חימום הבית והרצפה
צפיות: 1297 \\ מילים: 308 \\ פורסם בתאריך: 02.05.16
חימום תת רצפתי הינו שיטת חימום המבוססת על חימום מים. הטכנולוגיה מבוססת למעשה על פעילותם של הרדיאטורים, הפועלים או על מים או על חשמל.

כיצד מתבצע חימום תת רצפתי?
על ידי פריסת צנרת של מים מתחת לריצוף של הבית, כאשר לא משנה עם מדובר בבלטות או בקרמיקה, ובכך למעשה ניתן לחמם את הבית באמצעות הרצפה. החימום הרצפתי מעניק חום לא גבוה, ומצליח לשמור על בית מחומם ונעים.

החימום התת רצפתי הינו נעים, ומתפזר באופן אחיד ברחבי החלל המדובר, בין אם מדובר בבית, משרד או בתי מלון. בנוסף, מאחר ולא מדובר בחימום בו מועברים חוטי חשמל, החימום התת רצפתי הינו בטוח, הן מבחינת מניעת חישמול והן מבחינת מניעת קרינה או מיגנוט.

כמו כן, כיוון שהחום מגיע מכיוון הרצפה, ניתן להתהלך יחף או לשבת על הרצפה, ללא חשש להצטננות. מדובר בשיטת חימום מעולה לבית בו יש ילדים קטנים הזוחלים או נמצאים רבות על הרצפות. כך, לא קיים החשש שמה הולכים יחפים, שכן הם מוגנים בחימום תת רצפתי, כאשר אין חשש שמה יכוו ממנו.

חימום תת רצפתי הינו חימום שקט, בניגוד למזגן למשל, וחסכוני יותר. על חימום הרצפה ניתן לשלוט באמצעות טרמוסטט המותקן במיקום שיהיה נוח ללקוח,כך שיוכל לשלוט על הטמפרטורה של החימום התת רצפתי.
חימום תת רצפתי מעניק חום זהה בכל חלקי הבית, כאשר העיקרון הוא כי כאשר נעים וחם ברגלים- נעים וחם בכל הגוף.
מערכת מתקדמת זו צורכת מעט אנרגיה, יחסית.

במידה ואתם נכנסים לבית חדש, מומלץ לבצע התקנת מערכת זו מתחת ריצוף כבר בעת שיפוץ הבית, טרם אתם ממקמים את הריצוף, ובכך למנוע עבודה מיותרת ולכלוך בהמשך הדרך.

החימום התת רצפתי יחסוך בהוצאות החשמל על חימום, יחסוך בתנורי חשמל העשויים להיות מסוכנים בשל סכנת הדליקה שלהם וכן יחמם את הבית באופן נעים ואחיד, ללא צורך בתוספות.

מערכת זו בתצורת משאבות חום תעניק לכם שקט בכל ימי החורף הקרים והגשומים, ובעלות אחזקה נמוכה מאוד (עלות ההתקנה תהיה גבוהה יותר אבל אין ספק שלאורך זמן, משאבות חום משתלמות כלכלית) כשתדעו שברשותכם לחמם מראש את רצפת ביתכם, ולשוב לבית נעים וחמים.
אריאל לוי
אריאל לוי
אריאל לוי
המפעל
www.ha-mifal.co.il
מאמרים מאת אריאל לוי
חימום תת רצפתי
מערכת החימום התת רצפתי הינה מערכת חימום מהטובות היעילות והמתקדמות בעידן המודרני, העובדת על מספר עקרונות, מערכת זו הינה תחליף יעיל, למערכות חימום סטנדרטיות.
פורסם בקטגוריה בית חכם בתאריך 17.03.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ליעד רוזנברג
השלמת עיצוב הבית באמצעות תאורה
בשנים האחרונות עלתה המודעות להשפעות הפסיכולוגיות של התאורה על בני הבית. תכנון מוקדם ונכון של גופי התאורה יאפשר להשלים את מראה הבית.
נכתב ע"י ליעד רוזנברג בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 21.08.13
יחי כ
פינת המנוחה שלנו עם עיצוב פנים מותאם אישית
איך לעצב את אזור המנוחה שלנו כדי באמת להשפיע על איכות החיים ולא רק על המראה...
נכתב ע"י יחי כ בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 28.10.14
מעוניינים ליצור קשר עם אריאל לוי? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*