חומר איטום P-50
צפיות: 1394 \\ מילים: 393 \\ פורסם בתאריך: 14.02.16
 
"P-50" חומר איטום והדבקה
P-50 הינו חומר איכותי להדבקה ואיטום על בסיס פוליאורתן, אותו מיטב בעלי המקצוע כבר נושאים באופן קבוע בארגז הכלים המקצועי והפרטי. P-50 הוא חומר אטימה חד רכיבי חזק ומשוכלל העומד גם בתנאי טמפרטורה קשים במיוחד, אינו נסדק ובעל חוזק הדבקות מצוין גם לבטון והדבקות כבדות. כשמדובר על שימוש במוצרים איכותיים בעלי יכולת איטום P-50 הוא ללא ספק כוכב עליון. הוא משמש לאיטום מקלטים ומרתפים, מתאים לבריכות, מאגרי מים אמבטיות, מרפסות ועוד...

בחר את הP-50 שלך
תחת השם P-50 ישנם כמה סוגי חומרי איטום שונים המותאמים אינדיבידואלית על פי צורך. למשל בבעיות נזילה בחדרי שירותים או חדרי אמבטיה, מומלץ להשתמש בP-50 המגיע בצבעים לבן/שקוף/ שחור ומיועד עבור בטון ונצמד באופן מלא אליו, לעבודה בתוך הבית הוא מומלץ שכן אין לו ריח לוואי חזק כמו שלמתחריו, וכן אינו מכתים.
גם לעבודה חיצונית כושר העמידות שלו גבוהה, הוא בעל שרידות בתנאי מזג אוויר קיצוניים ואינו נסדק אף פעם. הוא מעניק הגנה עבור שכבות בטון ושמש כאמצעי לאיטום טרם עבודות חיפוי. החומר חונק את הקורוזיה הקיימת בבטון ומסייע בשיקומו. על מנת לבחור את הP-50 המתאים עבורך רצוי להתייעץ עם בעל מקצוע – ניתן לפנות למפרט הטכני של P-50.

פשוט וידידותי למשתמש
פשטות השימוש בחומר האיטום היא שהופכת אותו לנוח וידידותי עבור המשתמש הביתי. הכנה ושימוש בחומר מסתכמת בפעולת ערבוב מים בלבד והשימוש בו מאפשר נוחות וקלות בעבודה בזכות הרכיבים הייחודים שמאפשרים לנפח התערובת להיוותר ללא התכווצות או משקעים גם שחומר בא במגע עם שכבות עבות. זאת בעיקר בזכות האלסטיות הזעירה שהP-50 מתאפיין בו והמנגנון הטרמי האוטם שמונע התכווצות וסדיקה. סמיכותו של P-50 מעניקה לו קלות לשימוש ויישום על גבי תקרות, קירות או משטחים אנכיים.  מוצר נוסף לבית  EMFI  מסדרת P-50   הוא טורבו טאק. TURBO-TACK  הוא דבק חזק ומקצועי המצטיין בהדבקה מהירה ללא תמיכה. הוא בעל סמיכות גבוהה ואינו מכיל מדללים או סיליקון. מאפשר עבודה על משטחים לחים, מצויין להדבקת מראות, פנלים, מתלים, ווים, אסלות, כיורים ועוד..

טיפים לשימוש נכון בP-50
-          P-50 מעולה עבור משטחים או חללים הבאים במגע עם רטיבות, במקרה שגיליתם נזילה מחדר האמבטיה או מהשירותים חשוב למהר למרוח את החומר ולאפשר לו להתייבש.
-          P-50 יעיל לשיקום חזיתות מבנים ובטון עם שכבות רופפות ואיטום תפרים.
-          שימוש נכון בP-50 יעיל ואפקטיבי לשיקום בטון ובמניעת קורוזיה
-          P-50 מאפשר חיבור של שכבות בטון חלשות שאינן תומכות האחת בשנייה עקב סמיכותו הגבוהה
-          בטיפול בנזילות ובחיבורים שאינם תקינים בבריכות שחיה, אדניות ומלתחות יש לאפשר לחומר להתייבש במהרה על מנת למנוע מצב של נזילה שתפגע באטימות מלכתחילה.
-          בשימוש ראשוני בP-50 התייעצו איתנו להמלצות וטיפים מקצועיים.
 
שני סירני
שני סירני
אלרם דבקים מקצועיים
כתובתנו:  השיזף, אבן יהודה, ישראל
טלפון: 09-7662220
eyal@dvakim.com
מאמרים מאת שני סירני
מיתוג על מוצרים כחול לבן
עסקים בישראל מתמודדים עם לא מעט קשיים כמו שרק בישראל יש. קשיים כמו תקופות של טרור ומלחמות בהם כמות המכירות יורדת בצורה דרמטית, תקופות כלכליות בעייתיות....
פורסם בקטגוריה מיתוג בתאריך 14.02.16
מוצרי פרסום אטרקטיבים
מוצרי פרסום צריכים להיות אטרקטיביים ושישרתו את המטרה לשמה נרכשו, מיתוג ופרסום החברה ויצירת חוויה חיובית למשתמשים / לקוחות /עובדים שלנו.
פורסם בקטגוריה מיתוג בתאריך 02.05.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מעוניינים ליצור קשר עם שני סירני? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*