טבעת אירוסין בדיוק לפי טעמה של בת הזוג
צפיות: 1523 \\ מילים: 334 \\ פורסם בתאריך: 16.12.13

ברור לנו, אתה לא צריך להוסיף ולו מילה אחת נוספת – בחירת טבעת אירוסין היא לא בחירה קלה כלל וכלל, על אחת כמה וכמה כאשר אין לך שום מושג בתחום. אז מה עושים? מבקשים מהחברה הכי טובה של בת זוגתך לבוא עמך לבחור את הטבעת? מבקשים מחבר קרוב להתלוות אל המסע המפרך? ובכן, לא ולא.

ראשית כל, חשוב שלא תרגיש שמדובר על מסע מתיש ומפרך כי למען האמת? הוא לא. כל התשובות שאתה מחפש ואפילו ניתן לומר, קצת מסתובב סביב עצמך על מנת למצוא אותן, נמצאות מולך כל הזמן. אל תתפלא, התשובות אותן אתה מחפש נמצאות מולך! היכן אתה תוהה? האם לבת זוגתך יש מן קופסת או קופסאות תכשיטים מהן היא מוציאה תכשיטים בכל פעם שאתה יוצאים לבילוי כזה או אחר?

במידה והתשובה היא כן (וסביר להניח שהתשובה היא כזו) הרי שאוצר גלום מונח לפנייך בביתך. שם תוכל למצוא את כל התשובות שאתה מחפש. שם תוכל לבדוק מהו הסגנון האהוב על בת זוגתך – האם מדובר על סגנון קלאסי או שמה היא בכלל מתחברת לסגנון המשלבת את שתי התקופות (כלומר, טבעות אירוסין וינטאג'), האם בת הזוג חובבת תכשיטים מזהב צהוב או שמה היא מעדיפה זהב לבן?

טבעת אירוסין – מיד לאחר שרשמת לפניך את התשובות

אז לאחר שרשמת לפנייך את כל התשובות החשובות, כל שנותר זה פשוט לגשת אל חנות התכשיטים הקרובה והמומלצת ולהתחיל לחפש אחר טבעת האירוסין הנבחרת. כמו כן, חשוב שתזכור שאין זה משנה אם תבחר טבעת אירוסין קלאסית מזהב לבן, זהב צהוב או גולדפילד – חשוב לרכוש את הטבעת ממקום איכותי ואמין, כזה שבמידה ובת הזוג לא תתחבר אל התכשיט הנבחר, יאפשר לך להחליפו לטבעת אחרת וכן, שהמחיר המוצע יהיה הוגן ומשתלם!

סקר שוק

אז כיצד מבצעים סקר שוק בכל הנוגע לאמינות ומחיר? ראשית כל – אמינות. על מנת לוודא שמדובר על מקום אמין, מומלץ להתחיל לחפש אחר המלצות מחברים, בני משפחה, מכרים ולקוחות קודמים (אותם ניתן לאתר ברשת האינטרנט), כך, למעשה, ניתן להגיע להמלצות או לחילופין הזהרות מפני חנות תכשיטים כזו או אחרת.
בכל הנוגע למחיר יש לערוך השוואות מחירים בין החנות בה מעוניינים לרכוש את הטבעת לבין מקומות אחרים ולבדוק מהו למעשה המחיר המשתלם והאטרקטיבי ביותר.
מאמרים מאת ליאת מנדלסון
סעיפים מרכזיים אליהם יש לשים לב בעת בחירת טבעת אירוסין
על מנת להצליח להגיע אל רכישה נכונה ומושכלת חשוב לדעת מספר נתונים אודות טבעות למטרות אירוסין.
פורסם בקטגוריה נישואין, זוגיות ואהבה בתאריך 08.10.13
טבעות אירוסין – נקודות שחשוב שתדע
rnהמחירים מבלבלים, הדוגמאות רבות והלחץ מביאים אותך למצב בו אתה בעיקר מוצא עצמך שואל – במה לבחור? אנו כאן על מנת לשפוך לך מעט אור על התמונה כך שתוכל להגיע אל חנות
פורסם בקטגוריה נישואין, זוגיות ואהבה בתאריך 20.02.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
דינה ימניק
זוגיות במשבר – למה כדאי להגיע לטיפול
בתחילת החיים המשותפים עדין בני הזוג מצליחים להתמודד עם כלקושי ולפותרו תוך מספר ימים. אך בהמשך בחיי הזוגיות ככל שהקושי חוזר ונשנה ועוצמתו גדלה כך הוא הופך למשבר
נכתב ע"י דינה ימניק בקטגוריה נישואין, זוגיות ואהבה בתאריך 15.07.14
שירלי קליין
טיפול משפחתי וזוגי
כולנו רוצים את מה שהכי טוב למשפחה שלנו, אך לפעמים רצון אינו מספיק ומשברים וקשיים שונים פוגעים בחיי הזוגיות והמשפחה. פנייה לטיפול מתאים יעזרו לשיקום הקשר במשפחה.
נכתב ע"י שירלי קליין בקטגוריה נישואין, זוגיות ואהבה בתאריך 13.10.15
מעוניינים ליצור קשר עם ליאת מנדלסון? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*