התאמת מטבחים לדירה מגורים
צפיות: 1511 \\ מילים: 311 \\ פורסם בתאריך: 24.09.14
מטבח הנו פרויקט מורכב שדורש תכנון קפדני. להבדיל מריהוט אותו פשוט ניתן למצוא בדיוק לפי המידות והצרכים הרצויים, כאשר מדובר על רכישת מטבחים לא ניתן לבוא ולרכוש מן המוכן, כיוון שמדובר על משחק של גדלים שצרכים להיכנס באופן אידאלי למידות המטבח. כיוון שלמטבח אין מידה סטנדרטית, כל פעם מדובר על תוצאה שונה. כך שגם אם עשרה אנשים בחרו באותו מטבח, הם עדיין יכילו שינויים בין אחד לשני מבחינת התוצאה הכללית.

שלב א'

על מנת לעשות וי גדול על משימת התאמת המטבח, יש להיעזר במעצב החברה. כאשר פונים אל חברה של מטבחים ניתן להרוויח מקיום אנשי הצוות המקצועיים שלה. כיצד זה מתאפשר? ובכן יש להגיע עם התוכנית של הבית/ המטבח לחנות ופשוט להציג אותה למעצב. מכאן המעצב ידוג את גודל המטבח והמידות השונות ויתחיל לשחק עם האופציות. כיוון שלרוב מדובר על מגוון יחידות, ניתן לשחק על גודל המגירות, עם אופן הסגירה, עם גובה המדף העליון וכדומה. התהליך נעשנה מול הלקוח כך שבסופו של תהליך ניתן להביט על ההדמיה של המטבח העתידי, להתרשם ולשפוט.

זום אין

לאחר שנבחר המראה הכללי של המטבח ניתן לעבור להתבוננות יותר ממוקדת במטרה להגיע לעיצוב המושלם של מטבחים לדירת המגורים. מדובר על בחירה של סוג החיפוי, על בחירת צבע העץ, על סוגי הפרזול, על בחירת הידיות, על אופן הפתיחה הרצוי וכדומה. כמו כן תמיד טוב לראות את האופציות השונות על מנת להבין על מה מדובר, ועל כן כשבאים לחנות מנוסה, לרוב ניתן להבטיח זאת.

שיקולי גודל

הרבה פעמים אנשים מתלבטים האם להוסיף ארון נוסף ולמקסם את כמות האחסון, או שמה להשאיר מקום ריק ולהסתפק במה שיש. כלומר תמיד ניתן להוסיף עוד ארון מעל המקרר, לצד השיש או עוד אחד למעלה, השאלה היא מהי התוצאה העיצובית וכמה באמת יש צורך באותה תוספת. על מנת להחליט יש לקחת בחשבון מה עומדים להכיל במטבח, כך שאם מדובר על סט כלים לפסח, קטניות, קופסאות שימורים, מפות ותוספת של כלי נוי לשולחן, הרי שיהיה זה אכן אידאלי להגדיל. עם זאת תמיד טוב לדעת שניתן יהיה להגדיל בעתיד כאשר יתעורר הצורך.
מאמרים מאת ניר שרמן
סביבת עבודה מעוצבת ואפקטיבית
בכל הנוגע לעיצוב מחדש של סביבה משרדית שאין בה קבלת קהל, אלא הגעה של לקוחות מידי פעם לפגישה עסקית, חשוב לייצר את סביבת העבודה הכי נעימה ואפקטיבית עבור כלל העובדי
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 29.12.15
מה מגדיר עיצוב יוקרתי לדירה
התקין כמעט כל פריט אפשרי שנמצא בראש הרשימה בתור חומר איכותי אצל כל מעצב פנים שמבין את ההבדלים בין אלה שמבצעים את העבודה הנדרשת לבין אלה שפשוט בולטים בנוכחות שלה
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 17.03.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
סלוני עור
מתעניינים ברכישת סלוני עור? חושבים לרהט את כל הסלון שלכם בעור אף חוששים מהמחיר?
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 07.05.14
ליעד רוזנברג
עיצוב דירות קטנות
עיצוב ותכנון נכון של חדרים קטנים יכול להגביר את תחושת המרחב ולאפשר לכם לאחסן לא מעט דברים בשטח יחסית קטן.
נכתב ע"י ליעד רוזנברג בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 30.07.13
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*