זהירות מצלמת גו פרו / GoPro לפניך, או בעצם מאחוריך?
צפיות: 1541 \\ מילים: 367 \\ פורסם בתאריך: 31.01.15
מצלמת גו פרו / GoPro הפכה ללהיט בקרב חובבי הספורט האתגרי, במיוחד בספורט ימי. אופנועי ים, גלשני גלים, קייט סרפינג וצלילה כולם היו בעייתיים מאוד לצילום. הרבה לפני יציאת גו פרו / GoPro לאוויר העולם התפרסם הסרט המוכר החוף הצפוני משנת 1987, הסרט סחף אחריו צעירים רבים לים ולגלישת גלים. כמובן שלא הייתה מצלמת גופרו והיה צורך עבור צילום הסרט שהיה בגדר אומנות, ציוד, מצלמות וכל מה שהיה כרוך מסביב, למעשה היה צורך בצלמים מקצועיים.

צילום במים, קלי קלות עם מצלמת גו פרו / GoPro

ובכן מאז אותו סרט מפורסם הטכנולוגיה התקדמה והתפתחה, ולעולם הוצגה מצלמת גו פרו / GoPro. יכולות המצלמה רבות ומגוונות, אולם התכונה הבולטת ביותר היא הגודל שלה. מצלמת גו פרו / GoPro קטנת מימדים ומגיעה עם מארז אטום למים (בחלק מהדגמים המארז מסופק עם המצלמה). מצלמת גו פרו / GoPro ניתן לחיבור ועיגון כמעט לכל סוג של משטח או מתקן, חלק מהאביזרים הם ייעודיים להתקנה על קסדה, רתמת חזה, אופניים ואפילו על גלשן גלים. היכולת של המצלמה לצלם עם עדשה רחבה מאפשרת לכידה מושלמת, מערכת בקרת צילום אוטומטית מבטיחה כי כל צילום יהיה מושלם. כאשר חברים את המצלמה למארז מוגן מים ניתן להתקינה על גבי הגלשן ופשוט לצלם סרט מלא שאינו נופל באיכותו מאותם צילומי גלישה מרהיבים בסרט החוף הצפוני.

מצלמת גו פרו / GoPro, האיכות מתחילה בשירות

אם כבר הבנו שללא מצלמת גו פרו / GoPro אין אנו יכולים ליצור את הסרט המושלם, והחלטנו לרכוש אותה, חשוב שנבדוק ממי אנו רוכשים. כמעט כמו בכל מותג ישנם יבואנים רשמיים ויבואנים פרללים, יבואן פרללי הכוונה היא לבעל עסק שמוכר מצלמות גו פרו / GoPro לצורך העניין, אך אינו רוכש אותם מהיבואן הרשמי. יש לכך יתרונות וחסרונות, היתרון הוא במחיר, מצלמה פרללית עולה פחות. לא חצי מחיר וגם לא שלושת רבעי המחיר ההבדל עומד על מאות בודדות של שקלים. החסרונות הם בכך שהשירות לרוב לוקה בחסר, לא בטוח שהמצלמה באמת תתוקן, יתכן כי בית העסק יחליט פתאום להפסיק עם ייבוא מצלמות גו פרו / GoPro ועוד. אולם משווק רשמי שקונה מהיבואן הרשמי מבטיח לנו כי השירות יהיה איכותי, החלפים יהיו מקוריים, תהיה נציגות רשמית של היבואן ואם אותו עסק החליט להפסיק עם מצלמות גו פרו / GoPro אז תמיד ניתן לקבל שירות בבית עסק אחר. כלומר רכישת מצלמת גו פרו / GoPro ממשווק רשמי מבטיחה לנו אמינות ואיכות בשירות.
יחי כ
יחי כ
תודה לשלומי על כתיבת המאמר
מאמרים מאת יחי כ
עיצוב גינות ושלבי ההקמה
עיצוב גינות נכון אינו משפט מדויק מכיוון שאין בעיצוב גינות נכון או לא נכון, בסופו של יום לכל אחד יש טעם וריח שונה, ועל טעם ריח אין להתווכח
פורסם בקטגוריה גינון בתאריך 31.01.15
אבטחת טיולים בחופשת החגים
גם בחגים חשוב לשמור על הביטחון בחגים, כדי לעשות זאת בצורה מקצועית קראו את המאמר...
פורסם בקטגוריה טיולים בארץ בתאריך 14.11.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
seo top
צלמי אירועים לצילומים טרום חתונה
תקופת האירוסין היא אחת התקופות המאושרות ביותר בחיי הזוג
נכתב ע"י seo top בקטגוריה צילום בתאריך 20.01.14
יוני סגל
תסריטאים שרוצים לכתוב גם קליפים?
אתה תסריטאי שרוצה להיכנס לעולם הוידיאו קליפים? rnתסריטאי ובמאי מנוסה ומוכח,מבעליה של חברת ההפקות פוטושוק, מסביר איך.
נכתב ע"י יוני סגל בקטגוריה צילום בתאריך 03.10.13
מעוניינים ליצור קשר עם יחי כ? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*