השתלות שיניים
צפיות: 1455 \\ מילים: 300 \\ פורסם בתאריך: 19.05.15
השיניים הינן האבר בעל הפער הגדול ביותר בין גודלו לבין האפקט שלו על הגוף. כאב שיניים ואפילו הפשוט ביותר יכול לגרום לאי נוחות ואפילו לכאבי תופת במקרים הגרועים ביותר. לא בכדי הוקמו ברחבי הארץ מרפאות מסוגים שונים ומטעם קופות חולים שונות על מנת לטפל בשיניים כואבות של מטופלים סובלים. כיום ניתן למצוא אינספור מרפאות המעניקות מענה איכותי, מקצועי וזמין לבעיות של כאבי שיניים.

האבר המשמעותי בחיינו

השיניים הינן אבר משמעותי ביותר בחיינו. החל מהצורך באכילה בריאה ומאוזנת ועד לרצון ולצורך לדבר בצורה רהוטה ומובנת. לשיניים יש תפקיד מהותי בשפת הדיבור שלנו ובאופן ההגייה של מילים וכמו כן לא פחות – תפקיד מהותי באכילה ובלעיסה המאוזנת, המאפשרת לעכל את האוכל בקצב אישי ועל פי הצורך המותאם לסוג המזון וקצב האכילה האישי. בשיטת השתלות שיניים של אול און פור יש חדשות טובות לכל מי שסובל מהשיניים.

נכון להיום רוב השתלות השיניים מבוצעות באופן הדרגתי ובהתאם לקצב ההחלמה של החניכיים. באופן זה מבוצעות עקירות בפה בפרק זמן מסוים שלאחריו משוחרר המטופל להחלים בבית. כמו כן, השתלות השיניים מצריכות גם הן זמן החלמה בין האחת לשנייה על מנת לאפשר לגוף להתאושש ולהחלים. אין ספק כי בכל אחת מן השיטות יש צורך בהרבה זמן החלמה וכמו כן היערכות מראש ולא מעט אורך רוח.

השתלות שיניים מתקדמות

השתלות שיניים מתקדמות אינן מצריכות היערכות כה מרובה מראש אלא מאפשרות למטופל ליהנות משיניים חדשות ואיכותיות למשך שנים רבות בתוך יום אחד בלבד של השתלה. השתלות השיניים בשיטת אול און פור מאפשרות למטופל ליהנות מהשתלה של בין שתיים עד עשר שיניים ביום אחד מבלי לעבור חוויות סבל וכאב ומבלי להיות מושבת מעבודה או מורדם בחלק המנותח לצורך ביצוע ההשתלה.

השיטה הייחודית של אול און פור  כוללת השתלה של ארבעה שתלים בפה – שניים בחלקו הקדמי של הפה ושניים בחלקו האחורי. על שתלים אלו מותקן גשר שבתוכו יהיו עד עשר שיניים. את התהליך כולו ניתן לסיים ביום אחד ולהביא למראה חניכיים בריאות ושיניים לבנות וחזקות. תתחדשו!
אליחי רובין
אליחי רובין
המאמר באדיבות קידום כהלכה, המתמחה בפתרונות שיווק ומיתוג באינטרנט - www.do-seo.co.il
מאמרים מאת אליחי רובין
מי צריך משכנתא גישור
קיימים מספר סוגים של משכנתאות, ורובן ככולן מדברות על לקיחת הלוואה גדולה לפרק זמן ארוך.
פורסם בקטגוריה משכנתאות בתאריך 30.03.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
כל המידע על לימודי טכנאי שיניים
טכנאי שיניים הוא מקצוע מוערך מאוד, היום קיים מחסור בכוח העבודה בתחום. בעקבות המחסור בעבודת טכנאי שיניים, פתח משרד הבריאות קורסים ללימודי טכנאות שיניים.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה רפואת שיניים בתאריך 11.02.14
Web Time
היגיינת חלל הפה וצחצוח שיניים נכון
הסבר מפורט כיצד ניתן לצחצח שיניים וטיפים לשמירת ההיגיינת חלל הפה. מניעת מחלות שיניים.
נכתב ע"י Web Time בקטגוריה רפואת שיניים בתאריך 29.12.13
מעוניינים ליצור קשר עם אליחי רובין? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*