טבעות אירוסין זולות - כיצד?
צפיות: 1494 \\ מילים: 334 \\ פורסם בתאריך: 22.04.13
הצעת נישואין מלווה בדרך כלל בניתנת טבעת. כיום נהוג לקנות טבעת אירוסין מזהב ויהלומים שתשמש כמתנת האירוסין.
טבעות יהלומים הן הוצאה כספית לא קטנה, שמסתכמת בכמה אלפי שקלים, ולכן אין להקטין בה ראש.
לא כולם יכולים להרשות לעצמם את המחיר היקר של טבעת אירוסין משובצת יהלומים, אולם לא כדאי לותר על המוצר, כיוון שטבעת אירוסין תלווה אתכם כל החיים. אז איך תוכלו להשיג טבעת אירוסין במחיר סביר, בלי להתפשר על איכות המוצר?

כמה טיפים שכדאי לעיין בהם לפני שאתם ניגשים לבדוק טבעות אירוסין:

המקום בו תרכשו את טבעת האירוסין היום הרבה יודעים שטבעת אירוסין עם יהלומים כדאי לקנות ישירות מיצרן יהלומים, כיוון שזה חוסך לכם את פערי התיווך.
יצרני היהלומים, וסוחרי היהלומים יושבי םבמגדלי בורסת היהלומים ברמת גן. ולכן זה המקום הכדאי ביותר לרכישת טבעות אירוסין עם יהלומים.
כשאתם רוכשים טבעת אירוסין מיצרן יהלומים אתם חוסכים לכם את כל הגילגולים שעוברותטבעות האירוסין (חנות תכשיטים קונה את טבעת האירוסין ממתווך שקונה את טבעת האירוסין מיצרן טבעות, שקנה את היהלום המרכזי שמשובץ בטבעת מיצרן יהלומים.) ואת כל העמלות הכרוכות בכך.
חבר בורסת היהלומים מייצר את היהלום בעצמו, ומשבץ אותו בטבעת (רוב חברי הבורסה לא ידרשו מכך כסף על השיבוץ), ובכך חוסך לכם את פערי התיווך והעמלות, ונותן לכם טבעת אירוסין כמעט במחיר עלות.

טבעות אירוסין מעוצבות:  כדאי לבחור טבעת אירוסין בעיצוב פשוט ללא יהלומי צד שמייקרים את הטבעת. בנוסף- ככל שהטבעת תהיה דקה יותר, היא תשקול פחות גרם זהב, ובכך תהיה יותר זולה.

היהלום המרכזי הוא זה שמרכיב את רוב מחיר טבעת היהלום.
למדו מעט על מאפייני היהלום שמרכיבים את מחיר היהלום (צבע, נקיון, עבודה ומשקל היהלום) לפני שאתם ניגשים לקנית טבעת האירוסין, וביחרו איזה קריטריון הכי פחות חשוב לכם. למשל: אם משקל וגודלו של היהלום בטבעת האירוסין לא חשוב לכם, כי אתם מחפשים טבעת אירוסין צנועה אז דעו לכם שיהלום במשקל נמוךי היה זול יותר מיהלום גדול עם אותם נתונים. או לחילופין, אםהצבע של היהלוםלא חשוב לכם כי אתם מכוונים לטבעת אירוסין מזהב צהוב, זיכרו שיהלום בצבע נמוך יעלה לכם פחות, וכן הלאה. ברגע שתדעו על איזה קריטריון של היהלום לאאיכפת לכם להתפשר בכדי להשיג טבעת אירוסין זולה, יהיה לכם יותר קל במעמד הקניה.
מאמרים מאת ענת משה
טיפים קצרים לרכישת טבעות אירוסין
קניית טבעת אירוסין היא אירוע מרגש, אולם נכון להיום יש הרבה מידע וחנויות שאפשר למצוא שהם טבעות אירוסין.
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 21.03.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ניר שרמן
השכרה של רכב יוקרתי לחתונה
אחד השירותים הבולטים עבור זוגות ביום חתונתם, הוא השירות של השכרת רכב יוקרתי שעימו מתניידים החתן והכלה והנספחים שלהם במהלך כל יום הצילומים כאשר יש זוגות שהולכים
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 21.02.16
shiri tayari
אולם אירועים יוקרתי בגליל
בחיים שלנו יש הרבה שמחות ואירועים שונים, אותם נהיה מעוניינים לחגוג באופן מושלם. אירועים כמו חתונות, בר מצוות, בריתות וכדומה, נרצה לחגוג ברוב הדר ופאר על מנת שהא
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 07.07.14
מעוניינים ליצור קשר עם ענת משה? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*