חכירת נחלה
צפיות: 3050 \\ מילים: 395 \\ פורסם בתאריך: 01.12.14
כל חקלאי אשר מעוניין לעבוד את האדמה שוכר נחלה. למעשה, חכירת נחלה היא הסכם שכירות לתקופה ארוכה למעלה לחמש שנים. מהי חכירה? מדובר במערכת יחסים בין שני צדדים המבוססת על הסכם כאשר בעל הקניין מעניק זכויות על הנכס לצד השני. היות ובחיים אי אפשר להעניק משהו בתמורה ללא תשלום, כך גם בנוגע לרכישת נחלה- השוכר משלם למי שהעניק לו את הזכויות דמי חכירה, כאשר השניים נדרשים לחתום על הסכם הכולל התייחסות לסוגיות נוספות כגון בנייה בקרקע או מכירת הנחלה לצד שלישי.

  שינוי בשנים האחרונות                                 
בשנים האחרונות בעלי נחלות אשר היו מעוניינים להעניק זכויות עבור נחלה היו חותמים על הסכמי שכירות לכמה שנים כאשר כל כמה שנים ההסכם היה מתחדש. הסכם זה השפיע על הזכויות של בעלי הנחלות בקרקע וכן על אפשרות רישום הזכויות. אותם בעלים אשר השכירו  את הנחלות לחקלאים היו מצויים בשנים האחרונות במצב של אי וודאות, כאשר הסכם הנחתם השנה בחודש ינואר צפוי לשנות את מעמדם.

לפי ההסכמים שנחתמו בשנים האחרונות, חקלאי אשר יפסיק לעבוד את האדמה, הקרקע תוחזר למדינה, מה שיוצר בעיה בקרב החקלאים. ההסכם  שנחתם בחודש ינואר צפוי לעשות סדר בכל הקשור לעסקאות הנוגעות לרכישה, היות ובמושבים השונים שהוקמו לאחר קום המדינה לא הייתה התייחסות לכל הסוגיה של החוזים שנחתמו בין בעלי הקרקעות לבין החקלאים

   חשיבות מעורבות של עורך דין
אם אתם חקלאים ומעוניינים לרכוש נחלה, יש צורך להיעזר בשירותיו של עורך דין לדיני חקלאות. עורך זה לדיני חקלאות בקיא בבסכמי השכירות וכן בהסכם החדש שנחתם בחודש ינואר האחרון. עורך דין לעניני חקלאות הינו איש המקצוע שייצג אתכם בצורה הטובה ביותר, היות ולכם אין את הניסיון הדרוש בתחום. חשוב מאד לא לקבל החלטה מהירה אלא לבחון עורכי דין רבים עד למציאת איש המקצוע המתאים.

אילו פרמטרים יש להביא בחשבון?
  • אמינות: עורך דין לעניני חקלאות יעניק לכם ייצוג הולם תוך שהוא משתף אתכם בכל מה שקורה בפועל. העבודה ביחד עם הלקוחות הופכת את עורך הדין לאמין. כאשר מדובר על עסקאות נדלן, יש חשיבות רבה לערב אנשי מקצוע הבקיאים בתחום על מנת שהעסקה תצא לפועל בצורה הטובה ביותר.
  • זמינות: עורך דין העוסק בדיני חקלאות צריך להיות זמין עבורכם עבור כל שאלה שיש לכם. אחרי הכל, אתם חסרי ניסיון בתחום כך עורך דין הבקיא בתחום יסייע לכם באמצעות הידע שברשותו לבצע את העסקה על הצד הטוב ביותר.
בקיאות: כפי שכבר ציינו, כיום ישנם עורכי דין רבים העוסקים בתחום אך חשוב מכל לבחור עורך דין אשר מפגין בקיאות רבה בנושא וילווה אתכם לאורך כל הדרך.

לקבלת מידע נוסף על עסקאות נדלן במושב היכנסו לאתר הבא 
תגיות: נחלה
מאמרים מאת liran liran
לימודי תואר ראשון - כך תבחרו את המקצוע שלכם
אחת השאלות שסטודנטים העומדים בפני רישום ללימודי תואר ראשון שואלים את עצמם היא מה ללמוד- במאמר שלפניכם.
פורסם בקטגוריה לימודים אקדמאיים בתאריך 14.11.14
איך לבחור משרד פרסום
פרסום מוצר והבאתו אל הקהל איננה משימה פשוטה. על מנת שהמשימה תצליח יש לבחור משרד פרסום איכותי- מה חשוב בבחירת משרד פרסום- במאמר שלפניכם.
פורסם בקטגוריה פרסום באינטרנט בתאריך 01.12.14
מעוניינים ליצור קשר עם liran liran? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*