טיול לסים המדריך לטיול הנכון
צפיות: 1442 \\ מילים: 342 \\ פורסם בתאריך: 29.08.15

אל מול תיירות נכנסת של עשרות אלפי הסינים שמבקרים בישראל מדי שנה, עומדת תיירות יוצאת של מאות ואלפי ישראלים בודדים שטסים לסין, בלי להחשיב את אנשי העסקים והיזמים שטסים לשם במספרים גבוהים יותר. בשתי המדינות יש ניסיון קבוע להגדיל את מספר התיירים, ואחרי למעלה מעשרים שנה של יחסים, זה מצליח לא רע.
רוב הישראלים שנוסעים עושים זאת דרך טיול מאורגן לסין, יש לכך מספר הסברים, ראשית, נוחות. להבדיל מאירופה או אמריקה ש ניתן לטייל לבד, בסין זה מאוד קשה, לא בכל מקום אנשים דוברים אנגלית, התרבות היא מאוד שונה, שלא נדבר על העומס הרב מכמות האנשים שיכול לעיתים להפחיד ולאיים. שנית, בסופו של דבר, מדובר בטיול יותר זול אם עושים את זה דרך קבוצה של טיול מאורגן לסין ולא באופן עצמאי. הטיסות, המלונות, הנסיעות והכניסות השונות לאתרים, הכל כלול. בנסיעה עצמאית תצטרכו לארגן את הכל לבד, וכאן אנחנו מדברים לא רק על העלויות הישירות אלא גם הנלוות בהכנת הטיול. שלוש, בטיולים מאורגנים לסין זוכים לראות יותר ערים ואתרים מאשר בטיול עצמאי.
כמו בכל טיול שאנחנו מארגנים וכל יעד אליו אנחנו נוסעים, יש לבדוק מה התאריכים המתאימים לנסיעה, הן מבחינת מזג אוויר והן מבחינת החגים. סין ידועה כמדינה שיש בה הרבבה מאוד חגים ופסטיבלים וחבל מאוד להפסיד אותם. העונות הטובות בסין הן הסתיו (ספטמבר-נובמבר) וכן האביב (אפריל-אמצע יוני). בחורף קר מאוד ובקיץ חם. הבעיה עם העונות הטובות הן שמדובר בעונות שיא מבחינת תיירות. אז תצטרכו להתמודד עם המוני סינים והמוני תיירים כמוכם, שבאים ליהנות מיופייה של סין. 
עם זאת קחו בחשבון, שסין מדינה עצומה בשטחה ולכן גם מזג האוויר בה שונה מאיזור לאיזור, בבייג'ן למשל מומלץ לטייל בסתיו, כמו באיזור ינואן, לעומת זאת באזור יאנגשו מומלץ לטייל במאי.
מבחינת החגים הסיניים, הרי שראש השנה הסיני הוא נחגג בינואר-פברואר, מדובר באירוע מרשים בו נערכות תהלוכות שונות ואפשר לראות מגוון של צבעים בערים. פסטיבל צ'ינג-מינג נחגג באפריל, פסטיבל בו יוצאים אל בתי הקברות השונים לחגוג את פולחן האבות, בראשון למאי חוגגים הסינים את חג הפועלים, במאי-יוני חוגגים בשנגחאי את פסטיבל הסירות, ובאמצע הסתיו חוגגים את פסטיבל עוגות הירח. ובאוגוסט חוגגים את יום האהבה. אם אתם טסים דרך טיול מאורגן לסין, אנחנו ממליצים לכם לבדוק אופציה לטוס באחד התאריכים שציינו.
עידן גבאי
עידן גבאי
תוכלו להתרשם מעוד טיולים של חברת דיסקברי טיול עולמי 
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מור סופרן
חיי הלילה של פראג
מסיבות מטורפות, הפקות בלתי נשכחות, אלכוהול בלי סוף וחוויה שאסור לפספס. חיי הלילה של פראג הם הגאווה של עיר הבירה הצ''כית עבור מי שמזמין חבילות נופש מפנקות!
נכתב ע"י מור סופרן בקטגוריה יעדים בעולם בתאריך 25.07.14
מור סופרן
לחוות את מרוקו הקסומה - במלוא הדרה
ביקור במרוקו המקסימה הוא חוויה שאסור לפספס. מרוקו היא היא ההוד וההדר של צפון אפריקה, ואנו כישראלים יכולים ליהנות ממנה - אם כי מומלץ לעשות זאת במסגרת טיול מאורגן
נכתב ע"י מור סופרן בקטגוריה יעדים בעולם בתאריך 23.06.14
מעוניינים ליצור קשר עם עידן גבאי? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*