חקירה סמויה וגלויה בבית העסק
צפיות: 1338 \\ מילים: 334 \\ פורסם בתאריך: 14.01.15
בית עסק הוא חממה לעובדים, אשר מרגישים בבית העסק כבביתם הם.  לנושא זה שתי פנים אשר משפיעים על הפעילות העסקית היום יומית של בית העסק.
מחד העובדים תורמים בעבודה וברצון למען קידום בית העסק, אשר משמש מקור פרנסתם, ובכך הן המעביד והן העובדים יוצאים       ברווח גדול ממאמץ משותף. 
מאידך קיים תמיד החשש כי העובדים ינצלו את מקום עבודתם על מנת להרוויח רווחים קלים אשר יגיעו ישירות לכיסם האישי.
רווחים אלו יכולים להגיע בשימוש במאגר הלקוחות של החברה ומשאבי החברה לטובת קידום עניינם האישי של העובדים, ולחילופין בדרך פשוטה יותר, היא גניבת טובין מבית העסק שלכם.  העובדים מכירים את דרך ניהול בית העסק, ובכך גם את כל הפרצות אשר קורצים להם לגנוב ממקום עבודתם.
לעניין זה חשוב לצין כי המחוקק רואה בחומרה גניבה ממעביד, ומטיל עונש כפול על המורשע, מזה של גניבה "רגילה".
השאלה שתמיד נשאלת היא לא האם גונבים לי מבית העסק, אלא האם גונבים לי יותר מחמישה אחוז מהסחורה אשר נמצאת אצלי, האם גונבים לי לקוחות או את מאגר הלקוחות שלי.
שאלות אלו אשר מטילות לכאורה דופי בעובדים ותיקים ומסורים, מסירים שעות שינה מעינכם, בשל חוסר להבנה לדברים אשר לפתע לא מסתדרים לכם בבית העסק.
תהיות נוספות הם כיצד לפתע עובד זה או אחר אינו מתלונן על הקושי לגמור את החודש, כיצד העובד החליף את רכבו הישן לרכב חדש, ודברים נוספים שרק אתם מכירים ורואים.
בעידן הטכנולוגי המתקדם, ניתן למצוא מענה לשאלות אלו במספר דרכים, הן בדרך טכנולוגית פשוטה אולם מאוד מתוחכמת, והן בדרך של חקירה סמויה וגלויה בבית העסק.
לצורך כך נדרש משרד חקירות מקצועי אמין, אשר יכול לתת את שני סוגי הפתרונות בצורה מהירה ויעילה ומבלי ששם בית העסק  יתפרסם ברבים בפרסום שלילי.    
                                                                                                       
עמית חקירות הינו משרד אשר מתמחה במתן פתרונות חקירה ופתרונות טכנולוגים אשר משולבים זה בזה, אשר יאפשרו לך המנהל
לקבל מענה מהיר לשאלותיך.
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אמיר אברמסון
חקירות מקצועיות ומיוחדות כנגד עורכי דין ויועצים
משרד החקירות אמיר אברמסון מבצע חקירות מקצועיות אלו שנים רבות, החקירות דורשות מיומנות רבה , הבנה עמוקה של חוק לשכת עורכי הדין, ויצירתיות רבה.
נכתב ע"י אמיר אברמסון בקטגוריה חקירות פרטיות בתאריך 05.11.12
ליאת מנדלסון
בדיקת פוליגרף בעולם המשפט
בחזרה אלינו, אל מדינת ישראל, בית המשפט אמנם איננו רואה את בדיקות הפוליגרף כראיה שהינה כבילה אך עם זאת בית המשפט כן יהיה רשאי לקבל את תוצאות הבדיקה בתנאים הבאים:
נכתב ע"י ליאת מנדלסון בקטגוריה חקירות פרטיות בתאריך 29.03.13
מעוניינים ליצור קשר עם צפריר צחי? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*