חימום הבית והרצפה
צפיות: 1518 \\ מילים: 308 \\ פורסם בתאריך: 02.05.16
חימום תת רצפתי הינו שיטת חימום המבוססת על חימום מים. הטכנולוגיה מבוססת למעשה על פעילותם של הרדיאטורים, הפועלים או על מים או על חשמל.

כיצד מתבצע חימום תת רצפתי?
על ידי פריסת צנרת של מים מתחת לריצוף של הבית, כאשר לא משנה עם מדובר בבלטות או בקרמיקה, ובכך למעשה ניתן לחמם את הבית באמצעות הרצפה. החימום הרצפתי מעניק חום לא גבוה, ומצליח לשמור על בית מחומם ונעים.

החימום התת רצפתי הינו נעים, ומתפזר באופן אחיד ברחבי החלל המדובר, בין אם מדובר בבית, משרד או בתי מלון. בנוסף, מאחר ולא מדובר בחימום בו מועברים חוטי חשמל, החימום התת רצפתי הינו בטוח, הן מבחינת מניעת חישמול והן מבחינת מניעת קרינה או מיגנוט.

כמו כן, כיוון שהחום מגיע מכיוון הרצפה, ניתן להתהלך יחף או לשבת על הרצפה, ללא חשש להצטננות. מדובר בשיטת חימום מעולה לבית בו יש ילדים קטנים הזוחלים או נמצאים רבות על הרצפות. כך, לא קיים החשש שמה הולכים יחפים, שכן הם מוגנים בחימום תת רצפתי, כאשר אין חשש שמה יכוו ממנו.

חימום תת רצפתי הינו חימום שקט, בניגוד למזגן למשל, וחסכוני יותר. על חימום הרצפה ניתן לשלוט באמצעות טרמוסטט המותקן במיקום שיהיה נוח ללקוח,כך שיוכל לשלוט על הטמפרטורה של החימום התת רצפתי.
חימום תת רצפתי מעניק חום זהה בכל חלקי הבית, כאשר העיקרון הוא כי כאשר נעים וחם ברגלים- נעים וחם בכל הגוף.
מערכת מתקדמת זו צורכת מעט אנרגיה, יחסית.

במידה ואתם נכנסים לבית חדש, מומלץ לבצע התקנת מערכת זו מתחת ריצוף כבר בעת שיפוץ הבית, טרם אתם ממקמים את הריצוף, ובכך למנוע עבודה מיותרת ולכלוך בהמשך הדרך.

החימום התת רצפתי יחסוך בהוצאות החשמל על חימום, יחסוך בתנורי חשמל העשויים להיות מסוכנים בשל סכנת הדליקה שלהם וכן יחמם את הבית באופן נעים ואחיד, ללא צורך בתוספות.

מערכת זו בתצורת משאבות חום תעניק לכם שקט בכל ימי החורף הקרים והגשומים, ובעלות אחזקה נמוכה מאוד (עלות ההתקנה תהיה גבוהה יותר אבל אין ספק שלאורך זמן, משאבות חום משתלמות כלכלית) כשתדעו שברשותכם לחמם מראש את רצפת ביתכם, ולשוב לבית נעים וחמים.
אריאל לוי
אריאל לוי
אריאל לוי
המפעל
www.ha-mifal.co.il
מאמרים מאת אריאל לוי
הדפסה על זכוכית
מעצבי פנים רבים היום משתמשים ביצרנים המבצעים עבודות של הדפסה על זכוכית וכל חומר קשיח אחר, זוהי טכנולוגיית UV בעלת הדפסה באיכות גבוהה וברמת עמידות מהגבוהות ביותר
פורסם בקטגוריה אמנות בתאריך 21.02.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ליעד רוזנברג
עיצוב הבית בעזרת הום סטיילינג
בניתם או שיפצתם את הבית, קניתם סלון חדש ותליתם תמונה משגעת ועדיין אתם מרגישים שמשהו חסר? בעזרת הום סטיילינג ניתן לבצע שינוי משמעותי לבית
נכתב ע"י ליעד רוזנברג בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.08.13
eli levy
תפקידם של מזרנים
למזרנים יש תפקיד חשוב מאוד בחיינו, הם מיועדים לסייע לנו בשנת הלילה, להעניק לגופינו את התמיכה הרצויה, לסייע בהרפיית השרירים וכמובן – להתעורר ללא כל כאבים...
נכתב ע"י eli levy בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 21.04.13
מעוניינים ליצור קשר עם אריאל לוי? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*