חקירות פרטיות מקצועיות ומיוחדות כנגד עורכי דין ויועצים
צפיות: 1678 \\ מילים: 474 \\ פורסם בתאריך: 05.11.12
במדינת ישראל לא יכול עו"ד לפעול אלא אם הוא חבר בלשכת עורכי הדין שהם גוף סטאטטורי. כאשר ישנן תלונות של עורכי דין על עמיתיהם או אזרחים המתלוננים על עורכי דין, כמו למשל על מעילה בכספים, גניבות מלקוחות - מתכנסת ועדת משמעת אשר יכולה לשלול רשיון לעסוק במקצוע, כאשר התלונה נבחנת ונמצאת נכונה או שבית משפט מרשיע עורך דין.

כאן בא לידי ביטוי התפקיד שלנו כמשרד חקירות. אנו אמורים לבדוק תלונות שהגיעו ללשכת עורכי הדין של מי שרשיונם הושעה והם ממשיכים לעבוד או לבדוק תלונות על מי שעוסק במקצוע ללא רשיון ובכך עוסק בהסגת גבול המקצוע.

השגת ראיות כאלו דורשת ידע רב והבנה בנושא, כי נדרשות ראיות מאד חדות היכולים להוכיח כי נעברות עברות. משרדי עוסק בנושא זה שנים רבות, זה מתחיל מאיתור של כתובת מגורים על מנת למסור כתבי בית דין, כאשר בדרך כלל מסירה מעין זאת היא מבצע שלם, עורך הדין מתחבא, או יוצר מסך ערפל, או מתדרך קרובים לומר כי אינו גר, ואז על המשרד לבצע פעולות לא רגילות על מנת להגיע לסיטואציה שהמסירה תועבר לידי הנמען-ת .

כאשר מגיעות תלונות מצד עורכי דין כי מסיגים את גבול המקצוע, על משרד חקירות להביא ראיות ברורות ומוצקות אשר יהוו בסיס להגשת תלונה במשטרה או פניה לבית המשפט.

לכן אנו מזמינים שרות מקצועי אצל אותו גורם-ת אשר גובים שכר טרחה עבור פעולות משפטיות, בשנים האחרונות קמו כל מיני גופים פרטיים אשר מפרסמים כי הם ידאגו לזכויותיהם של נפגעים –ת אשר חלו או עברו תאונות, תוך ציון העובדה שאין מדובר בייעוץ משפטי, בפועל  אנו הבאנו ראיות במספר לא מעט של מקרים כי החברות האלו נותנות יעוץ משפטי באמצעות קומבינציות שונות או גביית תשלום מלא מהלקוח-ה והפנייתו לעו"ד שגם כאן יש עברה, באחד מהמקרים הגיע חוקר פרטי ממשרדנו עם מסמכים רפואיים אותנטיים, שילם מקדמה, ורק אחרי תשלום המקדמה, הוא הצליח לרכוש את אמון בעלי החברה, ולהביא ראיות אשר גרמו לפניית הלשכה לבית המשפט והוצאת צו מניעה מעיסוק בענף.

עורכי דין לא מעטים מקרב עשרות אלפי עורכי הדין, מושעים מפעילות על ידי בית המשפט , תפקיד משרד החקירות הוא לבדוק האם אכן זה מתבצע בפועל. בחקירות רבות שעשה משרדי, נמצא כי למרות ההשעיה, עורך הדין מפר את הצו, ועובד במשרדו כולל יעוץ, קבלת לקוחות, שהוא סומך על כך כי אם לא יופיע בדיונים בבית משפט, זה יראה כאילו הוא מקיים את הפסיקה, במספר מקרים הגענו למשרד עורך הדין, תוך תיעוד שלו עובד במשרד ובהפרו את צו בית המשפט.

ישנה גם ועדת אתיקה בלשכת עורכי הדין אשר דנה בעניינם של עורכי דין אשר פועלים בניגוד לחוק לשכת עורכי הדין, כגון השכרת חדרים במשרד של מי שאינו עורך דין, שיתוף פעולה עם מי שאינם עורכי דין בייעוץ משפטי או בשימוש במשרד עורכי הדין, ותשלום עבור הפניות לייעוץ משפטי של עובדי מוסדות רפואיים אשר מנצלים מצוקות גופניות של נפגעים חולים, נותנים להם כרטיס ביקור של עורך הדין, ומקבלים עבור כך תגמול כספי.

משרד החקירות אמיר אברמסון מבצע חקירות מקצועיות אלו שנים רבות, החקירות דורשות מיומנות רבה , הבנה עמוקה של חוק לשכת עורכי הדין, ויצירתיות רבה .
אמיר אברמסון
אמיר אברמסון

למעלה מ-40 שנה בענף החקירות הפרטיות עם התמחות בנושאי המעמד האישי וגירושין, ביצוע חקירות כלכליות ואיתור רכוש, ביצוע מעקבים והשגת ראיות קבילות.

052-5630030
מאמרים מאת אמיר אברמסון
נופש תרתי משמע - סיפור חקירה
סיגלית (שם בדוי) הגיעה אלי למשרדי וספרה לי כי בעלה נכה צה"ל וכי הוא יוצא מדי שנה למספר ימי נופש בטבריה, והיא מבקשת כי אנסה לבדוק האם הוא בוגד בה
פורסם בקטגוריה חקירות פרטיות בתאריך 01.11.12
מאמרים נוספים מהקטגוריה
צפריר צחי
חקירה סמויה וגלויה בבית העסק
השאלה שתמיד נשאלת היא לא האם גונבים לי מבית העסק, אלא האם גונבים לי יותר מחמישה אחוז מהסחורה אשר נמצאת אצלי, האם גונבים לי לקוחות או את מאגר הלקוחות שלי.
נכתב ע"י צפריר צחי בקטגוריה חקירות פרטיות בתאריך 14.01.15
תמיר זגורי
באילו מקרים תוצאות פוליגרף לא נכונות או מדויקות?
במאמר הבא נציג באילו מקרים ומצבים ייתכן שנקבל תוצאות פוליגרף שאינן מדוייקות ו/או נכונות.
נכתב ע"י תמיר זגורי בקטגוריה חקירות פרטיות בתאריך 14.07.16
מעוניינים ליצור קשר עם אמיר אברמסון? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*