זכיינות - הדרך הבטוחה
צפיות: 1576 \\ מילים: 313 \\ פורסם בתאריך: 20.02.14
זכיינות – הדרך הנכונה לעשות עסקים

זכיינות היא שיטה עסקית נפוצה ומוכרת בעולם העסקים שנים רבות. אם אתם נמרצים, בוטחים בעצמכם, נמאס לכם להיות שכירים וגם חולמים לפתוח עסק משלכם, אתם קוראים את הכתבה הנכונה. אתם תבינו שזכיינות היא הדרך הנכונה והבטוחה ביותר לעשות עסקים.

מהי זכיינות?

מי שרוצה לפתוח עסק עצמאי, עומד בפני דילמות לא פשוטות: האם לקחת שותף או שותפים לעסק? האם לפתוח לבד? מי ידריך, יכוון, ייעץ ויעזור לקבל החלטות כבדות משקל? מי יפרסם את העסק ויעזור להפוך אותו מעסק בלתי מוכר לעסק עם מוניטין שכולם מכירים? את כל התשובות לשאלות אלו תוכלו למצוא בשיטת הזכיינות. מדובר בשיטה עסקית – איסטרטגית לפיה ישנו זכיין מול חברה מזכה וביניהם קיים חוזה זיכיון. הזכיין הוא בעצם בעל העסק אך תנאי הזיכיון הם אלו שמעניקים לו את הזכות להשתמש בסימן מסחרי רשום, למכור סחורה או לתת שירות בשם מותג מסוים והחשוב מכל – לקבל הדרכה והכוונה מהחברה המזכה. במילים אחרות: בזכיינות- אתה לא לבד, יש לך גב חזק.

יתרונות, חסרונות וזהירות

זכיינות היא דרך בטוחה יותר מכל האחרות בשל הניסיון שהחברה המזכה צברה. זו מצידה הופכת לרשת והזכיין פותח חנות רשת. החברה המזכה או הרשת מעניקה לזכיין מהידע, הניסיון והמוניטין שלה והוא מצידו מתחייב ללמוד ולעבוד על פי הסטנדרטים והשיטות העסקיות המוכתבות לו. החסרונות שבשיטה הם בתמלוגים או התשלום החודשי הקבוע שהזכיין חייב לשלם ובאורך חיי הזיכיון. הזכיינות היא בעלת אורך חיים מוגבל והרשת יכולה לשמור לעצמה את הזכות לא לחדש את הזיכיון או לבטל אותו קליל.
לפני שחותמים על חוזה זכיינות מומלץ להיעזר בשירותי עורך דין כדי להימנע מעוגמת נפש בעתיד לבוא.

מגוון רחב ביותר של תחומי עיסוק
עולם הזכיינות הוא עולם ומלואו וכמעט כל תחום שרק עולה על דעתך, אפשרי. כל שעליך לעשות הוא להתגבש עם עצמך ולהיות בטוח בדבר שאתה רוצה לעשותו. זכיינות היא בתחומי הסעדה כמו קייטרינג, מסעדות, בתי קפה, מזון מהיר ורשתות סנדוויצי'ם והמבורגרים. כך גם תחנות דלק, סוכנויות רכב, חברות אופנה ואביזרי אופנה. גם מתן שירותים כמו נדל"ן ושירותי דואר נכללים בתחום עיסוק מרתק זה.
תגיות: זכיינות
מאמרים מאת אמיר ארונוביץ
רכיבה על סוסים-חוויה לכל ילד
rnלבטח ניסיתם לפחות פעם אחת את ההנאה שברכיבה על סוסים. לא כל אחד מאתנו יכול להחזיק לעצמו סוס משלו, כי הטיפול בהםrnמצריך חווה וידע ואף טיפולים שוטפים שלבטח אין לנו
פורסם בקטגוריה חיות בר בתאריך 29.12.13
דילים לאילת - חבילת נופש מושלמת
אם חשבתם על חופשה באילת ואתם מתחילים לתכנן אותה, אל תזדרזו לשלוף כרטיס אשראי ולשלם את מחירם המלא של בתי מלוןrn
פורסם בקטגוריה בתי מלון בתאריך 02.01.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ניר שרמן
טיפים שימושיים לעיצוב ובחירת שקיות נייר לשימוש עסקי
עיצוב נכון של שקיות נייר הוא השקעה לטווח הארוך, עבודה מקצועית היא סוד ההצלחה בתחום המיתוג.
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 27.09.14
ישראל רף
מתנות לטו בשבט
מתנות לטו בשבט, המתנות שמציגות את רוח החג, המון רעננות והמון חן, אפשרות מצוינת לחלק מתנה מרשימה, כל אחד ישמח לקבל
נכתב ע"י ישראל רף בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 29.12.15
מעוניינים ליצור קשר עם אמיר ארונוביץ? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*