הפקת קליפ בר מצווה – שאלות נפוצות
צפיות: 1570 \\ מילים: 302 \\ פורסם בתאריך: 09.09.14
הגיע הרגע בו אפשר להתחיל לתכנן את חגיגות בר המצווה, אין כל ספק כי מדובר באירוע מרגש בעבור המשפחה כולה. קליפ בר המצווה הוא הזדמנות בעבור הנער להביע את עצמו וגם להגשים חלום. צילום הקליפ יהיה חוויה נהדרת לנער, לחבריו ולכל המשתתפים. אם תמיד חלמתם להיות כוכבים קולנוע ליום אחד, החלום עשוי להתגשם בקרוב. קליפ בר מצווה מוצלח הוא כזה בו חלומות מתגשמים, זהו קליפ בו הנער יוכל לשחק תפקיד קומי, דרמתי או פשוט להציג את עצמו בצורה הטובה ביותר.

כמה זמן לוקח להפיק קליפ בר מצווה קצר?

התשובה לשאלה מתחלקת לשני חלקים, יש להתייחס למשך זמן הצילום בו לוקחים חלק הנער ושאר החברים ובני המשפחה, מול זמן העריכה ועיבוד הסרטון על ידי העורכים הגרפיים. לרוב, צילומי קליפ בר מצווה דורשים כ-5 שעות של צילומים, זמן העריכה העתידי משתנה בהתאם לאיכות החומרים ומורכבות הסרטון.

מי יכול להשתתף בקליפ?

חשוב להבין כי קליפ בר מצווה אינו מיועד לשחקנים מקצועיים, איש אינו מצפה מהנער להציג כישורי משחק מתקדמים או כישרון שירה וריקוד, כל שנבקש הוא שיתוף פעולה, ראש פתוח ומעורבות בקבלת ההחלטות. הנער הוא שמחליט מה יהיה סגנון הקליפ.

היכן אפשר לצלם את הקליפ?

את אתר הצילומים נבחר בהתאם לסגנון הקליפ, בפועל, אפשר לצלם קליפ בר מצווה כמעט בכל מקום. יש הבוחרים לצלם בבית, בבית הספר, בחוף הים, בפארק, במגרש הכדורגל, באולפן מוזיקה וכן הלאה. ישנם אתרים בהם ניתן לצלם ללא עלות מול אתרים הדורשים תשלום.

מי אחראי להציע רעיונות לקליפ?

על פי רוב, צוות הצילום וההפקה הוא אשר מספק גם את הרעיונות. הצוות מחזיק בתסריטים ותבניות המאפשרים צילום ועריכה מהירים של קליפים מקצועיים בעלות סבירה. אם תרצו תסריט חדש לחלוטין ייתכן כי מלאכת ההפקה תהיה יקרה יותר. אין כל מניעה להגשים חלומות להפיק סרטונים על פי תסריט אותו הנער כותב בעצמו, צוות ההפקה שמח לאתגרים חדשים ושיתוף פעולה עם הנער והמשפחה להרכבת קליפ בר מצווה מיוחד במינו. הרגישו חופשיים להציע רעיונות משלכם לצוות המקצועי, אך אל תשכחו גם להקשיב לבעלי הניסיון.
ניר שרמן
ניר שרמן
סקירות צרכנות של מוצרים שימושיים, הניסיון שלנו הוא היתרון שלכם. 
מאמרים מאת ניר שרמן
תכשיטים שהם יצירות אומנות
תמיד אפשר לראות כיצד עיצובים מודרניים מקבלים את ההשראה מעיצובים ישנים וכיצד כל האופנה של חזרה אל העבר היא לעיתים טרנד זמני ובמקרים רבים אהבה קיימת של אנשים בעלי
פורסם בקטגוריה אמנות בתאריך 14.07.16
מתנות לראש השנה לעובדים, ספקים ולקוחות
בחירה נכונה של מתנות לראש השנה לעובדים תביא עמה תחושות נעימות בקרב המעסיקים והעובדים, הקדישו מחשבה לתהליך והעניקו לעובדים שלכם ערך מוסף.
פורסם בקטגוריה עובד-מעביד בתאריך 27.08.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
תומר שולמן
צילום בר מצווה בכותל בירושלים
בעבור משפחות רבות האפשרות לחגיגת בר מצווה בכותל המערבי הינה אפשרות לאירוע משפחתי ואינטימי כמו גם מאוד מרגש. למול החשיבות הרבה שמשפחות רבות מייחסות לאירוע.
נכתב ע"י תומר שולמן בקטגוריה בר \ בת מצווה בתאריך 20.02.14
נעמה אופיר
האמא בטקסים היהודיים
כמה דיו נשפך במהלך השנים אחר הניסיונות לברר את מעמדה של האישה והאימא ביהדות? האם היא מופלת לרעה ? אולי בכלל מופלת לטובה? גם אני מודה די מבולבלת בנושא...
נכתב ע"י נעמה אופיר בקטגוריה בר \ בת מצווה בתאריך 18.03.14
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*