זה כל הקסם
צפיות: 1317 \\ מילים: 304 \\ פורסם בתאריך: 06.03.16
אירוע בר המצווה של הילד היקר שלכם הולך ומתקרב בצעדי ענק, ומלבד בחירה של תאריך והמקום שבו ייערך האירוע לא ממש בחרתם עדיין עם השף של המקום את המנות שאתם מעדיפים וגם לא סגרתם לגבי כמה אטרקציות מעניינות שיצליחו להעיר את כל החוגגים ולשים את הבן שלכם במרכז העניינים עם חגיגה של אירוע של פעם בחיים שהוא יוכל להיזכר בו באהבה רבה.

הרי מדובר ביום מיוחד, שמלבד היום שבו הוא יעלה אל התורה בבית הכנסת וכולם ימטירו עליו שלל של סוכריות צבעוניות, יש גם את החגיגה עצמה שבה כל המשפחה המורחבת והחברים של כולם מתאספים יחדיו ומסייעים לו לחגוג את הגיעו לגיל המצוות, ולשם אירוע כזה יש להכין תפריט מיוחד במינו שלא ירגיש כמו עוד אירוע בנאלי שלא מביא משהו מאופיו של חתן בר המצווה שלכבודו כולם מתכנסים. על אירוע עם קוסם לבר מצווה כבר שמעתם? אם לא כדאי שתמשיכו לקרוא מכיוון שתגלו כי זה הדבר שיכול לעשות את כל ההבדל בין אירוע מלא חיים לעוד אירוע בר מצווה סטנדרטי.

כולם רוצים לשדרג את אירוע בר המצווה

תחשבו שהאורחים כבר נרדמים על המנות שלהם ואתם ממש לא רוצים שהם ילכו לאחר חצי שעה במקום, אבל לא ממש יודעים כיצד לשדרג את האווירה מלבד מה שהתקליטן כבר עושה...תחשבו על הרגעים שבהם אין שירים ועדיין יהיה נחמד להעביר את הזמן בצורה יותר מהנה לכל האורחים וגם לחתן בר המצווה. אם מביאים קוסם לבר מצווה שיכול להסתובב בין כל האורחים ולשעשע אותם עם מופע קסמים קצר או אפילו לשלב מופע שלם במרכז הבמה שישתף את האורחים כולם לחצי שעה של מופע קסמים וטלפתיה, מי בכלל יחשוב לעזוב לפני שראה את כל המופע.
לאחר מכן אפשר אפילו להכין כמה בלונים בצורות כהפתעה לילדים שנשארו בבית והמון תעסוקה לכל הילדים שכבר נמצאים באולם האירועים. קוסם פותח עולם שלם של להטוטים שפונים לכל הגילאים ובשל כך הוא השדרוג האולטימטיבי לאירוע של בר מצווה אשר מערב בצורה רבה קהל בוגר יחד עם קהל צעיר יותר.
מאמרים מאת ניר שרמן
משדרגים את הרכב הישן בחיסכון משמעותי
דבר זה יכול להיות די מתסכל כאשר מגלים מבצעי רכב אטרקטיביים יותר עבור ארגונים ולא עבור אדם פרטי שלא משתייך לאף אחד מאלה. מה נותר לעשות? קראו הלאה ותחסכו אלפי שק
פורסם בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 07.04.16
מידע הכרחי לעיצוב חדרי נוער
החדר של הילדים שלנו הנו יותר מרק מקום בו הם ישנים ומתלבשים, אלא מדובר בחלל אישי בו הם ממפתחים ,מבלים זמן רב, חושבים, חולמים, לומדים וגדלים.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 24.09.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מיכל ז
ימי כיף וגיבוש לאיחוד וגיבוש העובדים
עלויות ימי כיף וגיבוש הן לא משהו מוגדר. המינימום הוא כמה מאות שקלים והרף הכי גבוה יכול להיות כמה עשרות אלפים. הכל תלוי כמובן בתקציב שעומד לרשות העסק ובמספר העובדים בעסק.
נכתב ע"י מיכל ז בקטגוריה תרבות ובידור בתאריך 03.01.13
אסף ברנר
בתי קפה – יושבים, אוכלים ונהנים
בהתאם לנתונים של עיריית תל אביב פועלים בעיר למעלה מאלפיים בתי קפה. רשימת בתי הקפה מתעדכנת בכל שבוע, חדשים נפתחים ואחרים נסגרים.
נכתב ע"י אסף ברנר בקטגוריה תרבות ובידור בתאריך 02.11.12
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*