זה כל הקסם
צפיות: 1510 \\ מילים: 304 \\ פורסם בתאריך: 06.03.16
אירוע בר המצווה של הילד היקר שלכם הולך ומתקרב בצעדי ענק, ומלבד בחירה של תאריך והמקום שבו ייערך האירוע לא ממש בחרתם עדיין עם השף של המקום את המנות שאתם מעדיפים וגם לא סגרתם לגבי כמה אטרקציות מעניינות שיצליחו להעיר את כל החוגגים ולשים את הבן שלכם במרכז העניינים עם חגיגה של אירוע של פעם בחיים שהוא יוכל להיזכר בו באהבה רבה.

הרי מדובר ביום מיוחד, שמלבד היום שבו הוא יעלה אל התורה בבית הכנסת וכולם ימטירו עליו שלל של סוכריות צבעוניות, יש גם את החגיגה עצמה שבה כל המשפחה המורחבת והחברים של כולם מתאספים יחדיו ומסייעים לו לחגוג את הגיעו לגיל המצוות, ולשם אירוע כזה יש להכין תפריט מיוחד במינו שלא ירגיש כמו עוד אירוע בנאלי שלא מביא משהו מאופיו של חתן בר המצווה שלכבודו כולם מתכנסים. על אירוע עם קוסם לבר מצווה כבר שמעתם? אם לא כדאי שתמשיכו לקרוא מכיוון שתגלו כי זה הדבר שיכול לעשות את כל ההבדל בין אירוע מלא חיים לעוד אירוע בר מצווה סטנדרטי.

כולם רוצים לשדרג את אירוע בר המצווה

תחשבו שהאורחים כבר נרדמים על המנות שלהם ואתם ממש לא רוצים שהם ילכו לאחר חצי שעה במקום, אבל לא ממש יודעים כיצד לשדרג את האווירה מלבד מה שהתקליטן כבר עושה...תחשבו על הרגעים שבהם אין שירים ועדיין יהיה נחמד להעביר את הזמן בצורה יותר מהנה לכל האורחים וגם לחתן בר המצווה. אם מביאים קוסם לבר מצווה שיכול להסתובב בין כל האורחים ולשעשע אותם עם מופע קסמים קצר או אפילו לשלב מופע שלם במרכז הבמה שישתף את האורחים כולם לחצי שעה של מופע קסמים וטלפתיה, מי בכלל יחשוב לעזוב לפני שראה את כל המופע.
לאחר מכן אפשר אפילו להכין כמה בלונים בצורות כהפתעה לילדים שנשארו בבית והמון תעסוקה לכל הילדים שכבר נמצאים באולם האירועים. קוסם פותח עולם שלם של להטוטים שפונים לכל הגילאים ובשל כך הוא השדרוג האולטימטיבי לאירוע של בר מצווה אשר מערב בצורה רבה קהל בוגר יחד עם קהל צעיר יותר.
מאמרים מאת ניר שרמן
איך לבחור מתקנים מתנפחים לאירוע לילדים
מתקנים מתנפחים לאירוע יש לבחור בצורה אחראית תוך מחשבה על בטיחות הילדים והתאמת המתקנים לגילאי האורחים הקטנים.
פורסם בקטגוריה ימי הולדת בתאריך 18.09.14
הפקת קליפ בר מצווה – שאלות נפוצות
מעוניינים להפיק קליפ בר מצווה משעשע, חכם ומקצועי, בואו ללמוד מעט על התחום ולהגיע אל פגישת הייעוץ חכמים יותר.
פורסם בקטגוריה בר \ בת מצווה בתאריך 09.09.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אסף ברנר
בתי קפה – יושבים, אוכלים ונהנים
בהתאם לנתונים של עיריית תל אביב פועלים בעיר למעלה מאלפיים בתי קפה. רשימת בתי הקפה מתעדכנת בכל שבוע, חדשים נפתחים ואחרים נסגרים.
נכתב ע"י אסף ברנר בקטגוריה תרבות ובידור בתאריך 02.11.12
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*