הרחקת יונים לצמיתות בדרכים הומאניות
צפיות: 1648 \\ מילים: 309 \\ פורסם בתאריך: 18.09.14
הרחקת יונים לצמיתות עשויה להיות פעולה לא פשוטה בכלל. היא דורשת מאיתנו ייסודיות, מקצועיות ואחריות. העסקת חברה מקצועית להרחקת יונים לצמיתות היא הפתרון היעיל והנוח ביותר אשר יבטיח תוצאות לאורך זמן. קיימות חברות רבות להרחקת יונים, בהן חברות המשתמשות בחומרי הדברה כאמצעי להרחקת יונים. חברות אלו נוהגות בטיפשות, ברשעות ובחוסר אחריות בעיקר בשל העובדה שקיימות דרכים רבות ומגוונות להרחיק את היונים שאינן פוגעות בהן. שימוש בחומרי הדברה להרחקת יונים עשוי לפגוע גם בדיירי הבית וזאת מאחר ושימוש בחומרי הדברה אומר חשיפה לחומרים רעילים העשויים לפגוע בנו או בקרובינו בצורה קשה העשויה להוביל אף למוות. מקרים אלו נשמעים מידי זמן מה בחדשות.

הרחקת יונים  אפשרית במגוון דרכים. באמצעות רשת פלסטיק ייעודית, בעזרת סלילי רטט, בעזרת דוקרנים ועוד שלל מוצרים הקיימים היום בשוק.  היונים נוטות להתמקם בשלל איזורים כמו גגות רעפים, בניינים  ומרפסות. 

אין כל ספק כי היונה מלאה בכוונות טובות אך עמוסה במפגעים העשויים לפגוע בנו פגיעה קשה. בין אם מדובר באיכות החיים, בניקיון הסביבה ובעיקר בהפצת מחלות קשות. מומלץ למגן את הבית עוד בטרם היונים התיישבו באזורנו, וזאת על מנת לא להתקל בבעיה המוסרית אשר נמצאת במציאת קן עם ביצים. הברחת היונים בפעם אחת לא תועיל מאחר וליונים זיכרון פנומנאלי והן תמיד יזכרו לאן לחזור. הן עקשניות במיוחד והן לא יוותרו בקלות. 

היונים מפיצות לכלוך רב כמו זרדים, שאריות מזון, נוצות שנשרו, קליפות ביצים ובעיקר לשלשת. לשלשת היונים הינה כר פורה להתפתחות מערכת אקולוגית שלמה של חיידקים העשויים למצוא דרכם ישירות אל הסביבה הקרובה שלכם. חיידקים אלו עשויים לגרום לדלקות קשות באיברים פנימיים, לדלקות עיניים קשות מאוד, לסלמונלה, לדלקת המוח, לטוקסופלזמוזיס, לקדחת הנילוס המערבי ולאסתמה ומחלות בקני הנשימה. מחלות אלו עשויות להיות קטלניות בעיקר אצל נשים בהריון, בגיל השלישי, אצל ילדים קטנים ותינוקות ואצל אנשים בעלי מערכת חיסונית חלשה יחסית.

מומלץ להיעזר באנשי מקצוע איכותיים בעלי ניסיון וותק על מנת להימנע מהיתקלות במטרד. חשוב במיוחד לשים דגש על העסקת חברות להרחקת יונים לצמיתות אשר אינן משתמשות בחומרי הדברה ואינן פוגעות ביונים באופן ישיר. 
דפנה ראם
דפנה ראם
דפנה ראם
עולם שלם של תוכן
מנקים - פורטל הניקיון של ישראל
מדורים.נט - מדורים בכל מיני צבעים
מאמרים מאת דפנה ראם
ניקיון דירה חדשה
כמו דירה אחרי שיפוץ, גם דירה חדשה אינה מאפשרת כניסה בלי ניקיון יסודי. איך מנקים את הדירה החדשה לפני כניסה?
פורסם בקטגוריה מעבר דירה בתאריך 24.09.14
ניקיון דירה אחרי שיפוץ
ניקיון דירה אחרי שיפוץ היא משימה לא פשוטה הדורשת היערכות מראש. היערכות נכונה תחסוך לכם זמן, אנרגיה וכסף.
פורסם בקטגוריה ניהול ואחזקת מבנים בתאריך 18.09.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
יהודה לב
הדברת פשפש המיטה
המאמר מביא מידע מקצועי על תסמיני העקיצה של פשפש המיטה ומפרט כיצד ניתן לבצע הדברה יעילה כנגדו
נכתב ע"י יהודה לב בקטגוריה הרחקה והדברה בתאריך 06.03.16
אלעד אורי
תכנון בית בראיית מזיקים
איך לתכנן בית בצורה כזאת שלא יהיה אטרקטיבי למזיקים השונים
נכתב ע"י אלעד אורי בקטגוריה הרחקה והדברה בתאריך 21.04.13
מעוניינים ליצור קשר עם דפנה ראם? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*