התמודדות נכונה עם כאבי גב תחתון
צפיות: 1370 \\ מילים: 314 \\ פורסם בתאריך: 29.12.13
התמודדות נכונה עם כאבי גב תחתון
כאבי גב הם ללא כל ספק מטרד מעצבן. הכאב משבש את טווח התנועה ומופיע דווקא ברגעים הכי פחות נוחים. הרפואה המודרנית מציעה מבחר טיפולים לכאבי גב תחתון או עליון, אך ברוב המקרים, הטיפול הטוב ביותר יהיה חיזוק מערכת השרירים, שיפור היציבה ושיכוך כאבים. אימוני EMS  חיוניים ובריאים למלחמה באותם כאבי גב טורדניים. תופתעו לגלות כי בעזרת אימוני כושר וטיפולים אלטרנטיביים אפשר יהיה להיפרד אחת ולתמיד מאותם כאבי גב.
מהם אימוני EMS?
אם כאבי גב תוקפים אתכם מידיי פעם, אתם בוודאי סקרנים להכיר את שיטת ה-EMS. מדובר באמצעי חיצוני אשר מעודד את פעילות השרירים. זוהי צורת אימון חדשנים אשר שולחת זרמי חשמל עדינים אל מערכת השרירים. אימוני EMS  בריאים בכל גיל. תרגילים מיוחדים יותאמו לכל מתאמן על פי צרכיו ויכולותיו הגופניות.
אימוני EMS  מפעילים את מערכת השרירים באמצעות גירוי מערכת העצבים. הגירוי החשמלי גורם להתכווצות השרירים. במהלך אימון אחד תוכלו להפעיל קבוצות גדולות של שרירים בצורה יסודית. חשוב לציין כי אימוני EMS  דורשים הדרכה. לא מדובר כאן בעוד אימון פשוט אשר ניתן לבצע באופן עצמאי בבית.
אימוני EMS  למניעת כאבי גב
20 דקות של אימון EMS  קבוע, יסייעו לכם במלחמה באותם כאבי גב. השרירים מופעלים במהלך האימון מבלי להכביד על המפרקים. זוהי שיטת אימון עדינה אשר מביאה עמה יתרונות רבים. מעטות הן פציעות הספורט בקרב המתאמנים ב- EMS. פרט להקלה לסובלים מכאבי גב, משמשים אימוני EMS  גם להפחתה ממשקל הגוף, זירוז תהליכי חילוף החומרים, חיזוק השרירים וחיטוב הגוף. האימון משפר את זרימת הדם ומונע לחץ מיותר על שלד העצמות.
פנייה אל מאמן כושר בעלי ניסיון ויידע מתאים, תסייע לכם להיפרד אחת ולתמיד מאותם כאבי גב מרגיזים. המאמן יוכל להרכיב בעבורכם תכנית אימון מתאימה ולהכניס בה שינויים בהתאם לצורך. אימוני EMS  הם ללא כל ספק פתרון נהדר בעבור כאבי הגב. אך יש להשלים אותם עם תרגילים נוספים לחיזוק השרירים, תזונה נכונה ושמירה על אורח חיים בריא. אפשר לטפל בכאבי גב גם ללא משככי כאבים וניתוחים כואבים. חזקו את גופכם ותגלו במהרה כי כאבי הגב נעלמו כלא היו.
מאמרים מאת seo top
בשמים בזול לאירועים
הכנות לאירוע כרוכות בהוצאות כספיות משמעותיות. בעזרת מעט חשיבה יצירתית ניתן יהיה לצמצם הוצאות מיותרות מבלי לגרוע מהתוצאה הסופית
פורסם בקטגוריה קוסמטיקה בתאריך 31.05.14
עיצוב וילונות לבית עם ילדים
המראה המשפחתי הביתי אינו שלם ללא וילונות לסלון, לחדרי השינה וגם למטבח. עיצוב וילונות יש לשלב יחד עם כל שאר האלמנטים והרהיטים בבית
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.03.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
קרוספיט חיפה
קרוספיט ויכולת שריפת שומנים
בשיטת אימון פונקציונאלי, כגון שיטת קרוספיט, האימונים הם אינטנסיביים, מגוונים ומטרתם לפעול על מספר גורמים. שיטה זו עוזרת לשריפת שומנים בצורה היעילה ביותר.
נכתב ע"י קרוספיט חיפה בקטגוריה אימונים בתאריך 03.02.14
ניר שרמן
הדרך אל הכושר
לא לכל אדם יש את הזמן לגשת אל חוג או להירשם אל מכון כושר שלא תמיד יש חשק לצאת אליו, במיוחד בחורף. הפתרון האידיאלי הוא שימוש בדגם נבחר של הליכון מתקפל שהופך להי
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה אימונים בתאריך 25.07.16
מעוניינים ליצור קשר עם seo top? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*