טבעות אירוסין – נקודות שחשוב שתדע
צפיות: 1700 \\ מילים: 349 \\ פורסם בתאריך: 20.02.14

המחירים מבלבלים, הדוגמאות רבות והלחץ מביאים אותך למצב בו אתה בעיקר מוצא עצמך שואל – במה לבחור? אנו כאן על מנת לשפוך לך מעט אור על התמונה כך שתוכל להגיע אל חנות התכשיטים בעוד מספר ימים, שבועות או חודשים עם הרבה יותר ביטחון ובעיקר עם ידיעה איזו טבעת אתה מתכנן לרכוש.

כאשר נכנסים לחנות תכשיטים, מעבר למראה היוקרתי הנמצא בכל פינה, ישנה תחושת לחץ. רוב הגברים לא כל כך מבינים בעולם התכשיטנות ובעודם מחפשים טבעת אירוסין עבור בת הזוג שלהם (וכלתם לעתיד) הם עלולים "ליפול בין הכיסאות", כלומר, להיכנע ללחץ של מוכר כזה או אחר המעוניין לבצע מכירה ולהרוויח אחוזים ולרכוש טבעת שכלל לא מתאימה לא לתקציב אותו קבע לעצמו החתן לעתיד קודם לכן וכן, גם לא לטעמה של בת הזוג. אז מה עושים? התשובות לפניכם.

טבעת אירוסין - צעדים חשובים טרם מגיעים לחנות התכשיטים

על מנת שלא להישאב אל תוך עולם התכשיטנות עוצר הנשימה ולמעשה לרכוש טבעת שלא תתאים כלל וכלל לציפיותיה של הכלה, מומלץ לבצע מספר פעולות המבטיחות רכישה מוצלחת ולא פחות חשוב מכך – רכישה מבוקרת וחכמה.

• הצעד הראשון והחשוב ביות לתחילתו של התהליך הוא בחירת התקציב. על ידי בחירת תקציב ניתן לדעת לאילו חנויות לגשת (חנויות הידועות בשל מכיריהן הגבוה או ההפך הגמור), מהו משקל הטבעת עצמה, האם לבחור ביהלומים או שמה בכלל באבני חן. התקציב מעניק תשובות לשאלות "הטכניות".
• אז לאחר שהתקציב נקבע וכמובן לא רוצים שהכלה לעתיד תדע על תוכניות העצה הקרבה ובאה יש למעשה לבדוק מהו הסגנון האהוב עליה על ידי דרכים שונות, כגון: שאלות התעניינות שאינן מחשידות, התייעצות עם חברותיה וכמובן השיטה הטובה ביותר – הצצה בקופסת התכשיטים שלה.
• בקופסת התכשיטים ניתן לבדוק את הפרמטרים הבאים: מהו הסגנון העיצובי הדומיננטי (כך ניתן יהיה לדעת האם לבחור בטבעת מסוג טבעת אירוסין קלאסית או שמה דווקא לבחור בטבעות בסגנון טבעות אירוסין וינטאג'). כמו כן, חשוב לבדוק האם בת הזוג חובבת יהלומים או שהיא מעדיפה אבני חן. לעיתים ניתן למצוא נשים אשר מעדיפות טבעת חלקה לחלוטין ללא תוספות אלא רק טבעות המעוצבות באופן מתוחכם. חשוב לבדוק את הפרטים הללו טרם נגשים אל חנות התכשיטים ומרגישים "שהולכים לאיבוד".

על ידי הפרטים הנ"ל ניתן יהיה לדעת באופן יותר מדויק במה בת הזוג חופצת ובעצם לצאת אל הדרך ולהציע לה נישואין.
מאמרים מאת ליאת מנדלסון
סעיפים מרכזיים אליהם יש לשים לב בעת בחירת טבעת אירוסין
על מנת להצליח להגיע אל רכישה נכונה ומושכלת חשוב לדעת מספר נתונים אודות טבעות למטרות אירוסין.
פורסם בקטגוריה נישואין, זוגיות ואהבה בתאריך 08.10.13
סוגי יהלומים – האם ניתן להבחין ביהלום מזויף?
הנה הגיע הרגע לו חיכית תקופה ארוכה, הרגע בו תכרע ברך ותציע לבת זוגתך נישואין וכעת...
פורסם בקטגוריה נישואין, זוגיות ואהבה בתאריך 20.02.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
שירלי קליין
טיפול משפחתי וזוגי
כולנו רוצים את מה שהכי טוב למשפחה שלנו, אך לפעמים רצון אינו מספיק ומשברים וקשיים שונים פוגעים בחיי הזוגיות והמשפחה. פנייה לטיפול מתאים יעזרו לשיקום הקשר במשפחה.
נכתב ע"י שירלי קליין בקטגוריה נישואין, זוגיות ואהבה בתאריך 13.10.15
שירלי קליין
האם יש דרך פשוטה להשגת האושר הזוגי?
בנייה וטיפוח של מערכת יחסים זוגית הינה תהליך הדורש השקעה רבה של רצון, זמן ומאמץ. כולנו בני אדם אינדיבידואליים עם צרכים וקשיים שונים ולכן לא קיים נטיב נכון אחד
נכתב ע"י שירלי קליין בקטגוריה נישואין, זוגיות ואהבה בתאריך 07.04.16
מעוניינים ליצור קשר עם ליאת מנדלסון? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*