הפקת סרטי תדמית
צפיות: 1352 \\ מילים: 301 \\ פורסם בתאריך: 31.01.16
חברות ועסקים רבים משתמשים כיום בהפקת סרטי תדמית במטרה לקדם את הצרכים העסקיים שלהם. כיום יותר ויותר לקוחות מגיעים לעסקים אלה באמצעות סרטונים ויראליים שבהם הם צופים ברשת האינטרנט.

פרסום בוידאו היא תופעה שהולכת וגוברת בקר בעלי עסקים וחברות שהבינו שזו דרך מצוינת להגיע ללקוחות פוטנציאלים ולהציג את השירות או המוצר שלהם ברשת האינטרנט. הגולשים ברשת האינטרנט נחשפים למאות עסקים גם אם אינם מחפשים שירות או מוצר הרלוונטי עבורם ותך כדי צפיה בסרטי תדמית או פרסומת, חלה בהם התעניינות בשירות או המוצר שבו צפו.
ישנן לא מעט חברות המתמחות בהפקות סרטים אשר מציעות הפקת סרטי תדמית לעסקים קטני ולחברות גדולות. חברות אלה הן חברות אשר מעסיקות בדרך כלל אנשי הפקה, בימאי, ותסריטאי אשר בונות את הקונספט לסרטי התדמית מפיקות מצלמות ועורכות את הסרט.

חלק מהחברות הנן חברות הפקה בלבד והן משתמשות במיקור חוץ בכדי להפיק את הסרט וחלקם אף מציעות גם צילום מוצרים ושירות זה מקנה אפשרויות נוספות לעסקים אשר מעוניינים לפרסם מוצרים בוידאו באיכות גבוהה.
ישנה חשיבות רבה בבחירת החברה המפיקה ורצוי להתייעץ עם בעלי מקצוע בתחום כגון משרדי פרסום אשר מבינים ומקצועיים בענף בכדי ליצור סרט תדמית ממוקד ונכון לפעילות החברה או העסק. מטרתו של סרט התדמית הוא ללכוד את עין הצופה ולהעביר לו את המסר הנכון ביותר לגבי השירות והמוצר של החברה.

בנוסף לכך מומלץ לכתוב תכנית פרסום בכדי להבין מי הוא קהל היעד והיכן הכי נכון להציג את סרט התדמית בכדי שהצופים הפוטנציאלים יבצעו המרה, ולא יברחו לאחר צפייה בסרטון. המרה חייבת להיות מילוי טופס צור קשר באתר או התקשרות למספר טלפון לקבלת פרטים נוספים על השירות או המוצר.

לסיכום, הדרך הטובה ביותר כיום לגיוס לקוחות חדשים היא ביצירת סרטי תדמית איכותי ממוקד בעל אופי מחירתי. בחירת החברה להפקות סרטים חייבת להיות מקצועית ונכונה בכדי להמנע מלשאת בעלויות גדולות ובתוכן לא ממוקד לקהל היעד.
סרט תדמית חייב להיות קצר וענייני המצולם באיכות גבוהה שבו יהיה ניתן להשתמש במגוון המדיות הקיימות ברשת.

I.S PRODUCTION הפקות סרטים
sagi shlemberg
sagi shlemberg
I.S PRODUCTION הפקות סרטים וסרטי תדמית
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מרים רוזן
מתנות קד"מ
הסוחרים הערבים משתמשים בנושא של מתנות ללקוחות מידי יום מבלי לעשות מזה עסק גדול כאילו זה חלק מההוויה היומיומית של המסחר ובלי המנהג הזה אין מסחר .
נכתב ע"י מרים רוזן בקטגוריה שיווק ואסטרטגיה בתאריך 10.01.16
טל גולדפרב
שיווק עסקים באינטרנט עם התחייבות לתוצאות
אנחנו בחברת Revolution, מבינים שכדי לעמוד ביעדים הרצויים בזירה הוירטואלית, חשוב לדעת לפנות לחזיתות הנכונות ולפעול בהדרגה אך ביעילות לאחר גיבוש אסטרגטיית שיווק.
נכתב ע"י טל גולדפרב בקטגוריה שיווק ואסטרטגיה בתאריך 02.11.12
מעוניינים ליצור קשר עם sagi shlemberg? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*