הרמת ריסים
צפיות: 1317 \\ מילים: 409 \\ פורסם בתאריך: 07.04.16

נשים רבות נאבקות לשמור על מראה ריסים מתוח ומעוצב בכל יום. הדבר דורש שיעבוד קבוע לעיצוב וסידור הריסים מול המראה בבוקר. כיום קיים פתרון אפשרי עבור אלו המעוניינות לשמור על מראה ריסים יפים ומעוצבים לאורך זמן. טיפול פשוט של הרמת ריסים האורך פחות משעה, יקנה עבורך ריסים זקופים יפיפיים ומלאי חיות. לאחר טיפול הרמת ריסים יחסוך ממך את פעולות הסידור והצביעה שאותו יש עליך לבצע מידי יום על מנת להגיע למצב ריסים רצוי. הוא תשובה מעולה עבור אלו המבקשות להישאר במיטבם בכל יום ללא צורך בביזבוז זמן יקר בכל בוקר מול המראה.

הרמת ריסים בטיפול פשוט

מטפלות וקוסמטיקאיות רבות ברחבי העולם שואפות לאורך שנים למצוא ולאפשר לנשים לממש את שאיפותיהם לפנים מאופרות ומעוצבות לאורך זמן. כך עולה בשנים האחרונות הפופולאריות של טיפולים קוסמטיים קבועים כדוגמאת איפורי פנים קבועים או טיפולי הסרת שיער בלייזר. לאחר שנמצאו טיפולים מצויינים כתשובה עבור כל נקודות אלו כיום הגיע התשובה עבור חלק מהותי במראה האישה, הריסים. ביצוע טיפול הרמת הריסים שלא כמו רוב הטיפולים הקוסמטים האחרים, הוא פשוט ועדין ואינו כולל כל אי נוחות או כאב בצד המטופל. הטיפול קצר ומקומי ואורך פחות משעה, כאשר מומלץ להגיע עם ריסים ניקיות. גם על מנת לחסוך בזמן ניקוי וייבוש הריסים וגם כיוון שככל שהריסים יהיו יבשים יותר ניתן להגיע לתוצאות עם עמידות גבוהה. הטיפול כולל שילוב של מספר תמיסות. ראשית מורחים תמיסה ראשונה, שמבצעת הרמה ומתיחה של הריס וסלסול קל. לאחר מכן מורחים תמיסה שניה, המשמרת את הצורה החדשה שהריסים קיבלו. אחריה שמים תמיסה בעלת לחות המרככת את שיער הריסים  ולבסוף צביעה בצבע מיוחד לריסים המגן ומותיר את הריסים צבועים לאורך זמן.

הרמת ריסים לכל אירוע גדול

הרמת ריסים יכולה להתאים עבור כל אירוע מתמשך העומד לפניך וברצונך להקדיש עבורו טיפול אחד מרוכז ואיכותי של סידור הריסים. הטיפול המבוצע ע"י קוסמטיקאית מיומנת מאפשר לכלות המעוניינות להינות מריסים מעוצבים לאורך זמן בערב האירוע הגדול שלהם ולהתעורר כך גם שבוע אחרי לשבת החתן. חושבת לצאת לחופשה קצרה, בטח תשמחי אם בתמונות תהיי במיטבך עם ריסים מעוצבים ומוקפדים. בוודאי שלא תעמלי כל יום בבוקר במלון על מנת לסדר את ריסיך ובצדק. לכן טיפול הרמת ריסים הוא פתרון מעולה לחופשה מיטבית. גם אם החלטת לצאת לסופש ששל מסיבות או לצימר עם בריכה הרמת הריסים הקבועה תאפשר לך להינות מכל אלו ולשמור על יופי הריסים שלך באותו הזמן, ללא השיעבוד היומי שדורש הסידור. חשוב לזכור, שהרמת ריסים כמו כל טיפול קיים דורש מקצועיות וייסודיות בעבודה, בעיקר כיוון שהדבר נעשה ליד איבר מאד עדין. על מנת להינות מטיפול מקצועי ואיכותי, חשוב לבחור במטפלים קוסמטיים מקצועיים ומנוסים שיבצעו את הטיפול באופן מבוקר ואסטתי ואת תימנעי מסיכונים מיותרים.
שני סירני
שני סירני
דיזינגוף סנטר, רח' דיזינגוף 50, תל אביב
בניין B, שער 4

טלפון:   077-5050102
נייד:      052-2800704
מייל:      orna5807@gmail.com
מאמרים מאת שני סירני
חומר איטום P-50
מדוע חומרי האיטום מסדרת P-50 הוא כוכב עולה בתחום ובעל יתרונות רבים. שימושיו רבים והוא מצטיין בסוגי הדבקה שונים - משתמש כיום אלפי בעלי מקצוע על בסיס יומיומי.
פורסם בקטגוריה ביקורות מוצרים בתאריך 14.02.16
מוצרי פרסום אטרקטיבים
מוצרי פרסום צריכים להיות אטרקטיביים ושישרתו את המטרה לשמה נרכשו, מיתוג ופרסום החברה ויצירת חוויה חיובית למשתמשים / לקוחות /עובדים שלנו.
פורסם בקטגוריה מיתוג בתאריך 02.05.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
seo top
בשמים בזול לאירועים
הכנות לאירוע כרוכות בהוצאות כספיות משמעותיות. בעזרת מעט חשיבה יצירתית ניתן יהיה לצמצם הוצאות מיותרות מבלי לגרוע מהתוצאה הסופית
נכתב ע"י seo top בקטגוריה קוסמטיקה בתאריך 31.05.14
נמרוד זניר
מכללה לקוסמטיקה מספקת לימודי קוסמטיקה כדי לעבוד בתחום
לימודי קוסמטיקה נוגעים בתחומים רבים זהו ענף מתפתח לכן מקומות העבודה וביקוש המשרות בתחום עולה. עולות הרבה שאלות היכן לימודי קוסמטיקה הטובים ואילו קורסים נפוצים
נכתב ע"י נמרוד זניר בקטגוריה קוסמטיקה בתאריך 09.09.14
מעוניינים ליצור קשר עם שני סירני? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*