התועלת של מצלמות אבטחה
צפיות: 1454 \\ מילים: 393 \\ פורסם בתאריך: 29.12.14
מצלמות יכולות לשפר בצורה משמעותית את תחושת הביטחון האישי. בית, משרד או עסק המפעיל מצלמות אבטחה נהנה מרמה מוכחת של שקט נפשי. המצלמות מאשרות מעקב, תיעוד ובקרה אחר עובדים ולקוחות כאחד. בנוסף, לאחר פריצות או גניבות יכולה המשטרה להשתמש במצלמות על מנת להתחקות אחר עקבות העבריינים.
 
התועלת של מצלמות אבטחה היא תוצאה של מערכות ומוצרים ייחודיים. כיום כבר לא צריך להתפשר על מצלמה באיכות נמוכה, ובמחיר משתלם אפשר להצטייד במערכות המתקדמות ביותר בעולם. במילים אחרות, כל לקוח צריך לנצל את הפוטנציאל של המצלמות על מנת ליהנות מתועלת מקסימאלית. בין היתר ניתן למנות את האמצעים הללו אשר משנים לחלוטין את היחס למצלמות בשוק הפרטי והעסקי:
  • מצלמות נסתרות
  • מערכות אזעקה ומיגון
  • מערכות הקלטה וצפייה
  • מצלמות במעגל סגור
  • טלוויזיה לבתים משותפים ופרטיים
שילוב בין כל האמצעים הללו מייצג את ארגז הכלים הבטיחותי והיעיל ביותר עבור הלקוח. לאחר התייעצות עם איש מקצוע אפשר לקבל הצעת מחיר משתלמת על מצלמות, לשלב אותן עם מערכות אבטחה קיימות וליצור סנכרון מלא.

ביטחון אישי והגנה על סחורה

חשוב לומר, כי התועלת של מצלמות אבטחה נמדדת גם ברמה המנטאלית. כפי שצוין קודם לכן, הביטחון האישי הוא בין היתר גם תוצר של הרגשה. בני משפחה מבוגרים, ילדים וכל מי שגר בקומות נמוכות, ולא עושה שימוש באמצעי אבטחה עשוי לחוש לא מוגן. יתרה על כך, בתחום העסקי עשויה בטיחות לקויה לגרור הוצאות ונזקים.
 
מצלמות מגנות על הרכוש, על הסחורה ועל הכסף. אפשר להציב את המצלמה באיזור הקופות ולפקח על התשלום. עוד ניתן לבחור במצלמת אבטחה בחדרי העובדים בהם מאוחסן הציוד האישי. המצלמות מתאימות לעסקים המספקים שירות, למסעדות, בתי הארחה, חנויות, מכולות וכל מי שמנהל קופה. עוד ניתן לראות את השימוש היעיל במצלמות בקרב גופים ממסדיים. משרד התחבורה, המשטרה ועיריות מקומיות עושים כולם שימוש במצלמות על מנת לשמור על הסדר הציבורי.

היחס של משרד המשפטים אל השימוש במצלמות

משרד המשפטים מכיר בתועלת של מצלמות אבטחה ומסדיר את השימוש בהן. ההנחיות של המשרד מלמדות טוב יותר מכל דבר אחר עד כמה המצלמות הן חלק בלתי נפרד מהעולם המודרני. על פי ההנחיות, השימוש במצלמות מעקב ובמאגרי הצילומים הנקלטים בהן מותנה בשמירה על הוראות חוק הגנת פרטיות. השימוש באמצעים טכנולוגיים לפיקוח ומעקב חזותי או קולי על שטחים ציבוריים ומתחמים פרטיים מתאפשר בזכות המצלמות, אך התפקיד של משרד המשפטים הוא להסדיר את הנושא.
לסיכום, המצלמות מוכיחות תועלת רבה, וזאת בזכות האפשרות לבצע את הפעולות הבאות:
 
א. הגנה על רכוש
ב. מניעת עבירות
ג. גילוי עבירות בדיעבד
ד. הכוונת תנועה
ה. שמירה על הסדר הציבורי
ו. פיקוח על עובדים
נדיה אלייב
נדיה אלייב
מאמר באדיבות חברת קובי מערכות אבטחה 
מאמרים מאת נדיה אלייב
מהו חיפוי זכוכית וזכוכית מודפסת?
עבודות חיפוי זכוכית מקבלות פופולריות מיום ליום, אנשים אוהבים את החדשנות שבדבר. במאמר הבא נציג לכם את ההבדלים בין חיפוי זכוכית ולבין זכוכית מודפסת.
פורסם בקטגוריה ריצוף וחיפוי בתאריך 01.12.14
צובעים את העולם מחדש עם צבע לשיער
כיצד לבחור צבע לשיער? לפי מחיר? מותג? או סתם המלצה של חברה או ספר? מאמר הבא מסביר על בחירה הנכונה של צבע לשיער
פורסם בקטגוריה קוסמטיקה בתאריך 18.09.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ליאת מנדלסון
תוכנית המתאר הארצית 38 – התוכנית להצלחתך
אז מהי בעצם תוכנית המתאר הארצית? ובכן, מדובר על תוכנית שמטרתה המרכזית היא פשוטה וחשובה מאוד – להציל חיים.
נכתב ע"י ליאת מנדלסון בקטגוריה בטיחות וביטחון בתאריך 05.03.13
ליאת מנדלסון
בניית ממד
אנו יכולים לדבר במשך שעות כמה חשוב לבנות ממ"ד, כמה שפעולה זו יכולה להציל את חיינו ואת חיי קרובינו אך מה שרבים מעוניינים לדעת (ובצדק) האם מדובר על הליך מסובך?
נכתב ע"י ליאת מנדלסון בקטגוריה בטיחות וביטחון בתאריך 10.11.13
מעוניינים ליצור קשר עם נדיה אלייב? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*