חנות תאורה - אלומה עיצוב בתכנון תאורה
צפיות: 1731 \\ מילים: 304 \\ פורסם בתאריך: 21.07.14
חנויות תאורה רבות מוצעות לקהל הרחב באזורים שונים בארץ בשלל ומגוון עיצובים אבל חנות כמו שלנו, אלומה עיצוב בתכנון תאורה, לא תמצאו בשום מקום בארץ וזאת הבטחה.

כדי שנוכל להרחיב לכם על כל סוגי התאורה תחילה נתאר את אופי החנות ודרכי הגעה. עוד בכניסה לחנות נוכל להתרשם מגופי תלייה שונים התלויים ברחבי החנות מעיצוב מדהים של טפטים ומסכי פלזמה המציגים את קטלוג המוצרים אריחים מיוחדים ושביל צדעה להכרת החנות הבנוי מדק קשיח לתחושה נעימה ובטוחה. ברחבי החנות ניתן יהיה לראות את שאר הגופי התאורה אשר מונחים בצורה סימטרית בקיר ומציגים את המוצרים השונים של החנות כגון :שקועי קיר, נורות צדיות, נורות לדים, מנורות שולחן ועוד.
כל אזור בחנות מלווה באיש צוות מקצועי אשר יעזור לכם ויסייע בקבלת החלטה לתאורה היפה והטובה ביותר עבורכם לפי שיקולים שונים ומקצועיים אשר חלקם קשורים לחלל החדר, צבע החדר, מיקום התאורה ועוד.

החנות הנה חנות בוטיק מיוחדת ומעוצבת על ידי המעצב הנודע גיל מירושלים, בחנות ניתן למצוא מגוון רחב של גופי תאורה אשר מעוצבים במיוחד לתחומים וחללים בבית ובעסק שלכם. אנו כצוות נאמן ומקצועי ניתן לכם את השירות הטוב ביותר ומקצועי ביותר ונדריך אתכם לקבלת החלטה הטובה ביותר כדי שאתם תהיו מרוצים ובטוחים כי קיבלתם את המוצר היפה והמושך ביותר שקיים.
חנות תאורה בירושלים  ממוקמת ברחוב התנופה 6 באזור תלפיות עם מקום נכבד לחניית רכבים וגישה לנכים. בחנות תוכלו להתרשם ממגוון של גופי תאורה לסלון, גופים תלויים, גופי תאורה שקועים, אהילים, נורות אלומיניום, תאורת לדים, תאורה לגינה ועוד המון סוגי תאורה שונים ויפים אשר ינעימו את התחושה בעסק או בבית.


חשוב לכל לקוח להכיר את חלל החדר אותו הוא רוצה להאיר בסוגים שונים של גופי תאורה, בחנות תאורה בירושלים , החנות שלנו,  ניתן יהיה למצוא גופים מיוחדים ומעוצבים על ידי מעצבים עם חזון של אומן ויצירתיות שמתבטאת בגופי התאורה השונים.
אנו מזמינים אתכם להגיע לחנות תאורה בירושלים , אלומה עיצוב בתכנון תאורה ולהתרשם בעצמכם ממוצרי התאורה השונים בחנות, אני מבטיח כי תצאו מרוצים מהאיכות והשירות הנלווים.
רואי קלבו
רואי קלבו
רואי קלבו R&R Solutions
0584244848
מאמרים מאת רואי קלבו
שמלות כלה וערב לאירועים מושלימים
שמלות ערב ושמלות כלה על ידי המעצב תמיר נוריאל, כאן תוכלי להכיר את חנות הבוטיק שלנו ולהתרשם ממגוון שמלות ערב וכלה מיוחדות במיוחד בשבילך
פורסם בקטגוריה שמלות כלה בתאריך 21.07.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ניר שרמן
מפרסמים בצורה יעילה וחסכונית
באופן זה, גם הלקוח חשוף לפרסום הקבוע בכל פעם שהוא משתמש במוצר(ולכן חשוב להתאים מוצר שיהיה בשימוש גבוה), וגם אנשים שנמצאים מסביבו נחשפים שוב ושוב לפרסום של המותג
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה מיתוג בתאריך 14.02.16
מרים רוזן
מתנות ללקוחות היא שיטת שיווק
חברה המעוניינת לקדם מוצר חדש, תעניק ללקוחות את המוצר במתנה להתנסות ראשונית. מתוך מחשבה של שיווק פרסום וקידום מכירות.
נכתב ע"י מרים רוזן בקטגוריה מיתוג בתאריך 14.06.15
מעוניינים ליצור קשר עם רואי קלבו? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*