חדרי ארונות מעלים את ערך הדירה
צפיות: 1593 \\ מילים: 333 \\ פורסם בתאריך: 03.10.13
בשנים האחרונות בכל הדירת החדשות בונים חדרי ארונות. במאמר זה נפרט את היתרונות הרבים של חדרי ארונות בכל דירה ולמה מומלץ לבנות. חדר ארונות הוא שטח בבית הסגור עם דלת בו בונים באופן מרוכז מדפים, ארונות, מגירות וכד' לאחסון של בגדים, מצעים, מגבות ועוד. חדרי ארונות יכולים לרכז בתוכם את כל אחסון הביגוד כך שניתן לא לרכוש ארונות נוספים לחדרים בבית.

• חדר ארונות מעניק מרחב גדול יותר בחדרי השינה. הוא אינו תופס מקום בחדרים ומאפשר אחסון מסודר של הבגדים, כלי מיטה, מגבות, מצעים ועוד. בשל המרחב הגדול בכל חדרי ארונות, ניתן לאחסן בהם פריטים נוספים שאינם בשימוש כמו מאורר, תנור, אלבומי תמונות, משחקים ועוד.

• לעתים בתוך חדר ארונות כדאי להתקין ארונות עם דלתות הזזה. דלת הזזה היא דלת הנעה על ציר, שכאשר פותחים אותה היא אינה תופסת מקום במרחב של החדר.

• חדר ארונות קל מאוד לסידור. אפשר גם להזמין מדפים ומגרות לפי הצורך ולאחסן את כל הפריטים בנפרד, מסודרים כפי שתרצו.

• נעים ונוח להתלבש בתוך חדרי ארונות. במידה והותקנו מספר ארונות עם דלתות הזזה, אפשר לנצל את הדלתות ולהרכיב עליהם מראה גדולה. כמו כן, כדאי לדאוג לתאורה מתאימה בחדר.

• ארונות רגילים וגם ארונות הזזה, עלולים לסבול מריחות לא נעימים. חדרי ארונות הם גדולים ומאווררים ולכן לא נשארים בהם ריחות לא נעימים. חדרי ארונות ניתנים לאוורור ולכן אין חשש שריחות לא נעימים שנדבקו בבגדים יתפשטו בחדר.

• חדרי ארונות מעלים את ערך הדירות . קונים רבים מודעים לנוחות וליתרונות של חדר ארונות. לכן, הם יעדיפו לחפש דירות חדשות עם חדרי ארונות.

• חדרי ארונות ניתן לבנות במגוון גדלים. שטח האחסון בתוך חדר ארונות הוא גדול מאוד ולפי בקשת הלקוח.

מה עדיף ארון רגיל או ארון הזזה?

• ארון הזזה אינו תופס מקום רב בחלל שבו הוא נמצא. ארון עם דלת הזזה אינו נפתח כלפי חוץ, אלא רק לצדדים. הדלתות נעות על מסילות וחוסכות מקום ואפשר להגיע בנוחיות לכל תא ולכל תלייה.

• בארון רגיל אי אפשר לבנות דלתות כבדות, הן עלולות להיעקר ממקומן. הדלתות בכל ארונות הזזה אינן נשענות על הצירים, אלא נעות במסילה, לכן אפשר להתקין בכל ארון הזזה דלת גדולה שחושפת שטח רחב בארון כאשר פותחים אותו.
מאמרים מאת אפיק אפיק
השכרת ציוד לאירועים שהינם חוויה לילדים
יום ההולדת של הילד מתקרב ואיתו אינספור חששות והתלבטויות הנובעים מהרצון ליצור אירוע בלתי נשכח אשר ישאיר חותם ורושם.
פורסם בקטגוריה ימי הולדת בתאריך 31.10.13
השכרת ציוד לאירועים עסקיים
איזה ציוד ניתן להשכיר, לאילו קריטריונים כדאי להתייחס וכיצד ניתן לשדרג כל אירוע באמצעות השכרת ציוד לאירועים? על כך להלן.
פורסם בקטגוריה הפקה בתאריך 26.10.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
דור לסרי
ייצור כחול לבן
תאורה , מנורות , ייצור כחול לבן, ניו לייט , גופי תאורה
נכתב ע"י דור לסרי בקטגוריה עיצוב בתאריך 14.06.15
אריאל לוי
מדבקות קיר מעוצבות
מדבקות הקיר הינן פתרון דקורטיבי מצויין לקירות הבית המשרד או העסק.rnמגוון עצום של מדבקות קיר שאפשר להדביק על סוגי קירות רבים.
נכתב ע"י אריאל לוי בקטגוריה עיצוב בתאריך 30.03.14
מעוניינים ליצור קשר עם אפיק אפיק? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*