונה הפכה להיות מוקד משיכה עולמי, הן זה פלא שגם פורטוגל השכנה מעוניינת בכך, ולכן בשני העשורים האחרונים אנחנו רואים כיצד המדינה נפתחה יותר ויותר לתיירות, מציעה לתיירים מגוון הצעות אטרקטיביות על מנת שיגיעו לבקר אצלה, ואכן זה קורה, גם בקרב תיירים ישראלים.

אנחנו יכולים לראות לא מעט ישראלים, צעירים ומבוגרים, אשר עורכים טיול לפורטוגל ונהנים ממה שיש למדינה המופלאה הזאת להציע. צעירים רבים מגיעים לחופים המערביים והדרומיים של המדינה, שם נערכות מסיבות גדולות ואפשר לחיות כפרי נופש ועיירות דייג שמזכירות את אלו של הולנד, צרפת, ספרד ומקומות אחרים אטרקטיביים, ישראלים רבים מגיעים במסגרת טיול לפורטוגל גם לכפרים מקומיים, שם הם יכולים לחוות כיצד חיו בפורטוגל במשך מאות שנים.

לא מעט ישראלים מבקרים במדינה ולומדים להכיר את התרבות וההיסטוריה שלה, נהנים מהיינות המשובחים של היקבים המקומיים אשר שמם יצא למרחקים, וכמובן ממוזיאונים, כנסיות, בתי כנסת ואתרים אחרים אשר פזורים בערים הגדולות והקטנות.
לא מעט ישראלים גם בוחרים לצאת במסגרת טיול מאורגן לפורטוגל. טיול זה כולל מסלול ייחודי אשר בנוי בצורה כזו שהוא מכיל את כל מה שפורטוגל מציעה מצפון עד דרום, החל מביקור בערים הגדולות כמו ליסבון ופורטו, דרך ביקור בכפרים ועיירות דייג, עד לביקור בחופים כולל ביקור באיי מדירה, שנחשבים מוקד משיכה לתיירים מכל העולם. במסגרת המסלול נהנים המטיילים גם מביקור במרתפי יין מקומי, בית כנסת עתיק, מוזיאונים ועוד.

חשוב לציין, טיול מאורגן לפורטוגל יוצא בדרך כלל בחודשי הקיץ, שזו העונה הטובה ביותר לטייל במדינה וכן בחגי תשרי. ההמלצה היא לא להגיע באוגוסט מאחר ואז, בדומה לשאר מדינות אירופה, חם מאוד לטייל. מצד שני, אם אתם רוצים לשכב על הגב בחוף בפורטוגל, אז אם לא מפריע לכם להיות שם עם עוד תיירים מכל העולם, זה הזמן הטוב ביותר ליהנות משמש חמה, ים מרהיב ויין טוב.

צריך לומר שטיולים מאורגנים לפורטוגל מתחלקים למספר סוגים, יש טיולים שנמשכים שבוע וכוללים רק את המדינה, יש טיולים שנמשכים מעט יותר, עשרה ימים וכוללים את האיים של מדירה, וכן יש טיולים שמשלבים בין פורטוגל לספרד ונמשכים שבועיים. עליכם לבחור את הטיול שמתאים לכם על פי היעד וכמובן על פי משך הזמן שיש לכם להקציב לו והתקציב שעומד לרשותכם. אתם יכולים להיות בטוחים שבכל מקרה אתם תיהנו.
מעוניינים ליצור קשר עם טל דויד? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*