טיול חברה בארץ
צפיות: 1388 \\ מילים: 373 \\ פורסם בתאריך: 23.03.15
טיול חברה בארץ
הרוח על הפנים, השמש מלטפת, המשקאות הקרים מצננים את הגרון, האווירה טובה. טיול חברה נתפס פעמים רבות כטיול סתמי ומשעמם אבל בעצם, טיול חברה יכול להיות חוויה מרתקת, מחברת ומגבשת בין העובדים , חוויה ייחודית. חשוב לדעת כיצד לעשות זאת נכון.
כבר דובר וסופר רבות על היתרונות שבעריכת אירועי חברה, מסיבות עובדים, ימי גיבוש לעובדים, ימי כיף לעובדים, סדנאות גיבוש, נופשונים מיוחדים לעובדים וכד' – כאמצעי לגיבוש וחיבור בין העובדים, הכרת תודה מצד הנהלת החברה וחיזוק הזיקה של העובדים לחברה.
כמו כן, במקומות רבים נאמר והוכח כי ימי כיף וימי גיבוש לעובדים, אירוע משפחות ומסיבת חברה עבורם, מביא בסופו של תהליך את העובדים לפרודוקטיביים ויעילים יותר ולהגדלת רווחי החברה.
במידה רבה כדאי להשקיע בעובדים בידיעה כי ההשקעה תשוב אליך.
טיול חברה הוא דרך מצוינת להשקיע בעובדים שלך, להעניק להם חוויה ייחודית , ליהנות ביחד עובדים ומנהלים ולהתחבר אליהם.
אז כיצד ניתן לארגן טיולי חברה על מנת שיהיו טובים, מהנים ובלתי נשכחים?
ראשית, חשוב להיעזר באנשי מקצוע כמו מפיקי אירועים או מארגני טיולים. ניתן למצוא אנשי מקצוע כאלה העובדים באופן פרטי או דרך חברת הפקות.
איש מקצוע מארגן ביחד אתכם ומלווה אתכם החל מהפגישה הראשונה, מהרעיון לערוך טיול חברה, ובו עולות שאלות כמו: לאן לטייל? מה כדאי לעשות בטיול? כמה זה יעלה לכם? דרך הליווי במהלך הטיול עצמו ועד שכל העובדים שבים לביתם בשלום.
חשוב לדעת כי ארגון טיול חברה כיום כיף וגיבוש לעובדים מחייב ארגונים לוגיסטיים לא פשוטים כמו:
- לדאוג לאטרקציות מתאימות ולמדריכים מתאימים: כאשר מדובר בחובבי אקסטרים ניתן להזמין מדריך סנפלינג ולערוך גלישה מצוק או טיול ג'יפים למשל. חובבי טבע יאהבו טיול מיוחד ומודרך בחיק הטבע. ניתן לערוך הפנינג משפחות על חוף הים וכד'.
- לדאוג למזון ושתייה במהלך היום: קייטרניג, סנדוויצ'ים, מנגל. מה שתבחרו הוא טוב רק צריך לארגן את הכול כמו שצריך שלא תהיינה תקלות מיותרות – שהרי האוכל הוא, פעמים רבות, האטרקציה העיקרית.
- לדאוג לדרכי הגעה: ניתן כמובן להגיע באופן פרטי אך ארגון של הסעה לכל העובדים מקלה על העובדים ותורמת להווי ולגיבוש גם במהלך הנסיעה לאתר.
- לדאוג לקבלת אישורים, לסידורי אבטחה, ולסידורים בירוקרטים נוספים.
טיול חברה מאפשר דרך מקורית ומהנה להעניק לעובדים שלך יום גיבוש, יום כיף, יום שכולו תודה לעובדים שלך.
חשוב לערוך טיול חברה מדי פעם, אך חשוב עוד יותר להשקיע בו מאמץ ומשאבים על מנת שיתבצע על הצד הטוב ביותר. טיול חברה יכול להיות מוצלח, מהנה ובלתי נשכח, בתנאי שעושים שאת זה כמו שצריך!


סוזן בר הפקות
סוזן בר הפקות
סוזן בר - חוויה של אירוע
הפקת אירועים לחברות וארגון ימי כיף וגיבוש לעובדים
איכות ללא פשרות!
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אורי פרו
מקום מרהיב לביצוע סנפלינג
אחד מאתרי הסנפלינג המרהיבים ביותר בארץ הינו מערת הקשת. זוהי מערכה שנמצאת על הרכס הצפוני בנחל בצת, שנמצא ברמת אדמית שבגליל המערבי.
נכתב ע"י אורי פרו בקטגוריה טיולים בארץ בתאריך 07.07.14
אלי גולד
אילת מאז ומעולם היא יעד מושלם
אילת מקנה לישראל את ההצלחה בתחום התיירות ונותנת אפשרות לאנשים רבים עם משפחות, ילדים, זוגות, קבוצות חברים ואפילו הסיפוק לבד, ליהנות מחופי הים האדום המרהיבים, פינ
נכתב ע"י אלי גולד בקטגוריה טיולים בארץ בתאריך 14.07.16
מעוניינים ליצור קשר עם סוזן בר הפקות? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*