טבעת אירוסין בדיוק לפי טעמה של בת הזוג
צפיות: 1352 \\ מילים: 334 \\ פורסם בתאריך: 16.12.13

ברור לנו, אתה לא צריך להוסיף ולו מילה אחת נוספת – בחירת טבעת אירוסין היא לא בחירה קלה כלל וכלל, על אחת כמה וכמה כאשר אין לך שום מושג בתחום. אז מה עושים? מבקשים מהחברה הכי טובה של בת זוגתך לבוא עמך לבחור את הטבעת? מבקשים מחבר קרוב להתלוות אל המסע המפרך? ובכן, לא ולא.

ראשית כל, חשוב שלא תרגיש שמדובר על מסע מתיש ומפרך כי למען האמת? הוא לא. כל התשובות שאתה מחפש ואפילו ניתן לומר, קצת מסתובב סביב עצמך על מנת למצוא אותן, נמצאות מולך כל הזמן. אל תתפלא, התשובות אותן אתה מחפש נמצאות מולך! היכן אתה תוהה? האם לבת זוגתך יש מן קופסת או קופסאות תכשיטים מהן היא מוציאה תכשיטים בכל פעם שאתה יוצאים לבילוי כזה או אחר?

במידה והתשובה היא כן (וסביר להניח שהתשובה היא כזו) הרי שאוצר גלום מונח לפנייך בביתך. שם תוכל למצוא את כל התשובות שאתה מחפש. שם תוכל לבדוק מהו הסגנון האהוב על בת זוגתך – האם מדובר על סגנון קלאסי או שמה היא בכלל מתחברת לסגנון המשלבת את שתי התקופות (כלומר, טבעות אירוסין וינטאג'), האם בת הזוג חובבת תכשיטים מזהב צהוב או שמה היא מעדיפה זהב לבן?

טבעת אירוסין – מיד לאחר שרשמת לפניך את התשובות

אז לאחר שרשמת לפנייך את כל התשובות החשובות, כל שנותר זה פשוט לגשת אל חנות התכשיטים הקרובה והמומלצת ולהתחיל לחפש אחר טבעת האירוסין הנבחרת. כמו כן, חשוב שתזכור שאין זה משנה אם תבחר טבעת אירוסין קלאסית מזהב לבן, זהב צהוב או גולדפילד – חשוב לרכוש את הטבעת ממקום איכותי ואמין, כזה שבמידה ובת הזוג לא תתחבר אל התכשיט הנבחר, יאפשר לך להחליפו לטבעת אחרת וכן, שהמחיר המוצע יהיה הוגן ומשתלם!

סקר שוק

אז כיצד מבצעים סקר שוק בכל הנוגע לאמינות ומחיר? ראשית כל – אמינות. על מנת לוודא שמדובר על מקום אמין, מומלץ להתחיל לחפש אחר המלצות מחברים, בני משפחה, מכרים ולקוחות קודמים (אותם ניתן לאתר ברשת האינטרנט), כך, למעשה, ניתן להגיע להמלצות או לחילופין הזהרות מפני חנות תכשיטים כזו או אחרת.
בכל הנוגע למחיר יש לערוך השוואות מחירים בין החנות בה מעוניינים לרכוש את הטבעת לבין מקומות אחרים ולבדוק מהו למעשה המחיר המשתלם והאטרקטיבי ביותר.
מאמרים מאת ליאת מנדלסון
סוגי יהלומים – האם ניתן להבחין ביהלום מזויף?
הנה הגיע הרגע לו חיכית תקופה ארוכה, הרגע בו תכרע ברך ותציע לבת זוגתך נישואין וכעת...
פורסם בקטגוריה נישואין, זוגיות ואהבה בתאריך 20.02.14
יהלום מזויף – כיצד נמנעים מהתופעה המקוממת?!
יהלומים מזויפים הם מאוד שבירים, אינם מנצנצים כפי שיהלומים אמיתיים מנצנצים והם גם לא עמידים. על מנת לוודא שהיהלום שרוכשים אכן אמיתי ניתן לבדוק את משקלו.
פורסם בקטגוריה נישואין, זוגיות ואהבה בתאריך 01.07.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ניר שרמן
איך בוחרים טבעת אירוסין?
כיום הענקה של טבעת אירוסין הוא כבר אקט שכל גבר שמציע לאישה שלו נישואין מבצע כאשר טבעת האירוסין עדיין משתנה בערך שלה לפי הממון של כל גבר כאשר כל חנות תכשיטים שמכ
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה נישואין, זוגיות ואהבה בתאריך 06.03.16
שירלי קליין
האם יש דרך פשוטה להשגת האושר הזוגי?
בנייה וטיפוח של מערכת יחסים זוגית הינה תהליך הדורש השקעה רבה של רצון, זמן ומאמץ. כולנו בני אדם אינדיבידואליים עם צרכים וקשיים שונים ולכן לא קיים נטיב נכון אחד
נכתב ע"י שירלי קליין בקטגוריה נישואין, זוגיות ואהבה בתאריך 07.04.16
מעוניינים ליצור קשר עם ליאת מנדלסון? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*